استان مازندران

حدود ۹۰۰ پرونده خسارت کرونایی برای فعالان حوزه فرهنگ و هنر مازندران تشکیل شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت که تاکنون حدود ۹۰۰ پرونده خسارت کرونایی برای فعالان حوزه فرهنگ و هنر استان تشکیل شده است تا بخشی از آسیب‌های این بخش جبران شود.
گرامیداشت خبرنگاران مازنی در بستر فضای مجازی
آیین گرامیداشت روز خبرنگار و اصحاب رسانه به صورت ویدیو کنفرانس و فضای مجازی با حضور استاندار مازندران و فرمانداران و اصحاب رسانه برگزار شد.
مسابقه مجازی «یه حس خوب» برگزیدگان خود را شناخت
به دنبال انتشار فراخوان پویش«یه حس خوب» ویژه هفته عفاف و حجاب ۶۳۷پیامک در خصوص جواب مسابقه کتاب‌خوانی و ۲۷عکس از دختران محجبه به دبیرخانه مجازی این پویش رسید که یک عکس برتر و ۵نفر برگزیده در بخش کتاب‌خوانی به‌عنوان برگزیده اعلام شدند.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، الگوی فعالیت‌های فرهنگی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در دیدار با فرمانده سپاه شهرستان فریدونکنار، از برکات شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت در کشور سخن گفت.
شهرستان فریدونکنار صاحب خانه رسانه شد
خانه رسانه در شهرستان فریدونکنار با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، فرماندار این شهرستان، رییس بسیج رسانه استان ، فرمانده سپاه و اصحاب رسانه این شهرستان ، گشایش یافت.
ادای احترام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت فریدونکنار و بابلسر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با همراهی رییس بسیج رسانه استان و روسای ارشاد بابلسر و فریدونکنار به شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت این دو شهرستان ادای احترام کردند.
توجه به زیرساخت‌های فرهنگی هنری فریدونکنار تسریع می‌یابد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با فرماندار شهرستان فریدونکنار دیدار و بر لزوم توجه جدی به زیرساخت‌های فرهنگی هنری این شهرستان تأکید کرد.
دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با امام جمعه فریدونکنار
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در دیدار با امام جمعه شهرستان فریدونکنار، از عدم حضور برخی مسئولین این شهرستان در جلسات شورای فرهنگ عمومی گلایه کرد.
مراسم روز خبرنگار ۱۶ مردادماه در مازندران برگزار می‌شود
معاون فرهنگی رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: مراسم روز خبرنگار امسال در روز پنج‌شنبه ۱۶ مردادماه با حضور ویدئو کنفرانسی استاندار و فرماندارن همراه با تجلیل از خبرنگاران در هر شهرستانی برگزار شود.
برگزاری اختتامیه جایزه کتاب سال مازندران منوط به رفع وضعیت قرمز است
عباس زارع برگزاری اختتامیه جایزه کتاب سال مازندران را منوط به خارج شدن از شرایط کرونا و وضعیت قرمز مازندران دانست؛‌ در غیر اینصورت، مراسم به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.
نخستین هنرستان هنرهای زیبا در راه مازندران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از تاسیس نخستین هنرستان هنرهای زیبا در مازندران خبر داد.
طراحان مد و لباس اسلامی نیازمند بازار فروش هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از لزوم بازار فروش و شناسایی جامعه هدف برای فعالان صنعت مد و لباس خبر داد.
ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران تمدید شد
ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران تا ۱۵ مرداد تمدید شد.
حمایت از فعالیت‌های دینی و فرهنگی ، اولویت نخست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در دیدار با امام جمعه سوادکوه شمالی، بر حمایت از فعالیت‌های دینی و فرهنگی تاکید کرد.
مازندران برگزیده چهارمین دوره باشگاه‌های کتابخوانی کشور
استان مازندران در چهارمین دوره باشگاه‌های کتابخوانی کشور برگزیده شد.
ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران تمدید شد
ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران تمدید شد.
اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان برگزار می‌شود
فرجی معاون فرهنگی رسانه‌ای فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری مراسم پایانی چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان در روز چهارشنبه اول مرداد ۱۳۹۹ خبر داد. این اختتامیه در فضای مجازی برگزار خواهد شد.
همراهی شهرداری ساری برای تکمیل بزرگترین تالار فرهنگی شمال کشور
در نشست مشترک اداره کل فرهنگ و ارشاد مازندران و شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار ساری همراهی خود را برای تکمیل این مجموعه فرهنگی در مرکز استان اعلام کرد.
از هر فعالیتی که موجب درآمدزایی برای اهالی تئاتر شود حمایت می‌کنم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران: امروز با توجه به شیوع کرونا در شرایطی هستیم که سالن‌ها تعطیل هستند و بسیاری از اهالی تئاتر خانه نشین شده‌اند، به جرات می‌توانم بگویم که تئاتری‌‌ها نسبت به باقی هنرمندان شرایط سخت‌تری را می‌گذرانند و حمایت از این قشر را در دستور کار دارم.
مسابقه زنده عفاف و حجاب در مازندران برگزار شد
اولین مسابقه عفاف و حجاب به صورت مجازی در استان مازندران برگزار شد.
رونمایی از پوستر «سه‌شنبه‌های تکریم» با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران
پوستر طرح «سه شنبه های تکریم» با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان و مسئولان دیگر در ساری رونمایی شد.
کتاب «مشتاق الحسین(ع)» در ساری رونمایی شد
کتاب «مشتاق الحسین(ع)» امروز(۲۵تیر) با حضور خانواده معظم شهید مدافع حرم حسین مشتاقی در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران رونمایی شد.
شهدای مدافع حرم، الگوی بی بدیل جوانان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران بابیان اینکه در بخش الگوسازی برای نوجوانان و جوانان در حوزه ایثار و شهادت ضعیف عمل کردیم، گفت: چاپ کتاب شهدا اقدام ارزشمندی است اما باید متناسب به ذائقه نسل جدید این کتاب‌ها به‌صورت محصولات چند رسانه‌ای در فضای مجازی منتشر شود.
عیادت استاندار مازندران از آیت الله نظری خادم الشریعه
استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از آیت الله نظری خادم الشریعه عیادت کردند.
رونمایی از پوستر سه شنبه های تکریم در مازندران
پوستر طرح سه شنبه های تکریم با حضور خانواده شهید مدافع حرم شهید مشتاقی ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و مسئولان دیگر رونمایی می شود.
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۲۰ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰