استان یزد

نشست شورای اطلاع رسانی استان یزد برگزار شد
چهارمین نشست شورای اطلاع رسانی استان یزد با حضور معاون سیاسی- امنیتی استاندار یزد و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار شد.
اجرای برنامه های دهه کرامت با حضور خدام حرم حضرت معصومه (س) در یزد
مسئول کانون مساجد یزد با اشاره به برنامه های ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد در دهه کرامت گفت: برنامه های دهه کرامت با حضور خدام حرم حضرت معصومه (س) در یزد اجرا می شود.
طرح ملی فهما، زمینه را برای ارائه دستاوردهای کانون های مساجد فراهم کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به ساماندهی فعالیت های کانون های مساجد گفت: طرح ملی فهما، زمینه را برای ارائه دستاوردهای کانون های مساجد فراهم کرد.
اولین شب فرهنگ و هنر در شهرستان اشکذر برگزار شد
در آستانه فرارسیدن میلاد با سعادت بانوی قدسیه مطهره حضرت فاطمه معصومه (س)روز دختر و آغاز دهه کرامت اولین شب فرهنگ و هنر اشکذربرگزار شد.
راه‌اندازی خانه شعر و ادب فارسی در محله‌ یکی از اساتید حافظ در یزد
مسئول پایگاه میراث جهانی شهر تاریخی یزد از مرمت خانه‌ای تاریخی در محله‌ی تاریخی منسوب به محل زندگی یکی از اساتید حافظ شاعر بزرگ کشورمان، به منظور اختصاص آن به خانه شعر و ادب فارسی خبر داد.
تهیه بانک اطلاعاتی مساجد در مهریز
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهریز با اشاره به تهیه بانک اطلاعات مساجد در این شهرستان گفت: این بانک اطلاعاتی می‌تواند منبع مهمی برای برنامه‌ریزی فرهنگی و آمایش آن در مساجد باشد.
امام جمعه مهریز تشکیل هیات امنای مساجد شهرستان را خواستار شد
امام جمعه مهریز گفت: وجود هیات امنا برای انجام وظایف مختلف در مساجد شهرستان موضوع مهمی است و با وجود اهمیت ،بیشتر این فضاهای فرهنگی انقلاب بدون تشکل فعالیت دارد، باید هرچه زودتر نسبت به تعیین اعضا و افزایش فعالیت ها اقدام شود.
بازدید فرماندار یزد از پروژه عمرانی دردست ساخت فاز 2 مجتمع فرهنگی و هنری امام علی (ع) یزد
رستگاری فرماندار یزد از پروژه عمرانی دردست ساخت فاز 2 مجتمع فرهنگی و هنری امام علی (ع) یزد با همراهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد بازدید و براتمام و تجهیز هرچه زودتر آن تاکید کرد.
بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد از روند پروژه بهسازی تالار هنر
حسینی پور رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد ازروند پروژه بهسازی تالار هنر یزد با همراهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بازدید کرد.
نتایج ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه‌های استان یزد
نتایج ششمین دوره انتخابات خانه مطبوعات و رسانه‌های یزد، با معرفی اعضای جدید هیأت مدیریت این نهاد صنفی در این استان به صورت رسمی اعلام شد.
نقال نوجوان یزدی به مرحله کشوری راه یافت
نخستین جشنواره نقالی و شاهنامه‌خوانی کشور با عنوان «نقشا» به صورت مجازی در سطح کشور برگزار شد و اثر ابوالفضل صباغیان از یزد در رده سنی نوجوانان در بخش آقایان پذیرفته و به مرحله نهایی این رویداد هنری راه یافت.
نشست مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد با ۳ کانون برتر طرح ملی فهما
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد با ۳ کانون برتر طرح ملی فهما در استان یزد دیدار و گفت و گو کرد.
دیدار مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد با رئیس بسیج مساجد و محلات
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد به منظور همکاری و اقدام در جهت احیای کارکردهای مساجد با رئیس بسیج مساجد و محلات استان یزد دیدار کرد.
جشنواره کشوری روح خدا در یزد برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری هفتمین جشنواره کشوری «روح خدا» به میزبانی این استان خبر داد.
یک ابرکوهی برگزیده پویش ملی "با کتاب در خانه"
با شیوع ویروس کرونا و قرنطینه خانگی ، پویش ملی "با کتاب در خانه" با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار و نازنین رقیه خاموشی عضو باشگاه کتابخوانی بادگیر ابرکوه با حمایت های مربی باشگاه اعظم السادات مصطفوی پور از برگزیدگان این پویش معرفی شد.
انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد ۲۷ خرداد برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد در ۲۷ خرداد به صورت الکترونیکی خبر داد.
جشنواره‌های فرهنگی هنری با محوریت قنات در زارچ برگزار خواهد شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری جشنواره‌های فرهنگی هنری با محوریت قنات در سال جاری خبر داد.
نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشکذر با مسئولان انجمن نمایش استان یزد برگزار شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشکذر به منظور برنامه ریزی جهت برگزاری نمایش های استانی با مسئولان انجمن نمایش یزد دیدار کرد.
راهیابی یک ابرکوهی به مرحله نهایی جشنواره نقالی
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ابرکوه راهیابی مریم حسینیان به مرحله نهایی جشنواره نقالی و شاهنامه خوانی "نقشا" را تبریک گفت.
ضرورت استفاده بیشتر از سرمایه های فرهنگی و هنری هشت سال دفاع مقدس
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و هنری هشت سال دفاع مقدس گفت: ما باید بیشتر از این سرمایه های فرهنگی و هنری استفاده کنیم.
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی ابرکوه برگزار شد
"جایگاه و نقش رسانه در حفظ مرزهای فرهنگی" در دستورکار اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی ابرکوه در سالجاری قرار گرفت .
پردیس سینمایی در بافت تاریخی یزد ساخته می‌شود
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد از ساخت پردیس سینمایی در بافت تاریخی این شهر با مشارکت حوزه هنری با مجوزهای فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.
تاکید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد بر بازشناسی اعماق فرهنگی شهرستان ها
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت:بازشناسی اعماق فرهنگی شهرستان ها به عنوان یکی از اهداف مهم این اداره کل است که سعی داریم با شناسایی و تجلیل از مفاخر در شهرستان و برنامه های فرهنگی این امر را دنبال کنیم.
شاهد همکاری خوبی از سوی کانون‌های مساجد یزد در مقابله با کرونا بودیم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد از همکاری بسیار مناسب کانون های مساجد استان یزد در ماه مبارک رمضان و پیشگیری از ویروس کرونا قدردانی کرد.
نشست کارگروه مساجد استان یزد برگزار شد
نشست کارگروه مساجد استان یزد با حضور امام جمعه یزد و متولیان مساجد استان برگزار شد.
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۲۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰