اخبار استان ها

آئین اختتامیه پنجمین همایش استانی شعر 72 پروانه در هفتکل برگزار شد
آیین اختتامیه پنجمین همایش استانی شعر عاشورایی 72 پروانه با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در شهرستان هفتکل برگزار شد.
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۲
پلاتوی نمایش سقز تامین اعتبار شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سقز گفت: ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای ادامه عملیات ساخت و تکمیل پلاتوی نمایش سقز اختصاص یافت و تا آغاز جشنواره بین المللی تئاتر کُردی سقز به بهره‌برداری خواهد رسید.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
لزوم تقویت فعالیت‌های کانون های مساجد با بهره‌گیری از فضای مجازی
فاضلی با بیان اینکه مساجد همواره نماد همدلی و همگرایی است افزود: از فضای مجازی در راستای انعکاس فعالیت مساجد و یا فعالیت‌های مسجدمحور استفاده شود.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب چهارمحال و بختیاری مشخص با شعار «جامعه کتابخوان، جامعه پویا، شاداب و با نشاط» 20 مهر آغاز می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری گفت: «جامعه کتابخوان، جامعه پویا، شاداب و با نشاط»، به عنوان شعار امسال چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب چهارمحال و بختیاری مشخص شد.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۳۰
چهاردهمین همایش بین المللی ترویج زبان و ادب فارسی آغاز شد
آغاز رسمی چهاردهمین گردهمایی بین المللی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی به میزبانی دانشگاه ارومیه آغاز شد.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۶
چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن عکاسان هرمزگان برگزار شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری چهارمین دوره انتخابات هیئت رئیسه انجمن عکاسان هرمزگان با حضور حداکثری اعضا خبر داد.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
مراسم اختتامیه کنگره ملی اربعین در آیینه شعر اقوام ایرانی فردا در ایلام
برگزیدگان کنگره ملی"عقیق و ارغوان" اربعین در آیینه شعر اقوام ایرانی معرفی خواهند شد.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
ضرورت جریان‌سازی با استفاده از ظرفیت جوانان در جهت فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به تعدد برنامه های کانون های فرهنگی و هنری مساجد بر لزوم جریان سازی فعالیت های این مراکز تاکید کرد.
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۰۳
بازدید مسئولین استانی از مجتمع فرهنگی، هنری و تفریحی پردیس انقلاب
ظهر امروز معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین استانی از مجتمع فرهنگی هنری تفریحی پردیس انقلاب شهر بوشهر بازدید کردند.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
نامزدهای بخش مسابقه نمایشنامه نویسی معرفی شدند
با پایان ارزیابی 58 نمایشنامه رسیده به بخش مسابقه نمایشنامه نویسی، هفت نمایشنامه به عنوان نامزدهای این بخش از بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شدند
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
700 ایده و طرح به دبیرخانه شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر رسید
دبیر اجرایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر از مشارکت ۳۱ استان، ۳۳۹ شهرستان و دو منطقه آزاد با حدود ۷۰۰ طرح و ایده در این رویداد خبر داد.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
اختتامیه چهارمین کنگره ادبی سراسری «عقیله العرب» در ارومیه برگزار شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی روز یکشنبه در مراسم اختتامیه چهارمین کنگره ادبی سراسری «عقیله العرب» افزود: حضرت زینب (س) به سبب بهره‌مندی از خرد و شخصیت وارسته «عقیله العرب» نامیده شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
آرزوهای آسیه دختر نوجوان خوزستانی کتاب شد
مراسم رونمایی از کتاب «دست نوشته های آسیه» با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان، مصطفی رحمان دوست شاعر مطرح کشور و علاقمندان شعر و ادب در تالار مهتاب اهواز برگزار شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
از پوستر سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی رونمایی شد
در نشست خبری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، از پوستر سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی رونمایی شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
حضور 10 باشگاه کتاب و کتابخوانی در نمایشگاه کتاب کردستان
مسئول غرفه جام باشگاه های کتاب و کتابخوانی در نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب کردستان گفت: در این دوره از نمایشگاه ۱۰ باشگاه کتاب و کتابخوانی شرکت کرده و تاکنون بیش از ۶۰ بسته کتاب اهدایی مردم را جمع آوری کرده اند.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
دوازدهمین همایش تعزیه و آیین های نمایشی محرم در اهواز برگزار شد
دوازدهمین همایش تعزیه و آیین های نمایشی محرم در کلانشهر اهواز برگزار شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
ارتباط بین مردم و کتاب نباید قطع شود
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: تمامی مولفان، ناشران، فعالان حوزه توزیع و ادارات مسئول باید کاری کنند که ارتباط بین مردم و کتاب قطع نشود.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
اعلام فراخوان ششمین جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در چهارمحال و بختیاری
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: فراخوان ششمین جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در سال ۱۳۹۸ از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در چهارمحال و بختیاری منتشر شد.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
زیرساخت های لازم برای برپایی «چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب» در چهارمحال و بختیاری فراهم شده است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه همه زیرساخت های لازم برای برپایی «چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب» در چهارمحال و بختیاری فراهم شده است گفت: بیش از ۴۰۰ ناشر کشوری در این نمایشگاه، تازه‌ترین آثار منتشره شده را به مردم استان ارائه می دهند.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
۴۲ ناشر خارجی در نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان حضور دارند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: در نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان ۴۲ ناشر خارجی حضور دارند.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۵۱
استان هایی که آمادگی برگزاری جشنواره موسیقی فجر را دارند، اعلام کنند
مدیر کل دفتر موسیقی و رییس سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر از مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها خواست در صورتی که آمادگی برگزاری جشنواره را دارند، اعلام کنند.
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۲۹
اکسیر گیلان نشان درجه یک هنری دریافت کرد
اکبراکسیر شاعر گیلانی و بنیانگذار شعر فرانو از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان ، نویسندگان و شاعران کشور نشان درجه یک هنری دریافت کرد.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
​۴۰۰ نفر در نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان عضو کتابخانه های عمومی شدند
در طول سه روز برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان، ۴۰۰ نفر به صورت نیم بها عضو کتابخانه های عمومی کردستان شدند.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
دومین جشنواره سراسری داستان ایرانی در شهرستان شوشتر برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری دومین جشنواره سراسری داستان ایرانی در شهرستان شوشتر خبر داد.
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
فراخوان ارسال عکس عاشورایی برای برپایی نمایشگاه  " مازندران در قاب محرم "
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در نظر دارد با مشارکت عکاسان و هنرمندان مازندرانی ، نمایشگاه عکسی از آداب و رسوم نقاط مختلف دیار علویان در محرم را برگزار نماید
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
فراخوان ارسال عکس عاشورایی برای برپایی نمایشگاه  " مازندران در قاب محرم "
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با مشارکت عکاسان و هنرمندان مازندرانی ، نمایشگاه عکس از آداب و رسوم نقاط مختلف دیار علویان را درایام محرم و صفر برگزار می کند .
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
نگاه ما در استان توجه ویژه به اصحاب فرهنگ و هنر است
فیروز فاضلی در جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: نگاه ما در استان توجه ویژه به اصحاب فرهنگ و هنر است.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲
باید در فعالیتهای فرهنگی و هنری متوازن عمل کنیم
مدیر کل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه با روسای ستادی و شهرستانی اداره کل گفت: باید در فعالیتهای فرهنگی و هنری متوازن عمل کنیم
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
تمرکز زدایی از رویکردهای این اداره کل است
فیروز فاضلی در جلسه با مدیر کل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: تمرکز زدایی در اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری از رویکردهای این اداره کل است .
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
نوزدهمین پردیس سینمایی امید در شهر جیرفت احداث می شود
حیدری خلیلی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امورسینمایی در جلسه امضا تفاهم نامه احداث پردیس سینمایی امید جیرفت که با حضور شهردار و رییس و اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و مهندس ابوسعیدی معاون سیاسی فرمانداری در شهرداری جیرفت برگزار شد ، عنوان کرد : توجه به توسعه زیرساخت های سینمایی از وظایف و مسئولیت های سازمان سینمایی است.
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
۱ صفحه ۲ از ۲۰ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰