تصویری از ساحل پارسیان، مدال طلای جهانی کسب کرد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان از کسب مدال طلای عکاسی در بخش چشم انداز و طبیعت ساحل پارسیان در جشنواره بین المللی تاجیکستان زیر نظر انجمن عکاسان آمریکا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، محمود اسدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: طی برنامه ریزی یک هفته ای تور عکاسی عکاسان پارسیان زیر نظر استاد بردیا سعادت صدها تصویر به ثبت رسید و همانگونه که قبلا نیز اعلام شده بود یکی از اهداف این برنامه حضور طبیعت و ظرفیت های گردشگری و فرهنگی شهرستان در جشنواره های ملی و بین المللی بود.

وی افزود: طبق اهداف از پیش تعیین شده سال 95 این برنامه شکل اجرایی به خود گرفت و هنرجویان شهرستان ضمن حضور در دوره های آموزشی استاد سعادت به تصویر برداری از منطقه پرداختند و با کار کارگاهی بر داشته های هنری خود افزودند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان ضمن تقدیر از  هنرمندان شهرستان و استاد بردیا سعادت گفت: شهرستان پارسیان با برخورداری از ساحل مرجانی، صخره ای و ماسه ای در کنار چشم انداز زیبای طبیعی می تواند مقصد خوبی برای هنرمندان باشد و این اداره از تمام توان خود برای معرفی این ظرفیتها استفاده خواهد کرد تا با رونق بخش هنری به رونق گردشگری کمک شود.

اسدی صنعت گردشگری را یکی از پر درآمدترین نوع اشتغال آن هم درسال اقتصاد مقاومتی دانست و خاطر نشان کرد: زمانی می توان به توسعه صنعت گردشگری امیدوار بود که ظرفیت ها در پیوست های هنری معرفی شود و این وظیفه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی بخش فرهنگ و هنر در شهرستان است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان عنوان کرد: تصاویر زیبای دیگری از روستاها، آداب، پوشش های محلی و اشتغال مردم شهرستان به ثبت رسیده است که به مرور شاهد حضور در مجامع هنری ملی و بین المللی خواهیم بود لذا امیدواریم با روند طی شده بتوانیم اهداف از پیش تعیین شده را محقق کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان در پایان ابراز امیدواری کرد: روزهای 25 و 26 آذر شاهد حضور استاد سعادت در شهرستان عسلویه خواهیم بود و پس از آن سه روز عکاسی در فصل رؤیایی شهرستان را تجربه خواهیم کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۶:۰۹
تعداد کلیک ۲۴۰
برچسب : فهرست اخبار استان ها
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد