منطقه آزاد قشم

نخستین پروانه نشر کتاب در قشم صادر شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از صدور نخستین مجوز انتشار کتاب در این جزیره خبر داد.
در حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ؛ آزاده رحیمی زاده معاون اداری مالی و جانشین مدیر کل منصوب شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در حکمی، آزاده رحیمی زاده را به عنوان معاون اداری مالی و جانشین مدیر کل منصوب کرد.
فقهی زاده در مراسم اختتامیه سومین دوره مسابقات شوق تلاوت عنوان کرد: فهم قرآن، از عمل به مفاهیم و مضامین قرآن کریم جدا نیست
عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تلاوت قرآن کریم مقدمه و مدخل ورود به فهم قرآن است ، البته مراد ، فهمی است که از عمل به قرآن و تمسک به مضامین قرآن جدا نیست.
آیین اختتامیه طرح ملی شوق تلاوت با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد
آیین اختتامیه رقابت های شوق تلاوت با حضور ٨٠ نفر از نخبگان و برگزیدگان طرح ملی تلاوت از ١١ استان کشور از در جزیره قشم برگزار شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از فعالیت ها و جشنواره بازیهای بومی محلی کانون فرهنگی و هنری محبان الرضا(ع) بازدید کرد .
بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از قسمتهای مختلف و آشنا شدن با فعالیتهای فرهنگی و هنری کانون محبان الرضا (ع) و جشنواره بازیهای بومی محلی
قشم میزبان مرحله نیمه نهایی طرح ملی تلاوت قرآن مجید / برگزاری مرحله نهایی در کربلای معلا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری مرحله نیمه نهایی طرح ملی تلاوت قرآن مجید در این جزیره با حضور 120 قرآن آموز کشوری خبر داد.
اجراى طرح " سینما سلام " در جزیره قشم / نمایش فیلم های روز ایران در جزایر و روستاهای قشم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از اجرای طرح "سینما سلام" در این جزیره به عنوان حرکتی فرهنگی برای تکریم مردم نقاط مختلف این منطقه خبر داد.
دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در قشم تاکید کرد؛ کانون های فرهنگی – هنری مساجد منادی وحدت هستند
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور بر نقش وحدت آفرین این کانون ها در زمینه توسعه وحدت به عنوان نیاز اساسی جامعه اسلامی، تاکید کرد.
برگزاری جلسه کمیته تدوین اسناد راهبردی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در قشم
جلسه کمیته تدوین اسناد راهبردی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر ارزانی دبیر ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد و اعضای آن کمیته در قشم برگزار شد .
برگزاری همایش عوامل موثر در پایداری ازدواج و پیشگیری از طلاق در قشم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری همایش عوامل موثر در پایداری ازدواج و پیشگیری از طلاق با همکاری امور بانوان و خانواده سازمان منطقه آزاد قشم در تالار آئینه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.
دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با روسای انجمن شعر ، ادب و انجمن موسیقی
دیدار صمیمانه علیرضا کمساری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم با روسای انجمن شعر ، ادب و انجمن موسیقی شعبه منطقه آزاد قشم
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از مجموعه اداری و کانون هنر
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون هنر قشم بازدید کرد.
برگزاری بیست و چهارمین آزمون جامع و ادواری استانداردهای مهارتی کاردانش در جزیره قشم همزمان با سراسر کشور
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری بیست و چهارمین آزمون ادواری و جامع استانداردهای مهارتی کاردانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جزیره قشم همزمان با سراسر کشور خبر داد.
در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، علیرضا کمساری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم شد
آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در مرکز بین المللی رشد قشم با حضور علی‌ اصغر کاراندیش معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونان، مشاوران و مدیران این سازمان برگزار شد .
نمایش تابلوهای منتخب ۴۰ هنرمند قشمی/ تجلیل از ۷۰ هنرمند حوزه تجسمی و فعالان هنری خانه هنرمندان قشم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: ۴۰ تابلو نفیس هنری حوزه تجسمی قشم بنا به استقبال مردم در مجتمع تجاری الماس به معرض دید علاقمندان گذاشته شد.
برگزاری اختتامیه دومین دوره جشنواره ملی 40 حدیث رضوی در قشم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: دومین جشنواره 40 حدیث رضوی شامگاه چهارشنبه با معرفی و تجلیل از افراد برتر به کار خود پایان داد.
قشم میزبان مسابقات دومین دوره جشنواره 40 حدیث رضوی / رقابت برای انتخاب 8 برگزیده ملی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین آزمون جشنواره 40 حدیث رضوی در قشم برای انتخاب هشت برگزیده برتر ملی خبر داد.
برگزیدگان چهارمین جشنواره تئاتر قشم معرفی شدند
چهارمین جشنواره تئاترجزیره قشم با رای هیئت داوران و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره ، به کار خود پایان داد.
تئاتر قشم زیر ذره بین داوران مطرح تئاتر، سینما و تلویزیون کشور
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از انتخاب بهترین های هنر نمایش تئاتر جزیره قشم و هرمز توسط داوران مطرح کشورمان با هدف راهیابی یکی از شش گروه نمایش به جشنواره بین اللملی تئاتر فجر خبر داد.
برگزاری هفته فرهنگی قشم در منطقه آزاد ارس / معرفی فرهنگ و هنر مردم جزیره
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری هفته فرهنگی این منطقه با مشارکت و هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قشم در منطقه آزاد ارس خبر داد.
اخلاق، تخصص و امانتداری سه رکن مهم حوزه رسانه است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قشم در پیامی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار، از اخلاق مداری، داشتن دانش و اطلاعات قوی در حوزه های مختلف تحت عنوان تخصص و امانتداری به عنوان سه رکن مهم فعالیت در حوزه رسانه و کار ارزشمند خبرنگاری نام برد.
آئین شعرخوانی کرامت با حضور شعرای ملی و بومی در جزیره قشم / سخنران مجمع تقریب مذاهب از مقام حضرت معصومه (س) و امام رضا(ع) سخن می گوید
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری «آئین شعرخوانی کرامت» با حضور هفت تن از شعرای ملی و بومی جزیره قشم بمناسبت دهه کرامت در این منطقه خبر داد.
جشن‌های دهه کرامت در تمام کانون‌های مساجد قشم برگزار می‌شوند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، گفت: جشن‌های دهه کرامت در تمام کانون‌های فرهنگی هنری منطقه آزاد قشم برگزار می‌شود و بودجه و امکانات لازم برای برگزاری جشنواره‌های امام رضا(ع) و رضوی در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.
رقابت 500 شرکت کننده کشوری در دومین جشنواره حفظ چهل حدیث رضوی قشم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از رقابت 500 شرکت کننده کشوری در دومین جشنواره سراسری حفظ چهل حدیث رضوی قشم خبر داد.
اصغر بشارتی، دو مدال طلای بین المللی به دست آورد
اصغر بشارتی عکاس خوش نام و هنرمند هرمزگانی موفق به کسب دو مدال طلای بین المللی در جشنواره های کشورهای تاجیکستان و قرقیزستان شد.
« قبلی ۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۱۴ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »