استان سمنان

گرمسار میزبان برگزاری همایش پژوهشی "هنر و نیایش"
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از برگزاری همایش پژوهشی "هنر و نیایش" اواخر مرداد در این شهرستان خبر داد.
خدمات انقلاب اسلامی توسط خبرنگاران باید در قاب رسانه به مردم منعکس شود
امام جمعه شهمیرزاد با تجلیل از تلاش های خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی گفت: انقلاب اسلامی خدمات برجسته و فراوانی داشته است و این خدمات باید در قاب رسانه به مردم منعکس شود.
زندگی ساده و بی‌آلایش معصومین(ع) بهترین الگو برای ازدواج جوانان است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: زندگی ساده، بی‌آلایش و پر محتوای معصومین (ع) می‌تواند الگوی مناسبی برای ازدواج و تربیت فرزندان باشد.
خبرنگاران باید منشاء وحدت و همگرایی در جامعه باشند
فرماندار شهرستان مهدی‌شهر تاکید کرد: خبرنگاران می توانند در عین داشتن اختلاف دیدگاه و سلیقه، منشا وحدت، همگرایی و همدلی در جامعه باشند.
آزمون جامع ادواری و استانداردهای مهارتی فرهنگ و هنر در سمنان برگزار می شود
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری آزمون جامع ادواری استانداردهای مهارتی فرهنگی و هنری این استان در اوایل شهریور خبر داد.
تجلیل از تلاش خبرنگاران شهرستان دامغان
به مناسبت هفدهم مرداد روز خبرنگار، از تلاش . فعالیت خبرنگاران شهرستان دامغان در عرصه اطلاع رسانی تجلیل شد.
تاکید امام جمعه شاهرود بر آزاد و مستقل بودن خبرنگاران و لزوم حفظ آبروی مومن در فعالیت های خبری
امام جمعه شاهرود گفت: خبرنگار در صورتی می‌تواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد که آزاد و مستقل باشد و آبروی مومن را حفظ کند
رسانه ها باید فرهنگ مطالبه اجتماعی را به گفتمان مناسبت تبدیل کنند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر اینکه رسانه‌ها باید آیینه تمام نمای جامعه باشند، گفت: رسانه‌ها باید راه فرهنگ‌سازی مطالبات اجتماعی را پیگیری و آن را تبدیل به گفتمان مناسب نمایند.
فراخوان جشنواره آثار و تولیدات چاپی در شاهرود منتشر شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از انتشار فراخوان نخستین جشنواره و نمایشگاه آثار و تولیدات چاپی چاپخانه های استان سمنان در این شهرستان خبر داد.
اجرای بیش از 50 عنوان برنامه و فعالیت به مناسبت دهه امامت و ولایت در استان سمنان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از پیش بینی برگزاری بیش از 50 برنامه وئفعالیت در بزرگداشت دهه امامت و ولایت در این استان خبر داد.
توسعه فعالیت های فرهنگی هنری، نیازمند همراهی دستگاه های همسو است
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر گفت: اشاعه فرهنگ و هنر و تولید برنامه های فرهنگی و هنری نیازمند مشارکت دستگاه های همسو در این حوزه است.
مطبوعات، پایگاههای خبری و خبرگزاری های استان سمنان اسامی خبرنگاران فعال خود را اعلام نمایند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از مطبوعات، خبرگزاری ه، پایگاههای خبری و دفاتر نمایندگی مطبوعات سراسری فعال در این استان خواست تا اسامی خبرنگاران فعال خود که در حوزه جغرافیایی این استان فعالیت دارند اعلام نمایند.
خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگاران شهید و تجلیل از تلاش فعالان عرصه رسانه و اطلاع رسانی گفت: خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی هستند.
جشنواره صنعت چاپ استان سمنان در شاهرود برگزار می شود
ستاد جشنواره صنعت چاپ استان سمنان با حضور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در شاهرود تشکیل شد.
هدف از طرح ساماندهی خبرنگاران، صیانت از هویت خبرنگاران است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با ضروری دانستن ساماندهی خبرنگاران برای صیانت از هویت آنان در استان سمنان گفت: کارگروه ساماندهی خبرنگاران در این استان تشکیل و تاکنون در چهار نشست به بررسی این امر پرداخته است.
دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان از خبرگزاری ها و تجلیل از تلاش خبرنگاران در آستانه روز خبرنگار
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در آستانه روز خبرنگار با حضور در دفاتر خبرگزاری ها و مطبوعات سمنان از تلاش خبرنگاران تجلیل و روز خبرنگار را به آنان تبریک گفت.
امام جمعه سمنان: خبرنگاری کاری عاشقانه و خالصانه است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، خبرنگاری را کاری عاشقانه و خالصانه بیان کرد و گفت: خبرنگاران را قلبا و بدون تعارف دوست دارم.
تاکید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم توجه به صداقت در اطلاع رسانی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر لزوم داشتن صیانت ویژه برای رسیدن به صداقت در گفتار گفت: خبرنگاران برای رعایت امانت در اطلاع رسانی و نیز تعاملات روزمره و انجام رسالت های خبری خود باید به این امر توجه ویژه نمایند.
برگزاری نشست گفتمان ازدواج علوی و فاطمی در سمنان
مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری نشست آموزشی گفتمان ازدواج علوی و فاطمی در سمنان خبر داد.
بررسی برنامه های بزرگداشت روز خبرنگار در مهدیشهر
در نشست ستاد گرامیداشت روز خبرنگار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر برنامه های بزرگداشت هفدهم مرداد مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
تاکید بر نقش رسانه ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر گفت: رسانه ها در ترویج فرهنگ ایثار شهادت نقش بسزایی دارند.
نشست دوستداران زبان فارسی چهارشنبه در مجتمع کومش برگزار می شود
مدیر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان از برگزاری بیست و هشتمین نشست پاسداشت زبان سمنانی با همکاری این مجتمع در چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
بازدید فرماندار سمنان از پایگاه اوقات فراغت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
فرماندار سمنان در بازدید از پایگاه اوقات فراغت رهپویان فاطمی سمنان در جریان فعالیت های تابستانی این پایگاه و برنامه های آن قرار گرفت.
برنامه های بزرگداشت روز خبرنگار در مهدیشهر و تجدید میثاق خبرنگاران با شهدا
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمنان از برگزاری برنامه های مختلف گرامیداشت روز خبرنگار از جمله حضوردر گلزار شهدا و تجدید میثاق خبرنگاران با شهیدان در این شهرستان خبر داد.
مجتمع های فرهنگی هنری، اتاق های فکر و تصمیم سازی هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ، انجمن های فرهنگی هنری را اتاق فکر و مکانی برای تصمیم سازی فرهنگی هنری دانست.
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۲۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰