استان زنجان

زنجان پایگاه هنر کودک و نوجوان می‌شود
مدیرکل کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به پتانسیلی که وجود دارد، زنجان پایگاه هنر کودک و نوجوان می‌شود.
رونمایی از آثار منتخب نخستین جشنواره ملی اشراق شمس
کتاب منتخب آثار نخستین جشنواره ملی داستان‌نویسی رضوی به زبان ترکی رونمایی شد.
توسل به قرآن و سنت لازمه رسیدن به کمال است
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه بشر برای رسیدن به کمال به برنامه و الگو نیاز دارد، گفت: قرآن برنامه و پیامبر و ائمه معصومین الگوی انسان برای رسیدن به تعالی است.
ضرورت ترویج معارف اهل بیت(ع) در جامعه/ برگزیدگان جشنواره رضوی در زنجان تجلیل شدند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: ترویح و تعمیق معارف اهل بیت به ویژه امام رضا(ع) وظیفه ای است که بر دوش هر محب اهل بیت سنگینی می کند و در این میان نقش دستگاه ها و ارگان های فرهنگی بسیار سنگین تر است.
جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان طارم
پنجاه و هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان طارم با حضور امام جمعه و سایر اعضاء روز سه شنبه مورخ 98/4/18 ساعت 9 صبح در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید.
عکاس زنجانی جز برندگان نهایی جایزه بین المللی عکاسی مینیمالیست 2019 شد
عکاس انجمن سینمای جوان زنجان جزء برندگان نهایی جایزه بین المللی عکاسی مینیمالیست 2019 شد.
ارسال 249 اثر به جشنواره داستان‌نویسی رضوی ترکی
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از ارسال 249 اثر به جشنواره داستان‌نویسی رضوی ترکی خبر داد و گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره 20 تیرماه برگزار می‌شود.
‌معرفی آثار نمایشی جشنواره ائل
اجرای نمایش‌های جشنواره تئاتر و موسیقی کودک ائل شروع شد.
حضور یک هزار و ۵۰۰ نفر در اجراهای موسیقی جشنواره ائل
استقبال مردم و کودکان هنردوست زنجان از اجراهای موسیقی چهارمین جشنواره ائل
فیلم های راه یافته به بخش رقابتی هفتمین جشنواره استانی فیلم و فیلمنامه زنجان معرفی شدند
اسامی 23 فیلم‌ راه‌یافته به بخش مسابقه هفتمین جشنواره استانی فیلم و فیلمنامه زنجان در سه بخش پویانمایی، مستند و داستانی اعلام شد.
عضو هیئت بازبینی چهارمین جشنواره تئاتر کودک «ائل»:  ارسال بیش از 40 اثر به جشنواره ائل از مقبولیت آن حکایت دارد
یکی از اعضای هیئت بازبین چهارمین دوره جشنواره تئاتر کودک «ائل» گفت:کیفیت برخی از آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره بسیار خوب بود.
چهارمین جشنواره «ائل» کار خود را در زنجان آغاز کرد
چهارمین جشنواره «ائل» تئاتر کودکان و موسیقی کودکان (بچه های ایران) عصر روز گذشته با اجرای خیابانی نمایش «سیاه دودی» در زنجان افتتاح شد.
ارسال بیش از ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره«شمس اشراق» در زنجان
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: بیش از ۲۰۰ اثر به دبیرخانه دومین جشنواره داستان نویسی رضوی به زبان ترکی«شمس اشراق» ارساتل شده است.
زیارت خاصه امام رضا(علیه السلام) در مساجد استان زنجان برگزار می شود
مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان با تشریح برنامه های دهه کرامت از برگزاری زیارت خاصه امام رضا(علیه السلام) در طول این دهه در مساجد استان خبر داد.
فرهنگ، بنیان جامعه را پی‌ریزی می کند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه فرهنگ، بنیان جامعه را پی‌ریزی می کند، خواستار تعامل دستگاه های اجرایی شهرستان ماهنشان برای اجرای هفته فرهنگی در این شهرستان شد.
فردا، ۱۲ تیر چهارمین جشنواره ملی تئاتر و موسیقی کودک ائل آغاز به کار می‌کند
دبیر اجرایی چهارمین جشنواره ملی تئاتر وموسیقی «ائل» از افتتاح این جشنواره در پیاده راه سبزه میدان خبر داد.
ارسال ۱۵۰ اثر در بخش تکنوازی جشنواره «ائل» در زنجان
دبیر بخش موسیقی چهارمین جشنواره تئاتر و موسیقی " ائل" از دریافت ۱۵۰ اثر در بخش تک نوازی به این جشنواره خبر داد و گفت: این آثار از استان‌های مختلف کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
برگزاری نمایشگاه آثار هنری هنرمندان طراز اول کشور درشهرستان طارم
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم نمایشگاه آثار هنری هنرمندان طراز اول کشور را در محل گالری نمایشگاهی مجتمع فرهنگی و هنری شهید بهشتی آب بر بر گزار کرد .
مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره استانی هنرهای تجسمی شکوفا در شهرستان ابهر برگزار شد
افتتاحیه نمایشگاه آثار راه یافتگان و مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره استانی هنرهای تجسمی شکوفا در فرهنگسرای نور ابهر برگزار شد.
نشاط و پویایی در برنامه های اوقات فراغت لازم است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در سخنانی با اشاره به اینکه بیش از 350 کانون فرهنگی و هنری در استان زنجان وجود دارد، گفت: از اول تا هفتم تیرماه آیین نامه افتتاحیه طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون های مساجد همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
آیین افتتاحیه کلاس های اوقات فراغت بچه های مساجد زنجان برگزار شد
آیین افتتاحیه کلاس های اوقات فراغت بچه های مساجد با شعار «اخلاق، نشاط و معنویت» عصر دیروز۳ تیرماه در حسینیه دفتر امام جمعه زنجان برگزار شد.
فراخوان پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان منتشر شد
مدیر خانه مطبوعات استان زنجان از انتشار فراخوان پنجمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان در سال ۹۸ خبر داد.
۸۰ اثر به جشنواره فیلم کوتاه و فیلمنامه نویسی زنجان ارسال شد
لیلا بیگلی دبیر هفتمین جشنواره فیلم کوتاه و فیلمنامه زنجان از ارسال ۸۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره خبر داد و گفت: از مجموع آثار ارسال شده، ۴۵ اثر در بخش فیلم و ۳۵ اثر در بخش فیلمنامه است.
چهارمین جشنواره تئاتر و موسیقی کودکان "ائل" در زنجان برگزار  می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان شامگاه یکشنبه در آئین رونمایی از پوسترهای جشنواره تئاتر و موسیقی کودکان "ائل" و جشنواره فیلم کوتاه و فیلمنامه نویسی زنجان در سخنانی به نقش و جایگاه هویت ساز فرهنگ در جامعه اشاره کرد و افزود: تولید و مصرف کالاهای فرهنگی از نشانه‌ها و مؤلفه‌های توسعه یافتگی است.
تمدید زمان ارسال آثار جشنواره رضوی
زمان ارسال آثار به دبیرخانه دوّمین جشنواره ملی داستان نویسی رضوی به زبات ترکی « شمس اشراق» تا تاریخ 10 تیر ماه تمدید شد.
۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۲۰ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳