اخبار استان ها

سینما ستاره شهر بندرعباس مجهز به سیستم دالبی شد
برای نخسیتن بار در استان هرمزگان یکی از سینماهای فعال بندرعباس به سیستم صدای دالبی مجهز شد.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
١٠شهرستان کرمان میزبان جشنواره موسیقی نواحی
محمدرضا علیزاده مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از برگزاری همزمان این جشنواره در ١٠ شهرستان استان کرمان خبر داد.
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
امکانات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در اختیار انجمن های فرهنگی و هنری قرار می گیرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: امکانات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مجتمع های فرهنگی و هنری در اختیار انجمن ها قرار می گیرد
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵
دبیرخانه چهارمین سوگواره منطقه ای عکس، فیلم و تعزیه آیین های عاشورایی در بیجار کلید می خورد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با اشاره به آغاز به کار دبیرخانه چهارمین سوگواره منطقه ای عکس، فیلم و تعزیه آیین های عاشورایی در شهرستان بیجار گفت: امیدواریم با فعالیت این دبیرخانه از امروز شاهد برگزاری سوگواره ای در سطح بین الملل در سنوات آتی باشیم.
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
پرسبوک ، نهمین سالانه خود را به جنگل‌های هیرکانی اختصاص داد
نهمین سالانه هنر معاصر پرسبوک در مازندران برگزار می شود.
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۲۴
مشارکت 14 کتابفروشی خوزستان در جام باشگاه‌های کتابخوانی
14 کتابفروشی خوزستان با ثبت نام خود، در چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان مشارکت کردند.
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱:۰۹
مشاور معاون حقوقی امور مجلس و استان‌ها وزارت ارشاد، گفت: سیاست‌گذاری، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در زمینه پدافند غیرعامل از منظر فرهنگ حائز اهمیت و دارای اولویت است
سعید جابری‌انصاری، مشاور معاون حقوقی امور مجلس و استان‌ها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی پدافند غیرعامل استان آذربایجان‌غربی که چهارشنبه، ۲۴ مهر، در سالن جلسات اداره کل برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش خدمتگزاران عرصه فرهنگ و هنر کشور، اظهار کرد: با توجه به وظایف عمده و انتظارات عمومی از دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی و همچنین مطالبات مقام معظم رهبری از مدیران و مسئولان کشور در حوزه صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی که انقلابی فرهنگی و ایدئولوژیک بشمار می‌رود، سیاست‌گذاری، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی در زمینه پدافندغیرعامل از منظر فرهنگ حائز اهمیت و دارای اولویت است.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
دومین سوگواره مطبوعاتی اربعین حسینی برگزار می شود
معاون فرهنگی و رسانه ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، گفت: همزمان با پیاده روی عظیم اربعین حسینی ،دومین سوگواره مطبوعاتی اربعین حسینی برگزار می شود.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی در مرز چذابه آغاز شد
آئین افتتاح سومین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی با حضور مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران و مدیر کانون تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی کشور در مرز چذابه برگزار شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
دیدار مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران با مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان
در دیدار مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران و مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان، توجه ویژه به آسیب های اجتماعی توسط هنرمندان تئاتر استان خوزستان در تولیدات نمایشی برای اجرا در مناطق مختلف استان خوزستان مطرح شد.
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
دبیر اجرایی سومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند منصوب شد
سید محمد حسین مرعشی پور در ابلاغی فرشید قنبری را به عنوان دبیر اجرایی سومین جشنواره استانی تئاتر منطقه آزاد اروند منصوب کرد.
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
جواد یعقوبی به ریاست انجمن موسیقی استان ایلام منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیر عامل انجمن موسیقی ایران، رییس انجمن موسیقی ایلام منصوب شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
"دوشنبه‌های کتابخوانی" در بوشهر اجرا می شود
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: با همکاری اداره کل بهزیستی استان "دوشنبه‌های کتابخوانی" در استان بوشهر اجرا می شود.
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۲۵
اکران مستند کارگردان قشمی در بلژیک و ایتالیا
فیلم مستند اجتماعی "مُشتا" به کارگردانی طلحه دریانورد و تهیه کنندگی ژروم لافونت در بروکسل بلژیک به اکران درآمد و به زودی در ایتالیا هم نمایش داده خواهد شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
همکاری های فیمابین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بهزیستی افزایش خواهد یافت
در نشست مشترک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و مدیر کل بهزیستی بر افزایش همکاری های فیمابین تاکید شد.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
برگزاری بیش از 40 عنوان برنامه در هفته کتاب جمهوری اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از برگزاری بیش از 40 عنوان برنامه به مناسبت بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در استان خبر داد.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
فارس، فعال‌ترین استان در جشنواره عشایر و روستاهای دوستدار کتاب کشور است
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع کتابداران روستایی کتابخانه های عمومی فارس، گفت: استان فارس در پنج دوره گذشته جشنواره عشایر و روستاهای دوستدار کتاب، از نظر میزان مشارکت و تعداد برگزیده، موثرترین و فعال‌ترین استان بوده است.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۰۳
برگزاری دوره های آموزشی خبرنویسی و روزنامه نگاری در لرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در چهارمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان از برگزاری دروه های آموزشی خبرنویسی، روزنامه نگاری مختص اصحاب رسانه و روابط عمومی دستگاه های اجرایی خبر داد.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
فراخوان مسابقه هنری ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در کردستان اعلام شد
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری مسابقه هنری ترویج فرهنگ و عفاف و حجاب در سطح استان خبر داد و گفت: موضوع این مسابقه طراحی پوستر با موضوع حجاب و عفاف است.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
۵۸ اثر به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر کُردی سقز ارسال شد
دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کُردی سقز با اشاره به آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره گفت: بعد از اتمام مهلت ارسال آثار ، ۵۸ اثر شامل ۴۸ اثر داخلی و ۱۰ اثر خارجی به دبیرخانه شانزدهمین دوره این جشنواره رسید.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
احکام شورای سیاستگذاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد خوزستان اعطا شد
احکام شورای سیاستگذاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد خوزستان با حضور حجت الاسلام ارزانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اعطا شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷
۱۸ کارگاه در بخش فعالیت های جنبی نمایشگاه کتاب چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
مسئول بخش جنبی چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب چهارمحال و بختیاری گفت: در چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان، ۱۸ کارگاه در بخش های فرهنگی، هنری، اجتماعی و فضای مجازی در قالب بخش فعالیت های جنبی برگزار می شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
معرفی نمایش‌های بخش دانش‌آموزی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
گروه‌های برگزیده کشوری نمایش دانش‌آموزی، جهت شرکت در بخش دانش‌آموزی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شدند.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
اختصاص یارانه خرید کتاب توسط دولت/ امسال در حوزه نشر کاهش بودجه نداشتیم
معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه افزایش سرانه مطالعه از اولویت‌های دولت است، گفت: دولت در همین راستا برای خرید کتاب یارانه اختصاص داده، همچنین به کاغذ به‌عنوان کالایی اساسی ارز دولتی اختصاص داده است.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
اکران فیلم های روز سینمای ایران در سینما جیرفت با مدیریت جدید
رامین افتخاری، ضمن عذرخواهی از مردم خونگرم جیرفت به دلیل تعطیلی چند روزه سینمای این شهر، گفت: با توجه به تغییر مدیریت قبلی و اشکال فنی در سینمای جیرفت، به مدت چند روز این سینما تعطیل است اما به زودی با رفع مشکل فنی و با مدیریت جدید و رویکردی متفاوت تر از گذشته، فیلم های روز سینمای ایران در این سینما اکران می شود.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
همایش بین المللی شعر «حب الحسین(ع) یجمعنا» در خوزستان برگزار شد
با حضور مشاور وزیر فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی، همایش بین المللی شعر «حب الحسین(ع) یجمعنا» به زبان عربی در هویزه برگزار شد.
۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۹:۱۱
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان معارفه شد
در مراسمی با حضور معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، احمد حسین فتایی به عنوان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان معارفه و منصوب شد.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: مطالعه و کتابخوانی پیش نیاز پیشرفت همه جانبه است
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و همچنین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان، گفت: مطالعه و کتابخوانی پیش نیاز توسعه همه جانبه است.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
نشست صمیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با پرسنل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
نشست صمیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر کل دفتر برنامه و بودجه وزارت متبوع و مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه، با پرسنل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰