استان قم

جلسه فوق‌العاده شورای اطلاع‌رسانی و کمیته مقابله با جو روانی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد.
بیژن سلیمان‌پور رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان قم در این جلسه ضمن تسلیت ایام عزاداری سیدالشهدا (علیه‌السلام) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: ان‌شاءالله رهروان خوبی برای شهدا و کسانی باشیم که بدون چشم‌داشت و توقع برای حفظ اسلام و مرزهای عقیدتی و انقلاب و ناموس و شرف این ملت جان خود را تقدیم کردند تا ما امروز بتوانیم در آسایش و آرامش کامل زندگی کنیم.
نخستین جشنواره فرهنگی هنری یاری‌گران زندگی برگزار می‌شود
جشنواره فرهنگی هنری یاری‌گران زندگی که به همت ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری طراحی شده در هفته اول تیرماه 99 در رشته‌های هنری فیلم، پویانمایی، تیزر، عکس، پوستر و شعارهای پیشگیری از اعتیاد برگزار می‌شود.
قم متولی برگزاری چهار طرح ملی در سطح مساجد کشور شد
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم با اشاره به انتخاب قم به‌عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران اسلامی(فهما) گفت: به‌منظور استفاده از این ظرفیت، قم متولی برگزاری چهار طرح ملی در سطح مساجد کشور شد.
دو هزار مترمربع به سرانه فرهنگی قم در دولت تدبیر و امید افزوده شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، با اشاره به اقدامات انجام شده از سال ۹۲ تا ۹۸ در این استان گفت: در دولت تدبیر و امید زیرساخت‌های فرهنگی استان از ۷ هزار و ۵۰۰ متر مربع به ۹ هزار و ۸۰۷ مترمربع افزایش یافته است.
بانک اطلاعات فعالان قرآنی استان قم تهیه می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: در راستای ساماندهی و توسعه فعالیت‌های قرآنی در استان، بانک اطلاعات فعالان قرآنی تهیه می‌شود.
شورای امر به معروف درهمه ادارات قم تشکیل شده ‌است
جانشین ستاد امر به معروف و نهی از منکر قم: در یکسال گذشته در همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان، شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده ‌است.
ضرورت حمایت دستگاه‌های فرهنگی از تولید فیلم نامه‌های منتخب جشنواره هشت نوشت
عضو شورای سیاست‌گذاری سومین جشنواره فیلم‌نامه‌نویسی هشت نوشت گفت: دستگاه‌های فرهنگی از تولید فیلم‌نامه‌های منتخب این جشنواره حمایت کنند.
برگزاری دومین دوره آزمون جامع و سی‌­ویکمین دوره آزمون ادواری کاردانش در قم
دومین دوره آزمون جامع سال تحصیلی 99-98 و سی‌­ویکمین دوره آزمون ادواری رشته‌های مهارتی کاردانش همزمان با سراسر کشور در استان قم برگزار شد.
معاون استاندار قم: انتقادات اصحاب رسانه، به مدیریت بحران کرونا کمک می‌کند
معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم و رییس شورای اطلاع‌رسانی استان با اعلام استقبال از انتقادات منصفانه اصحاب رسانه، آن را برای بهبود مدیریت بحران کرونا موثر و مفید دانست.
۸ فیلم‌نامه برگزیده جشنواره «هشت نوشت» معرفی می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم: هشت فیلم‌نامه برتر با موضوع دفاع مقدس در جشنواره «هشت نوشت» معرفی و تجلیل می‌شوند.
رسانه‌ها به خوبی، قم‌هراسی در ایام کرونا را خنثی کردند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم، گفت: با وجود درگیری سایر کشورها به شیوع بیماری کرونا، رسانه‌های غربی برای سیاه‌نمایی و قم‌هراسی، اقدام به پمپاژ خبرهای جعلی نمودند، که این توطئه با نقش آفرینی رسانه‌های استان خنثی شد.
برگزاری جلسه شورای سیاست‌گذاری تئاتر استان قم
جلسه شورای سیاست‌گذاری تئاتر استان قم در راستای مدیریت راهبردی و سیاست‌گذاری تئاتر برگزار شد.
برگزاری مراسم تجلیل از نفرات برتر دوسالانه نقاشان استان قم
مراسم تجلیل از نفرات برتر دوسالانه نقاشان استان قم و فراخوان هنرهای تجسمی مدافعان سلامت با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اساتید هنرهای تجسمی در سالن شهید سیدمرتضی آوینی برگزار شد.
تجلیل از نفرات برتر بیست و یکمین دوسالانه نقاشان استان قم
مراسم تجلیل از نفرات برتر دوسالانه نقاشان استان قم و همچنین فراخوان هنرهای تجسمی مدافعان سلامت با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم و اساتید هنرهای تجسمی در سالن شهید سیدمرتضی آوینی برگزار شد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از خبرگزاری‌های استان قم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به مناسبت روز خبرنگار از دفاتر خبرگزاری‌ها در قم بازدید کرد.
ارزش‌های اسلامی و انقلابی را باید با زبان روز به نسل جوان منتقل کنیم
استاندار قم گفت: ما باید تلاش کنیم تا با زبان مناسب ارزش‌های اسلامی و انقلابی را به نسل جدید برسانیم و در این مسیر از ظرفیت‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بهره‌مند شویم.
به دنبال تربیت نیروهای متخصص و انقلابی در حوزه‌های فرهنگی هستیم
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: ما در این مجموعه به دنبال تربیت نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در حوزه‌های گوناگون فرهنگی و هنری هستیم.
تقدیر از فعالان اولین رویداد ملی فهما در قم
در آیین رونمایی از نماد پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران (فهما) در قم، از تولیت آستان مقدس حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(سلام‌الله‌علیها) و استاندار قم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل بعمل آمد.
رتبه نخست قم در فهما نتیجه یک کار دسته جمعی و گروهی است
حسینی کاشانی با تأکید بر این که رتبه نخست قم در فهما نتیجه یک کار دسته جمعی و گروهی است، گفت: شخص وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به این مسأله اهتمام ویژه‌ای دارند.
قم می‌تواندپایتخت خوشنویسی کشور شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: هنر خوشنویسی قم به ویژه در خط نسخ و ثلث دارای جایگاه ویژه‌ای در سطح کشور است که پیشنهاد پایتخت شدن قم در این هنر دنبال می‌شود.
برگزاری بیستمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی و کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی ستاد مبارزه با کرونا استان قم
بیستمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی و کمیته اطلاع‌رسانی و مدیریت جو روانی ستاد مبارزه با کرونا استان قم در سالن امام جواد(علیه‌السلام) استانداری قم برگزار شد.
مسئولیت سنگین مدیران قم در قبال فرهنگ شهروندی در جهت کاهش تصادفات رانندگی
سیدموسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، با اشاره به مصوبات یکصد و نود و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان قم، گفت: وضعیت ترافیک و تصادفات شهر قم و رعایت حقوق شهروندی و اعلام راه‌کارهای فرهنگی یکی از مصوبات این جلسه است.
فضای مجازی در تسخیر فرهنگ و هنر
سیدموسی حسینی کاشانی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور گفت: قم جزو نخستین استان‌هایی بود که پس از تشخیص این ویروس منحوس در کشور برنامه‌های فرهنگی و هنری خود را به حالت تعلیق درآورد.
انتخابات اتحادیه‌های قرآنی به صورت غیرمتمرکز در قم برگزار شد
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: همزمان با کلیه استان‌ها، انتخابات اتحادیه‌های قرآنی به صورت غیرمتمرکز در قم برگزار شد.
نوزدهمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان قم برگزار شد
نوزدهمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان قم روز دوشنبه 30 تیرماه 1399در تالار امام جواد(علیه‌السلام) استانداری قم برگزار شد.
صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰