استان لرستان

"نمایشگاه کتاب فجر" در خرم آباد افتتاح شد
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان "نمایشگاه کتاب فجر " در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد افتتاح شد.
حضور بیش از 2500 قرآن آموز در آزمون سراسری قرآن و عترت
هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت، همزمان با سراسر کشور در 9 حوزه شهرستانی و با حضور بیش از 2500 قرآن آموز در لرستان برگزار شد.
نمایش 18 فیلم در چهارمین جشنواره فیلم فجر لرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: 18 فیلم از دو بخش سودای سیمرغ و پروانه ها ( ویژه کودکان و نوجوانان) سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در خرم آباد به نمایش در می آیند.
برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع "سیل لرستان" همزمان با دهه فجر
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: با دستور استاندار لرستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مجری برگزاری نمایشگاه عکس سیل فروردین ماه سال 1398 با مشارکت و حضور دستگاه‌های اجرایی استان شد.
حضور لرستان در مرحله نیمه نهایی ششمین برنامه انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران
شهرهای خرم آباد و کوهدشت از لرستان به مرحله نیمه نهایی ششمین برنامه انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران راه یافتند.
لزوم تقویت رسانه‌ها برای مقابله با تهدیدات و تهاجمات دشمنان نظام
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار اصحاب رسانه لرستان با نماینده ولی فقیه در استان بر لزوم تقویت رسانه‌ها برای مقابله با تهدیدات و تهاجمات دشمنان نظام تاکید کرد.
پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پی ارتحال آیت الله بلند نظر
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در پیامی ارتحال آیت الله حاج "محمد ولی بلند نظر" رحمت الله علیه را تسلیت گفت.
دهم بهمن ماه آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری قرآن و عترت
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، گفت: داوطلبان هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود می‎توانند تا دهم بهمن‎ماه، به سایت آزمون به آدرس quranedu.ir مراجعه کنند.
تاکید بر فرهنگ جهاد و مقاومت در برنامه های دهه فجر
جلسه کمیته فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با موضوع تدوین برنامه های این اداره کل در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.
پرواز سیمرغ فجر در آسمان خرم آباد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: همزمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، چهارمین دوره این جشنواره به میزبانی خرم آباد برگزار می شود.
رسانه ها در خط مقدم وحدت و توسعه ایستاده‌اند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در آیین اختتامیه "سومین جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر" بر نقش و جایگاه ویژه رسانه ها در وحدت و توسعه تاکید کرد.
محتوای فضای مجازی باید وحدت آفرین باشد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دومین جلسه کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی، گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی و تولید محتواهای وحدت آفرین در شرایط امروز کشور، امری ضروری است.
آغاز هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران در خرم آباد
هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خرم آباد در حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و با افتتاح نمایشگاه عکس این رویداد رسما آغاز به کار کرد.
خرم آباد میزبان اختتامیه جشنواره ملی آیات "موشن گرافیک"
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برگزاری اختتامیه جشنواره ملی آیات" موشن گرافیک " در بهمن ماه سال جاری به میزبانی خرم آباد، خبر داد.
حضور ۳۸ مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت لرستان در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم
رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد لرستان با اشاره به این‎که قرآن آموزان ۳۸ مؤسسه قرآن و عترت استان در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت حضور دارند، اظهار کرد: مؤسسات شهرستان‎های سلسله و رومشگان در این آزمون مشارکت نداشتند.
یکصد و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان برگزار شد
یکصد و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان لرستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان برگزار شد.
بهبود و افزایش فضای‌های فرهنگی و هنری استان طی یک سال آینده
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در گفتگو با رادیو لرستان، گفت: بهبود و افزایش زیرساخت های فرهنگی و هنری استان از مهمترین اهداف و اولویت های ما طی یک سال آینده است.
پیام تسلیت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در خصوص شهادت سردار سلیمانی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پیامی شهادت سردار سپهبد " حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.
نخستین جشنواره استانی نمایشنامه نویسی دفاع مقدس برگزیدگان خود را شناخت
در آیین اختتامیه نخستین جشنواره استانی نمایشنامه نویسی دفاع مقدس که عصر پنجشنبه 12 دیماه در سالن هلال احمر شهر ازنا برگزار شد، برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.
برگزیدگان هشتمین جشنواره منطقه ای اتودهای نمایشی لرستان معرفی شدند
هشتمین جشنواره منطقه ای اتودهای نمایشی لرستان، عصر پنجشنبه 12 دیماه، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
هنر "نشاط اجتماعی" را تقویت می کند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره منطقه‌ای اتودهای نمایشی و نخستین جشنواره استانی نمایشنامه‌نویسی دفاع مقدس در ازنا، گفت: هنر نقش بسیار مهمی در نشاط اجتماعی دارد.
نمایش " قزلحصار " از لرستان به سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافت
با انتخاب هیات داوران، نمایش " قزلحصار " به نویسندگی و کارگردانی امین ابراهیمی از لرستان در بین ۱۲ اثر برگزیده جشنواره های تئاتر استانی برای حضور در بخش رقابتی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر قرار گرفت.
دیدار مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با هدف گسترش همکاری های فرهنگی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان دیدار و گفتگو کرد.
لزوم الصاق پیوست عفاف و حجاب به برنامه های فرهنگی و هنری
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان بر لزوم الصاق پیوست عفاف و حجاب به برنامه های فرهنگی و هنری تاکید کرد.
عضویت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در کانون های مساجد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ضمن ثبت نام در سامانه بچه های مسجد، به عضویت کانون فرهنگی هنری شهید ابطحی خرم آباد درآمد.
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۲۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰