استان سمنان

تاکید برداشتن نگاه و کار تخصصی به حوزه فرهنگ و هنر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر ضرورت وجود نگاه و کار تخصصی در حوزه فرهنگ و هنر تاکید کرد.
بر فعالیت بیشتر کانون های مساجد در ترویج هنر و فرهنگ دینی در جامعه تاکید شد
فرماندار شهرستان شاهرود با تاکید بر اینکه این شهرستان از ظرفیت فرهنگ دینی و مذهبی بالایی برخوردار است‌ گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد باید در عرضه هنر دینی و اشاعه و ترویج فرهنگ دینی فعالیت داشته باشند.
استفاده از روش های خلاقانه برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه ضروری است
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: استفاده از روش های خلاقانه در اثرگذاری بیشتر فعالیت های مرتبط با ترویج کتاب و کتابخوانی در جامعه موثر و ضروری است.
دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان با پیشکسوت مطبوعاتی گرمسار
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در سفربه شهرستان گرمسار با فعالان و پیشکسوتان فرهنگی و هنری این شهرستان ذیدار و گفت و گو کرد.
برگزاری آیین اختتامیه فعالیت های قرآنی در میامی
آیین اختتامیه فعالیت های قرآنی ماه مبارک رمضان همراه با تجلیل از قاریان و مربیان قرآنی در شهرستان میامی برگزار شد.
کار در حوزه ترویج کتابخوانی نعمتی از سوی خداوند به برخی از بندگان خود است
امام جمعه شهر رویان با تاکید بر لزوم توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه گفت: کار و تلاش در حوزه کتاب و کتابخوانی نعمتی است که خداوند به برخی از بندگان خود اعطا کرده است.
پیش بینی برگزاری برنامه های فرهنگی، هنری و قرآنی در قالب طرح غنی سازی اوقات فراغت در میامی
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی از پیش بینی و اجرای برنامه های متنوع قرآنی، فرهنگی و هنری این اداره با هدف غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس کارگروه ساماندهی خبرنگاران استان سمنان شد
معاون سیاسی امنیتی و انتظامی استانداری سمنان در ابلاغی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان را به عنوان رییس کارگروه ساماندهی خبرنگاران این استان منصوب کرد.
بررسی مسایل و مشکلات و برنامه های فرهنگی هنری گرمسار توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در سفری یک روزه به شهرستان گرمسار برنامه ها و مسایل و مشکلات فرهنگی هنری این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
تاکید بر حمایت از فعالان قرآنی برای مقابله با آسیب های اجتماعی در جامعه
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: با توجه به اهمیت ورود قرآن کریم و آموزه های دینی در باورها و رفتارهای اجتماعی مردم جامعه گفت: برای کاهش آسیب های اجتماعی و توسعه فرهنگ قرآنی باید از فعالان این حوزه حمایت شود.
اصحاب رسانه انسان هایی روشنگر ؛ پرتلاش و کم توقع هستند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از اصحاب رسانه به عنوان افرادی پرتلاش ؛ روشنگر و تاثیرگذار یاد کرد.
شورای فرهنگ عمومی، سیاستگذاری فرهنگی را برعهده دارد
امام جمعه بیارجمند گفت: شورای فرهنگ عمومی، سیاستگذاری فرهنگی منطقه را برعهده دارد و تمام نیازهای فردی و اجتماعی را مورد بررسی قرار دهد.
برگزاری کارگروه مد و لباس استان سمنان دراداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی
اولین کارگروه مد و لباس استان سمنان در سالجاری با هدف شناسایی و معرفی مدهای مطرح مبتنی بر فرهنگ و سبک زندگی اسلامی این استان در معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان برگزار شد.
انجمن سینمای جوانان سمنان به تجهیزات تخصصی مجهز می شود
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از انجام اقدامات برای تامین تجهیزات تخصصی انجمن سینمای جوانان سمنان خبر داد و گفت: با رایزنی که با معاونت سینمایی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام شده تجهیزات تخصصی پخش فیلم بزودی در اختیار انجمن سینمای جوانان سمنان قرار می گیرد.
نماینده تام الاختیار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیگری امور شهرستان سمنان معرفی شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در ابلاغی نماینده تام الاختیار این اداره کل در پیگیری امور شهرستان سمنان را به فرماندار این شهرستان معرفی کرد.
دوره تابستانه رضوان در مهدیشهر برگزار می شود
مدیر کانون فرهنگی و هنری نور المهدی مهدیشهر از برگزاری کلاسهای آموزشی و فرهنگی با عنوان دوره تابستانه رضوان در این شهرستان خبر داد.
دوره جدید کانون های فرهنگی هنری مساجد، دوره ارتقای کیفیت است
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، دوره جدید کانون های فرهنگی هنری مساجد را دوره ارتقای کیفیت فعالیت ها و برنامه ها دانست و گفت: فعالان کانون های مساجد با توجه به نگاه ارزشی که دارند به یاری فرهنگ و ارشاد اسلامی بیایند.
برنامه ریزی برای اجرای 230 فعالیت فرهنگی، هنری و قرآنی در مهدیشهر
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر گفت: ٢٣٠ برنامه تاکنون در بخش های قرآنی، فرهنگی و هنری برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان امسال در این شهرستان برنامه ریزی شده است.
شناسایی و جذب هنرمندان جوان از اولویت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میامی
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: شناسایی، جذب و ترغیب هنرمندان جوان به حضور در فعالیت های فرهنگی و هنری از اولویت های این اداره است.
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان معرفی شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در ابلاغی معاون امور هنری و سینمایی این اداره کل را منصوب و معرفی کرد.
پیش بینی 90 پایگاه طرح اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در شاهرود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: بیش از ۹۰ پایگاه در بخش های قرآنی، فرهنگی و هنری با بهره مندی از استادان برای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان امسال در این شهرستان پیش بینی شده است.
برگزاری محفل ادبی همزمان با سالگرد ارتحال امام خمینی در میامی
محفل ادبی با حضور شاعران و اهالی قلم شهرستان میامی با هدف گرامیداشت سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در میامی برگزار شد.
تاکید بر ترویج فرهنگ دینی و ایثار و مقاومت با همکاری بسیج و سپاه
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در جامعه، بر همکاری با نهاد بسیج و سپاه با هدف ترویج فرهنگ دینی و ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد.
فعالیت در عرصه هنر انقلابی نیازمند عزمی راسخ است
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: فعالیت هنرمندان در حوزه هنرهای انقلابی و ترویج ارزش های اسلامی برخاسته از عشقی قلبی و عزمی راسخ است.
برپایی نمایشگاه آثار مکتوب امام خمینی (ره) در شاهرود
نمایشگاه آثار مکتوب امام خمینی (ره) به مناسبت سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران در اداره فرهنگ و. ارشاد اسلامی شاهرود برپا شد.
۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ صفحه ۱۳ از ۲۰ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷