استان تهران

افتخار آفرینی هنرآموزان هنرستان هنرهای زیبای دختران تهران در نخستین جشنواره کشوری معلمان هنرمند
" لیدا فضلی" با کسب رتبه دوم رشته پویانمایی و شایسته تقدیر در رشته کاریکاتور و "سمیه غفاری بهار" با کسب رتبه دوم موشن گرافی در نخستین جشنواره سراسری معلمان هنرمند خوش درخشیدند.
راه اندازی کتابخانه مجازی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران
کتابخانه تخصصی مجازی تهران شناسی به یاد دکتر غلامحسین تکمیل همایون در سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران راه اندازی شد.
تقدیر فرماندار و معاون استاندار تهران از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
علی اکبر شیرکوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران به نیابت از فرماندار تهران، لوح تقدیر وی را به نماینده روابط عمومی اداره کل استان تهران تقدیم کرد.
برگزاری دومین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان قدس با حضور رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران
دومین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه، حجت الاسلام والمسلمین شمس رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، حق وردی نماینده مردم حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی، آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای شورا، در ستاد اقامه نماز شهرستان قدس برگزار شد.
شب شعر سلیمانی سردار دلها در فرهنگسرای رسانه برگزار شد
مراسم نشست ادبی سلیمانی سردار دلها به مناسبت سالگرد و بزرگداشت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، انجمن ادبی جامی و فرهنگسرای رسانه عصر روز شنبه سیزدهم دی ماه، در محل فرهنگسرای رسانه برگزار شد.
اجرای صحنه ای هنرجویان هنرستان موسیقی دختران تهران به مناسبت شب یلدا
به مناسبت شب یلدا، هنرجویان مقاطع مختلف هنرستان موسیقی دختران تهران در سازهای سنتی-ایرانی و جهانی قطعاتی را به صورت آنلاین اجرا خواهند کرد.
نخستین رویداد تخصصی جذب سرمایه  در حوزه "فناوری های فرهنگی" برگزار می شود
اولین رویداد تخصصی جذب سرمایه در حوزه فنآوری های فرهنگی، دی ماه سال جاری به همت بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار می شود.
سومین دوره همایش دوسالانه سواد رسانه ای و اطلاعاتی در فضای مجازی برگزار می شود
سومین دوره همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی در کشور با توجه به اهمیت و ضرورت تأثیرات فراوان فضای مجازی توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری دانشگاه اما صادق(ع) برگزار می شود.
اختتامیه غیر حضوری جشنواره موسیقی جوان برگزار شد
در چهاردهمین سال برگزاری فستیوال موسیقی جوان، در بخش موسیقی دستگاهی و کلاسیک، هشت نفر از هنرجویان هنرستان موسیقی دختران موفق به کسب رتبه در مرحله نهایی شدند.
تقدیر از سفیر فرهنگ سلامت پایتخت در مراسم تجلیل از شهدای مدافع سلامت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران در مراسم تقدیر از خانواده شهدای سلامت گفت: امروز با شیوع ویروس کرونا، فرهنگ ایثار و فداکاری که در هشت سال دفاع مقدس مشاهده کرده بودیم، بار دیگر از سوی مدافعان سلامت برای مردم تداعی شد.
برگزیدگان و شایستگان تقدیر دومین جشنواره عکس «رمضان در قاب تصویر» به دبیری محمدمهدی تدین موغاری معرفی شدند
هیأت داوران دومین جشنواره عکس «رمضان در قاب تصویر» متشکل از مریم حسینی، حسین ساکی و پژمان دادخواه، با انتشار بیانیه این جشنواره، برگزیدگان و شایستگان تقدیر را اعلام کردند.
برگزیدگان چهارمین دوره جام باشگاه های کتاب کودک و نوجوان تهران به دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت داوری نهایی معرفی شدند
300 اثر رسیده به دبیرخانه جام باشگاه های کتاب و کتابخوانی شهر تهران در 5 بخش فیلم موبایلی معرفی کتاب، نامه به نویسنده کتاب، باشگاه برگزیده، کتاب فروشی برگزیده و تسهیلگران برگزیده مورد بررسی و داوری قرار گرفت.
ضرورت برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری شاخص و جریان ساز به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس با تاکید بر فضای مجازی
به منظور برگزاری چهلمین سالگرد دفاع مقدس ، جلسه هماهنگی این ستاد به ریاست مرتضی قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و منابع برگزار شد.
کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
به مناسبت سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری پیرامون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نشست هماهنگی و برنامه ریزی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.
نشست سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرتهران با مدیر رادیو فرهنگ
مدیر رادیو فرهنگ با حضور در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران در نشستی اثر بخش با سرپرست این اداره، به چگونگی تبادل و ارتباط فرهنگی- رسانه ای پرداخت.
مهمانی نوروزی مفاخر و نویسندگان ادبی، در خانه ادب دوستان خانه نشین دردوره کرونا
درآغازین روزهای سال مفاخر و ادبا با ارمغانی ارزنده بر خانه ادب دوستان مهمان شدند.
دیدار و گفتگوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرتهران با حناچی شهردار تهران
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرتهران با شهردار تهران در زمینه موضوعات و دغدغه های فرهنگی کلان شهر تهران به گفت و گو نشست.
« تصویر شاعرانه » اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران خلق شد
اولین نشست ادبی- هنری « تصویر شاعرانه» با هدف تاثیر شعر بر هنرهای تجسمی برگزار شد.
اجرای هنرجویان هنرستان موسیقی دختران در اولین شب سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر
در اولین شب سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، هنرجویان هنرستان موسیقی دختران تهران با اجراهایی متنوع به روی صحنه رفتند.
تالار رودکی تهران میزبان گروه کنسرت موسیقی هنرستان موسیقی دختران
هنرجویان هنرستان موسیقی دختران تهران در دو گروه موسیقی کلاسیک و سنتی در تالار رودکی تهران به هنرنمایی پرداختند.
تقدیر از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران به عنوان مدیر پژوهشگر
در مراسم تجلیل از نخبگان و پژوهشگران برتر دستگاه های اجرایی و فرمانداری های تهران، از علی اکبر شیرکوند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران به عنوان مدیر پژوهشگر و نخبه برتر تقدیر شد.
دومین جلسه کارگروه شفاف سازی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد
جمع بندی عملکرد اداره کل در شفاف سازی اطلاعات، در دومین جلسه کارگروه شفاف سازی صورت گرفت.
تیزر جشنواره فیلم و عکس سلفی با شهدا در فضای مجازی تولید شد
تیزر جشنواره فیلم و عکس سلفی با شهدا در فضای مجازی به نام عزم باورها در قطعه 29 شهدای لشگر 27 محمد رسول الله (ص) تولید شد.
برگزیدگان جشنواره هنرهای تجسمی استان تهران معرفی شدند
بیست و ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان به منظور گسترش و پیشبرد سطح هنری هنرمندان جوان و ارتقاء توان تخصصی آنها، با هدف شناسایی و معرفی جوانان هنرمند کشور از تاریخ ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور در ایلام برگزار گردید.
درخشش هنرجویان هنرستان موسیقی دختران در جشنواره ملی موسیقی جوان
در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان که با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت برگزار گردید، اسامی هنرجویان برگزیده هنرستان موسیقی دختران که در چند بخش از جشنواره شرکت کرده بودند معرفی و اعلام گردید .
« قبلی صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »