استان لرستان

تحقق شعار جهش تولید به شکوفایی اقتصاد فرهنگ و هنر منجر می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جلسه بررسی نیازمندی های انجمن هنرهای تجسمی استان، گفت: تحقق شعار تولید، اقتصاد فرهنگ و هنر را شکوفا می کند.
افزایش اجرای برنامه های هنری استان لرستان در بستر فضای مجازی
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، گفت: با توجه به شرایط موجود در کشور، اجرای برنامه‌های هنری در بستر فضای افزایش خواهد یافت.
خسارت 300 میلیارد ریالی کرونا به فرهنگ، هنر و رسانه لرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، گفت: طبق برآوردهای صورت گرفته، شیوع ویروس کرونا بیش از 300 میلیارد ریال خسارت به بخش های فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه ای لرستان وارد کرده است.
پلمپ 5 واحد متخلف چاپ آگهی ترحیم در لرستان
معاون فرهنگی و مطبوعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از پلمپ 5 واحد متخلف چاپ آگهی ترحیم در دو شهرستان استان خبرداد.
98 سالی درخشان برای فرهنگ و هنر بروجرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با منتخب مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، سال 1398 را در زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری، سال بروجرد دانست.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سلسله معرفی شد
در مراسمی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرماندار شهرستان سلسله، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلسله معرفی و منصوب شد.
فراخوان جشنواره فیلم و عکس «محراب در خانه»
گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با همکاری شورای اقامه نماز این اداره کل جشنواره فیلم و عکس موبایلی تحت عنوان «محراب در خانه» را برگزار می کند.
تمدید مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی مجازی ویژه پویش "در خانه بمانیم" تا 30 فروردین
مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی مجازی ویژه پویش " در خانه بمانیم و مطالعه کتابهای معرفی شده تا سی فروردین تمدید شد.
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز هنر انقلاب اسلامی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پیامی فرارسیدن بیستم فروردین ماه سالروز بزرگداشت هنر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به مناسبت "روز ملی هنرهای نمایشی"
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پیامی، هفتم فروردین ماه "روز ملی هنرهای نمایشی " را تبریک گفت.
برگزیدگان جشنواره ملی موشن گرافیک آیات معرفی شدند/آیین اختتامیه برگزار نمی‎شود
دبیر اجرایی جشنواره ملی آیات «موشن گرافیک» ضمن معرفی برگزیدگان جشنواره ملی موشن گرافیک گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و طول مدت پیشگیری و مقابله با آن، علی الرغم آمادگی کامل دبیرخانه متأسفانه برگزاری آیین اختتامیه این جشنواره به صلاح سلامت هنرمندان گرامی نمی باشد، لذا دبیرخانه قصد دارد جوایز را به صورت پستی برای برگزیدگان جشنواره در بخش های مختلف ارسال کند.
سرپرست انجمن سینمای جوانان استان لرستان منصوب شد
طی حکمی که از سوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران، "سرپرست انجمن سینمای جوانان استان لرستان" منصوب شد.
مسابقه خاطره نویسی نوروزی در لرستان برگزار می شود
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در ایام قرنطینه خانگی به خاطر جلوگیری از گسترش بیماری کرونا ،مسابقه "خاطره نویسی نوروزی"را با هدف غنی سازی اوقات فراغت هم استانیهای عزیز و به منظور پیوستن به پویش مردمی "در خانه می مانیم "و امید بخشی و ایجاد نشاط اجتماعی ،برگزار می کند.
تولید محتواهای هنری در فضای مجازی با هشتگ "هنرمندان در کنار مردم"
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا از راه اندازی هشتگ " هنرمندان در کنار مردم " توسط معاونت هنری این اداره کل در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.
برگزاری مسابقه کتابخوانی مجازی ویژه پویش "در خانه بمانیم " در لرستان
معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به منظور پربار کردن اوقات فراغت مردم در ایام نوروزی و با هدف ارتقاء روحیه و افزایش امید اجتماعی و گسترش فرهنگ کتابخوانی و دعوت از مردم به پویش اجتماعی "در خانه بمانیم" با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی می نماید.
واحد قرآن و عترت در دستگاه‌ها و ارگان‌ها راه ‎اندازی شود
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان راه‌اندازی مجدد واحد قرآن و عترت در همه دستگاه‌ها و ارگان‌ها را گامی در راستای کاهش مشکلات حوزه قرآن دانست و گفت: بهتر است تمام دستگاه‎ها در حوزه فرهنگ قرآنی فعالیت داشته و این موضوع را فقط به یک ارگان اختصاص ندهند.
دعوت از هنرمندان و فرهیختگان فرهنگی و هنری استان لرستان برای تولید محتوا در فضای مجازی
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان لرستان در اطلاعیه ای از اصحاب فرهنگ و هنر استان در راستای تولید محتواهای جذاب و شادی بخش در فضای مجازی دعوت به عمل آورد.
تشکیل کارگروه "تبیین و اجرای بیانیه گام دوم" در لرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در یکصد و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان از تشکیل کارگروه تبیین و اجرای بیانیه گام دوم در ذیل این شورا خبر داد.
پلدختر میزبان اختتامیه جشنواره ملی آیات "موشن گرافیک"
آیین اختتامیه جشنواره ملی آیات "موشن گرافیک" هفتم اسفند ماه با حضور معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پلدختر برگزار می شود.
سردار سلیمانی همواره محور وحدت بود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در مراسم افتتاحیه کانون فرهنگی هنری سردار سلیمانی در مسجد امام حسن عسگری (ع) خرم آباد، گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی چه در زمان حیات و جهاد و چه با شهادت خود همواره محور وحدت بوده اند.
نشست مشترک مدیران کل و مسئولین روابط عمومی در لرستان برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در هشتمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان، از برگزاری نشست مشترک مدیران کل و مسئولین روابط عمومی دستگاه های اجرایی با هدف ارتقاء سطح کیفی فعالیت روابط عمومی ها خبر داد.
مطبوعات و رسانه‌های محلی استحکام بخش پایه‌های توسعه استان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با مدیر مسئولان هفته نامه بامداد لرستان و سیمره، گفت: مطبوعات و رسانه‌های محلی استحکام بخش پایه‌های توسعه استان هستند.
لزوم افزایش خدمات حمایتی در حوزه نشر استان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در بازدید از دفتر انتشارات اردیبهشت‌جانان خرم‌آباد، بر لزوم افزایش خدمات حمایتی در حوزه نشر استان تاکید کرد.
تجلیل از پیشکسوت سینمای لرستان در جشنواره فیلم فجر استان
همزمان با دهه فجر و در مراسم افتتاحیه چهارمین جشنواره فیلم فجر استان لرستان از محمد رضا گوهری، پیشکسوت سینمای لرستان، تجلیل شد.
میزبانی لرستان از جشنواره منطقه ای سینمای جوان در سال آینده
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در آیین افتتاحیه چهارمین جشنواره فیلم فجر استان، از برگزاری جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان در سال آینده به میزبانی این استان خبر داد.
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۲۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰