استان لرستان

دیدار مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری لرستان
مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری لرستان در راستای برقراری تعاملات هنری و همکاری ها متقابل دیدار کردند.
استفاده از ظرفیت زیر ساخت های مخابراتی در راستای گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری
در دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر عامل مخابرات لرستان در خصوص استفاده از زیر ساخت های مخابراتی در راستای گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری توافق شد.
بازدید نماینده خرم آباد از پروژه تعمیرات تالار شهید آوینی
صبح شنبه 30 آذر ماه، محمد بیرانوندی، نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی از روند تعمیرات تالار شهید آوینی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد بازدید و با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان دیدار و گفتگو کرد.
افتتاح کتابخانه درجه یک بروجرد همزمان با دهه فجر
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان بازدید از پروژه های کتابخانه ای بروجرد از افتتاح کتابخانه درجه یک این شهرستان همزمان با دهه فجر امسال خبر داد.
افتتاح دو طرح توسعه چاپخانه ای در بروجرد
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و فرماندار ویژه بروجرد، طرح توسعه چاپخانه های یاقوت سبز زاگرس و کتیبه افتتاح شد.
اعتبارات حوزه فرهنگ و هنر نامتناسب است
معاون استاندار لرستان و فرماندار ویژه بروجرد در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه، گفت: جای تاسف دارد که متولیان امر بودجه تعریف درستی از ظرفیت فرهنگ و هنر ندارند.
فرهنگ عقل عملی جامعه است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ،صبح پنجشنبه 28 آذر ماه، در جریان سفر به شهرستان بروجرد با حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی، امام جمعه این شهر دیدار کرد.
افتتاح استودیو صدابرداری استاد "لوریس چکناواریان" در بروجرد
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، استودیو صدابرداری استاد "لوریس چکناواریان" در مجتمع فرهنگی هنری دکتر زرین کوب بروجرد افتتاح شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، علی نیک سرشت به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع این اداره کل منصوب شد.
خانه مطبوعات ظرفیتی مهم برای توسعه استان است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با هیات مدیره منتخب خانه مطبوعات لرستان بر نقش ویژه این خانه در توسعه استان تاکید کرد.
دلجویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از نوجوان سیل‌زده پلدختری
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، معاونین و مسئول حراست این اداره کل ،از نوجوان سیل‌زده و علاقه‌مند به موسیقی پلدختری دلجویی شد.
نقش ویژه بانوان در توسعه فرهنگی و هنری لرستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیداری که به منظور قدردانی از زحمات بانوان شاغل در این اداره کل برگزار شد، ضمن اشاره به نقش ویژه آنان در توسعه فرهنگی و هنری استان، گفت: واگذاری وظایف سازمانی حساس و تاثیر گذار به بانوان، تاکیدی بر توانمندی و توانایی ایشان است.
تشکیل کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی
نخستین جلسه کارگروه هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی با هدف هم‌افزایی و هماهنگی دستگاه‌های دولتی، ظرفیت‌های خودجوش مردمی و موسسات خصوصی استان، به ریاست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برگزار شد.
فراخوان هشتمین جشنواره منطقه ای اتودهای نمایشی ازنا منتشر شد
هشتمین جشنواره منطقه ای اتودهای نمایشی شهرستان ازنا با حضور هنرمندان استان های لرستان، همدان، ایلام، کرمانشاه و مرکزی، دی ماه سال جاری برگزار می شود.
توانمندی سازی جامعه معلولین با استفاده از فعالیت‌های فرهنگی و هنری
در دیدار مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بهزیستی لرستان، در خصوص استفاده از فعالیت‌های فرهنگی و هنری در راستای توانمند‌سازی جامعه معلولین استان بحث و گفتگو شد.
خرم آباد میزبان جشنواره بین المللی سینما حقیقت
سیزدهمین جشنواره بین المللی و اولین جشنواره استانی فیلم مستند ایران"سینما حقیقت" ۲۰ و ۲۱ آذرماه سال جاری در سینما استقلال خرم آباد برگزار می شود.
تمدید مهلت شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم تا ۲۲ آذرماه
رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد لرستان گفت: مهلت ثبت نام در هجدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا ۲۲ آذرماه تمدید شد.
گذر فرهنگ و هنر در خرم‌آباد ایجاد می شود
در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با شهردار خرم‌آباد، توافقات اولیه در خصوص ایجاد گذر فرهنگ و هنر در یکی از مناطق مرکز استان صورت گرفت.
لزوم احیای مجدد اتحادیه مستقل چاپخانه‌داران استان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در نشست بررسی مشکلات اتحادیه مستقل چاپخانه‌داران استان، بر احیای مجدد این اتحادیه تاکید کرد.
استقبال گسترده قرآن آموزان لرستانی از آزمون سراسری قرآن و عترت
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، گفت: تاکنون ۴۷۰ قرآن‌آموز لرستانی جهت شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت نام کرده‌اند.
پیام تشکر معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از مدیر عامل صندوق اعتباری هنر
در پی حمایت‌های گسترده صندوق اعتباری هنر از اصحاب فرهنگ و هنر استان لرستان، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده صندوق اعتباری هنر در لرستان در پیامی از سید حسین سید زاده، مدیر‌‌عامل و معاونین این صندوق تقدیر و تشکر کرد.
اعتلای فعالیت های قرآنی نیازمند تقویت موسسات قرآن و عترت است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان کارگاه آموزشی مدیران موسسات قرآن و عترت استان، گفت: برای اعتلای فعالیت های قرآنی باید موسسات قرآن و عترت را، بیش از گذشته، تقویت کرد.
فعالیت های قرآنی به سمت روستاها، مناطق عشایری و حاشیه نشین سوق داده شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با اعضای هیات مدیره اتحادیه موسسات مردمی قرآن و عترت استان گفت: فعالیت های قرآنی باید بیش از گذشته به سمت روستاها، مناطق عشایری و حاشیه نشین سوق داده شود.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان منصوب شد
طی حکمی از سوی فرماندهی بسیج کارمندان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، کیانوش سوری به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت انصار المهدی(ع) اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان منصوب شد.
لزوم توجه ویژه به آموزه‌های دینی در فعالیت‌های فرهنگی و هنری
احمد حسین فتایی در دیدار با آیت الله هاشم نیازی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به آموزه‌های دینی در فعالیت‌های فرهنگی و هنری، گفت: مهمترین وظیفه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی توسعه و ترویج فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی در سطح جامعه است.
۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۲۰ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱