استان یزد

دیدار با پیشکسوت عرصه خبر در اردکان
به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و رییس اداره فرهنگ ارشاد اسلامی شهرستان از حاج سید علی اکبر کلاهدوزان، پیشکسوت عکاسی و عرصه خبر عیادت کردند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد: در استقرار گفتمان عمومی رسانه باوری موفق بوده ایم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به رویکرد رسانه ها و مدیران در زمان شیوع ویروس کرونا گفت: با تعدیل شدن رویکردها شاهد موفقیت در استقرار گفتمان عمومی رسانه باوری بوده ایم.
دیدار مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تفت
حجت الاسلام مظفر سالاری، مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد صبح امروز با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت با احمد ذاکری رئیس این اداره دیدار و گفت و گو کرد.
قدردانی از عوامل خبر خبرگزاری صدا و سیمای مرکز یزد
محمدعلی طالبی استاندار یزد بهمراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در تحریریه معاونت خبر صدا و سیمای مرکز یزد ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران و اهالی رسانه گفت: انعکاس خبر‌ها و رویداد‌های استان از رسانه ملی جای تقدیر دارد، چراکه علاوه بر ارائه فعالیت مسئولان به مطالبات مردمی هم پرداخته می‌شود که راهی برای خدمات رسانی بیشتر به مردم است.
استاندار یزد از دفتر استانی تسنیم بازدید کرد
استاندار یزد به مناسبت روز خبرنگار به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان، مدیرکل حوزه ریاست استانداری و مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد از دفتر خبرگزاری تسنیم در استان یزد بازدید کرد.
جریان اطلاع‌رسانی ایرنا در راستای اولویت‌های توسعه یزد است
استاندار یزد با تبیین نقش اطلاع رسانی در جریان توسعه گفت: رویکرد اطلاع‌رسانی خبرگزاری جمهوری اسلامی منطبق با اولویت‌های توسعه در استان است.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از خبرگزاری ایسنا
درآستانه روز خبرنگار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از خبرگزاری ایسنا بازدید کرد.
تجلیل رئیس ستاد عالی کانون های مساجد کشور از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور به واسطه رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی « فهما» از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد قدردانی کرد.
رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز : هنرمندان متضرر از کرونا وام دریافت می‌کنند
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز گفت: هنرمندان و صاحبان مشاغل فرهنگی شهرستان که به واسطه شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند، از وام با شرایط مناسب برخوردار می‌شوند که تاکنون متقاضیان ۹ پرونده به بانک‌های عامل معرفی شدند.
نشست صمیمی جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر با امام جمعه اشکذر
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر؛ نشست هم اندیشی هنرمندان شهرستان اشکذر با امام جمعه اشکذر انجام شد.
رویداد ملی فهما، کانون‌های مساجد مناطق محروم را فعال‌تر کرد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهاباد با اشاره به حضور فعال کانون های مساجد شهرستان بهاباد در نخستین رویداد ملی فهما گفت: این رویداد ملی توانست کانون های مناطق محروم را فعال تر کند.
درخشش یزد در چهارمین دوره جام باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان
استان یزد در چهارمین دوره جام باشگاههای کتابخوانی کودک و نوجوان خوش درخشید.
فروش غیرحضوری کتاب با 30 درصد تخفیف در یزد
مدیر یک کتابفروشی با اشاره به تعطیلی و کاهش فعالیت کتابفروشی‌ها، در عین حال گفت: فروش غیرحضوری کتاب با 30 درصد تخفیف در یزد انجام می‌شود.
فراخوان بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان یزد منتشر شد
فراخوان بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان یزد برای شرکت علاقه مندان در این جشنواره منتشر شد.
درخشش یزدی ها در چهارمین جشنواره استانی رویش
یزدی ها موفق شدند در چهارمین جشنواره استانی ادبی هنری رویش ۱۲ رتبه برگزیده و شایسته تقدیر را در شش بخش شعر، ادبیات، فیلم، هنرهای نمایشی، تجسمی و آوایی به خود اختصاص دهند.
انتخابات هیأت مدیره و بازرسین اتحادیه کشوری موسسات و تشکل های قرآن و عترت در یزد برگزار شد
انتخابات هیأت مدیره و بازرسین اتحادیه کشوری، موسسات و تشکل های قرآن و عترت همزمان با سراسر کشور در یزد باحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد و تمامی اعضا برگزار شد.
نشست شورای فرهنگ عمومی یزد برگزار شد
نشست شورای فرهنگ عمومی یزد با حصور آیت الله محمدرضا ناصری یزدی امام جمعه یزد، محمد علی طالبی استاندار یزد، مجید جوادیان زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد و جمعی از مسئولان فرهنگی استان یزد برگزار شد.
هفته دولت فرصتی برای معرفی دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی است
رییس شورای اطلاع رسانی دولت در استان یزد با اشاره به در پیش بودن هفته دولت گفت: این هفته فرصتی برای معرفی دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی است.
شورای فرهنگ عمومی برای بزرگداشت عید غدیر برنامه‌ریزی کند
امام جمعه مهریز با اشاره به اهمیت عید غدیرخم و تاکید بر جدی گرفتن برنامه‌های فرهنگی با محوریت غدیر گفت: شورای فرهنگ عمومی برای بزرگداشت عید غدیر برنامه ریزی کند.
اعضای شورای فرهنگ عمومی برای رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی تلاش کنند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: برنامه ریزی و پیگیری برای حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی مردم و جوانان از جمله رسالت های اصلی اعضای شوراهای فرهنگ عمومی استان در شهرستان هاست که باید برای تحقق عملی این موضوع بیشتر تلاش کنند.
فرصت‌سازی از تهدید کرونا در جهت احیای کارکردهای مساجد و نماز
مسئول کانون مساجد یزدبا اشاره به کارکردهای متفاوت مساجد و همچنین اقامه نماز در جامعه گفت: بایستی از تهدید کرونا در جهت احیای کارکردهای مساجد و نماز، فرصت بسازیم.
انتشار کتابی از مستند فعالیت‌های رسانه‌ای استان یزد در زمینه کرونا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزدگفت: مستند فعالیت‌های رسانه‌ای استان یزد در زمینه کرونا در قالب کتاب منتشر می‌شود.
چاپ مجموعه آثار مربوط به «کرونا» در استان یزد
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از جمع آوری و انتشار آثار مربوط به کرونا توسط هنرمندان و نویسندگان یزدی در استان یزد خبر داد.
صنایع خلاق فرهنگی و هنری یزد حمایت شود
استاندار یزد گفت: ظرفیت‌های بالقوه مناسبی در زمینه صنایع خلاق فرهنگی و هنری با هنرمندان زیادی در استان وجود دارد که باید در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی از آنها حمایت و این بخش تقویت شود.
انجمن‌های فعال در حوزه خبر یزد حمایت می شوند
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه نگران تکثر انجمن‌های صنفی نیستیم اما انتظار تعامل داریم، گفت: از انجمن‌های فعال در زمینه‌های فرهنگی، هنری و خبری حمایت می شود.
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۲۰ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰