منطقه آزاد قشم

ترویج کتابخوانی در قشم / اهدای 10 هزار جلد کتاب به کتابخانه های جزیره
مدیرکل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد قشم از برنامه ترویج فرهنگ کتابخوانی در قشم با اهدای بیش از 10 هزار جلد کتاب جدید با 50 عنوان به کتابخانه های سطح جزیره قشم خبر داد.
امام جمعه قشم: ایران متولی اسلام حقیقی در جهان است
امام جمعه شهرستان قشم از جمهوری اسلامی ایران به عنوان نماد و متولی اصلی اسلام حقیقی در جهان نام برد.
فراخوان سومین جشنواره تئاتر جزیره قشم
فراخوان سومین جشنواره تئاتر جزیره قشم اعلام شد
پنجمین جلسه مدیران منطقه هشت کشور در اهواز برگزار می‌شود
پنجمین جلسه مدیران منطقه هشت کشور با حضور دکتر نوش آبادی ، معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها و دکتر احمدی ، مدیرکل هماهنگی امور استان ها چهارشنبه ١٩ اسفند ماه در اهواز برگزار می‌شود.
نقش بانوان قشمی همایش نقاشه را پررنگ کرد
همایش توانمندی بانوان جزیره قشم با موضوع نقش زنان در حفظ میراث فرهنگی، هنری و صنایع دستی در روستای نقاشه جزیره قشم برگزار شد.
همایش بانوان توانمند جزیره قشم
همایش بانوان توانمند جزیره قشم در رو ستای نغاشه قشم برگزار می شود .
دبیر شورای فرهنگ عمومی: وسایل ارتباط جمعی ظرفیتی برای عرضه فرهنگ ایرانی اسلامی است
دبیر شورای فرهنگ عمومی گفت: وسایل ارتباط جمعی فرصت و ظرفیتی مناسب برای عرضه فرهنگ ایرانی اسلامی است و باید از آن به بهترین شکل استفاده کرد.
برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی قشم
جلسه شورای فرهنگ عمومی قشم با حضور حد اکثری اعضاء در سالن اجتماعات مرکز بین المللی رشد برگزار شد .
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با امام جمعه قشم و امام جمعه اهل سنت قشم دیدار کرد
حجت الاسلام والمسلمین شاهمرادی دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قشم دیدار و گفتگو کرد.
با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی؛ دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد در شهرستان قشم افتتاح شد
دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد در شهرستان قشم با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد افتتاح شد.
امام جمعه شهرستان قشم: دشمن به نقش و جایگاه مساجد به خوبی پی برده است
امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه دشمن به نقش و جایگاه مساجد به خوبی پی برده است و از این رو تمام قد در برابر مسجد و نیروهای مسجدی ایستاده است، گفت: مهمترین رسالت امروز ما در مقابل دشمن، راه اندازی کانون های فرهنگی هنری در مساجد است.
مشاور وزیر فرهنگ و  ارشاد اسلامی و دبیرستاد عالی از کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان بزرگترین و منسجم ترین شبکه فرهنگی کشور نام برد
مشاور وزیر ارشاد و دبیرستاد عالی از کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان بزرگترین و منسجم ترین شبکه فرهنگی کشور نام برد و گفت: کانون های مساجد یک ظرفیت عظیم ملی و سزمایه اجتماعی است که باید به بهترین نحو از این ظرفیت استفاده شود.
با حضور مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی؛همایش 18 اسفند در تالار آیینه جزیره عجایب هفتگانه آغاز به کار کرد
نخستین همایش بیست و سومین سالگرد تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور مشاور وزیر ارشاد و دبیرستاد عالی هم اینک در تالار آیینه جزیره قشم آغاز به کار کرد
با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حمید رضا ارباب سلیمانی گرامیداشت 22 امین سالگرد تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود .
گرامیداشت 22 امین سالگرد تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حمید رضا ارباب سلیمانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد در دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه آزاد قشم برگزار می شود .
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور به جزیره قشم سفر می کند
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور به منظور آگاهی از وضعیت فرهنگ عمومی جزیره قشم به این جزیره سفر می کند.
تبلور هنر در پیاده راه آسمانی قشم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از راه اندازی پیاده راه هنر در حد فاصل پل ارتباطی مجموعه های سیتی سنتر 1 و 2 با هدف تبلور هنر فاخر هنرمندان این جزیره خبر داد.
تاکید معاون توسعه مدیریت و منابع بر برنامه ریزی فرهنگی در استانها
کاراندیش در گردهمایی معاونان اداری و مالی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت برنامه ریزی فرهنگی در استانها تاکید کرد.
افتتاح نمایشگاه آثار هنرمندان برتر کشور با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه گلستان هنر در منطقه آزاد قشم افتتاح شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم خبر داد؛ رونمایی200 اثر هنری در نمایشگاه گلستان هنر قشم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم از رونمایی 200 اثر ارزشمند هنر ناب اسلامی و ایرانی در قالب نمایشگاه "گلستان هنر" از 27 تا 30 بهمن ماه در نمایشگاه بین المللی قشم خبر داد.
بر پایی نمایشگاه گلستان هنر
مروری بر هنر ایران زمین ، نمایشگاه آثار جمعی از هنرمندان معاصر در قشم بر پا می شود
برگزاری نخستین جشنواره شعر بومی هرمزگان در قشم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: نخستین جشنواره شعر بومی هرمزگان با مشارکت انجمن شعر قشم و همکاری معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان در این جزیره برگزار می شود.
( نمایش ماجرای لوبیای سحر آمیز ) کاری از گروه نمایش لور به روی صحنه خواهد رفت .
به مناسبت دهه مبارک فجر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی ایران شعبه منطقه آزاد قشم نمایش ( ماجرای لوبیای سحر آمیز ) به روی صحنه خواهد رفت .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم اعلام کرد؛ برگزاری هفته فرهنگی در روستاهای قشم/ جایگاه فرهنگ و هنر جزیره ارتقا می یابد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: جایگاه فرهنگ و هنر روستایی با برگزاری ویژه برنامه هفته فرهنگی در 68 روستای این جزیره ارتقا می یابد.
با آغاز دهه فجر زنگ انقلاب در مدرسه بلال شهرستان قشم نواخته شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم صبح امروز در آیین نواختن زنگ انقلاب در یکی از مدارس شهرستان قشم ، اظهار کرد: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در سراسر جزیره قشم برنامه های ایام دهه فجر اجرا می‌شود.
مدرن ترین سینمای جنوب کشور عید نوروز در قشم افتتاح می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم از افتتاح و بهره برداری تنها سینمای مدرن این جزیره در مجموعه ( سیتی سنتر 2 ) همزمان با عید نوروز 1395 خبر داد.
۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۱۴ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱