استان تهران

تیزر جشنواره فیلم و عکس سلفی با شهدا در فضای مجازی تولید شد
تیزر جشنواره فیلم و عکس سلفی با شهدا در فضای مجازی به نام عزم باورها در قطعه 29 شهدای لشگر 27 محمد رسول الله (ص) تولید شد.
برگزیدگان جشنواره هنرهای تجسمی استان تهران معرفی شدند
بیست و ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان به منظور گسترش و پیشبرد سطح هنری هنرمندان جوان و ارتقاء توان تخصصی آنها، با هدف شناسایی و معرفی جوانان هنرمند کشور از تاریخ ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور در ایلام برگزار گردید.
درخشش هنرجویان هنرستان موسیقی دختران در جشنواره ملی موسیقی جوان
در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان که با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت برگزار گردید، اسامی هنرجویان برگزیده هنرستان موسیقی دختران که در چند بخش از جشنواره شرکت کرده بودند معرفی و اعلام گردید .
سرپرست معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران: استقبال پرشور مردم اسلامشهر از جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان ستودنی است
ابراهیم شریفی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، استقبال مردم هنردوست شهرستان اسلامشهر را از اکران فیلمهای سی و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان که در پردیس سینمایی فجر برگزار شد را مطلوب ارزیابی نمود.
نمایشگاه "ساعت های عمو هوشنگ" در نگارخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گشایش می یابد
نمایشگاه پدیده های هنری از پسماندهای پلاستیکی توسط استاد "امیر هوشنگ ورزنده" با عنوان"ساعت های عمو هوشنگ" در نگارخانه رسول مهر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در شهریور ماه برگزار می شود.
بحث و بررسی در خصوص راه اندازی جامع ترین بانک اطلاعات تخصصی نماز در جهان اسلام
در دومین نشست مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران، ستاد اقامه نماز و کافه بازار پیرامون ایجاد و راه اندازی جامع ترین بانک اطلاعات تخصصی نماز در جهان اسلام بحث و گفتگو شد.
تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت هنری و سینمایی با معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران
عقد تفاهم نامه همکاری معاونت هنری و سینمایی با معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به منظور گسترش فعالیتهای فرهنگی، هنری و اجرایی برنامه های سال جاری انجام پذیرفت.
وظایف و اختیارات قابل واگذاری این اداره کل به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها تفویض می شود
با رای تمامی اعضای گروه تخصصی مدیریت عملکرد، وظایف و اختیارات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به ادارات شهرستان ها تفویض خواهد شد.
کارگروه استقرار میز خدمت تشکیل جلسه داد
دومین جلسه کارگروه استقرار میز خدمت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار شد.
حضور27  هنرمند تهرانی در مرحله نهایی بیست و ششمین جشنواره تجسمی جوانان ایران
27 هنرمند تهرانی در مرحله نهایی بیست و ششمین جشنواره تجسمی جوانان ایران در ایلام حضور دارند.
گسترش همکاری های مشترک فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران با شهرداری منطقه 21
تفاهم در زمینه اقدامات مشترک فرهنگی و هنری با شهرداری منطقه 21 تهران از مهم ترین مباحث مطروحه در دیدار اکبر شیرکوند و حسن رحمانی شهردار منطقه 21 تهران بود.
در بیست و ششمین جشنواره تجسمی جوانان ایران، هنرمندان تهرانی گوی سبقت را ربودند
مهلت ارسال آثار به بیست و ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران پایان یافت؛ در این دوره ١٣١١ هنرمند از ٣١ استان با ٥٨٠١ اثر شرکت کردند.
معاون هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران : مشارکت و استفاده گروه سنی کودک و نوجوان مهمترین هدف برگزاری جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اسلامشهر است
نخستین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اسلامشهر با رویکرد استفاده حداکثری گروه سنی کودک و نوجوان برگزارشد.
کتابخانه مرکز نگهداری و درمان معتادان «مهر سروش» افتتاح شد
کتابخانه مرکز نگهداری و درمان معتادان «مهر سروش» با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیون ریال، 12 مردادماه با حضور مسئولان استانی و شهرستان ری در کهریزک به بهره برداری رسید.
اولویت دریافت خدمات، تسهیلات، اعتبارات و منابع به اعضای شبکه‌ شهرهای خلاق
طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در استان تهران اجرا می شود و شهرهای استان تهران به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر می پیوندند.
پویایی انجمن های ادبی در شهر تهران با فعالیت بیش از  10 انجمن ادبی فعال
با حضور تعدادی از ترانه سراها و شعرای نامی کشور و به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران فعالیت بیش از 10 انجمن ادبی در این شهر همچنان با قوت در حال برگزاری است.
آغاز مصاحبه از متقاضیان تأسیس مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت در استان تهران
اولین دور از جلسات مصاحبه از متقاضیان تأسیس مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت توسط کارگروه اساتید مصاحبه کننده انجام شد.
آغاز نظارت و بازدید از موسسات قرآن و عترت استان تهران
در راستای نظارت بر نحوه اجرای برنامه های قرآنی و ارزیابی عملکرد مدیران و مربیان موسسات قرآن و عترت استان تهران طرح نظارت و بازرسی آغار شد.
بازدید مدیر کل برنامه و بودجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از شهرستان قرچک
سیده راحله رودکی مدیر کل برنامه و بودجه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک بازدید کرد .
اعطای احکام اعضای گروه مصاحبه با متقاضیان تاسیس موسسات قرآن و عترت
احکام اعضای گروه مصاحبه با متقاضیان تاسیس موسسه فرهنگی قرآن و عترت در استان ها صادر شد.
مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر 23 تیر ماه با حضور قاسمی معاون توسعه مدیریت و پشیبانی اداره کل، در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد.
مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برگزیده اولین جشنواره عکس رمضان در قاب تصویر برگزار می شود
محمد مهدی تدین موغاری دبیر برگزاری نخستین جشنواره عکس رمضان در قاب تصویر از برگزاری این مراسم ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۸ در اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران خبرداد .
پیشنهاد نخستین کتابخانه تخصصی دیجیتال در حوزه فرهنگ و هنر در تهران
در دیدار علی اکبر شیرکوند و علی نیکنام مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران، پیشنهاد نخستین کتابخانه تخصصی دیجیتال در حوزه فرهنگ و هنر پیشنهاد و درباره چگونگی اجرایی شدن این موضوع بحث و گفتگو شد.
اعلام آمادگی شهرداری منطقه 7 در زمینه تعاملات دو جانبه با فرهنگ و ارشاد
صبح امروز علی اکبر شیرکوند با حضور در ساختمان شهرداری منطقه 7 تهران با سمیه حاجوی شهردار منطقه دیدار و گفتگو کرد.
شیرکوند: باید دغدغه های اهالی قلم و انجمن ها مرتفع گردد
علی اکبر شیرکوند در دیدار با مسئولین انجمن های ادبی در شهر تهران از اهالی قلم و مسئولین انجمن ها تقدیر کرد.
صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰