استان لرستان

افزایش تولیدات فرهنگی و هنری با محوریت دفاع مقدس
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان بر افزایش تولیدات فرهنگی و هنری با محوریت دفاع مقدس تاکید کرد.
تقویت کمی و کیفی برنامه های فرهنگی درسال جاری مورد تاکید است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: در جهت تحقق شعار سال« رونق تولید» تلاش می شود تولیدات فرهنگی و هنری در سال جاری از نظر کمی و کیفی تقویت شوند.
"ساماندهی محتوای فضای مجازی" مهمترین هدف کارگروه استانی خدمات فرهنگی فضای مجازی است
در سومین جلسه کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی لرستان، کمیته های تخصصی این کارگروه مشخص شدند.
"پایبندی به اخلاق" لازمه کار رسانه ای و مطبوعاتی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در دیدار با مسئول بسیج رسانه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان، بر رعایت موازین و اصول اخلاق رسانه ای توسط جامعه ی مطبوعاتی استان تاکید کرد.
نخستین دوره "جشنواره ملی فیلم مستند کَلدر" اردیبهشت 1400 در خرم آباد
در دیدار اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره ملی فیلم مستند کَلدر با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان مطرح شد: نخستین دوره "جشنواره ملی فیلم مستند کَلدر" با محوریت تاریخ و تمدن، اردیبهشت ماه سال آینده در خرم آباد برگزار می شود.
شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان در خرم آباد
شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان کشور با عنوان "هومیان" آذر ماه سال جاری با حضور فیلمسازان 9 استان کشور در خرم آباد برگزار می شود.
واگذاری امور اجرایی و تخصصی فرهنگی به مراکز، موسسات و انجمن ها
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از واگذاری بخشی از امور اجرایی این معاونت به مراکز فرهنگی، موسسات و انجمن ها، در چارچوب ضوابط و قوانین خبر داد.
پیش بینی اجرای هجده رویداد ملی و منطقه ای به میزبانی لرستان در سال 99
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: در راستای تحقق شعار "جهش تولید" و در راستای ارتقاء کمی و کیفی تولیدات فرهنگی و هنری، برای سال جاری میزبانی از 18 جشنواره و همایش ملی و منطقه ای را به وزرات پیشنهاد کرده ایم.
تقویت فرهنگ اقامه نماز در تدوین برنامه ها مد نظر قرار گیرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: تقویت فرهنگ اقامه نماز در طراحی جشنواره های فرهنگی و هنری و تدوین برنامه ها مد نظر قرار گیرد.
پایبندی هنرمندان و اصحاب فرهنگ لرستان به آرمانهای امام (ره) و انقلاب
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در محفل شعر " در سوگ آفتاب" که به مناسبت سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب برگزار شده بود بر پایبندی هنرمندان و اصحاب فرهنگ لرستان به آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی تاکید کرد.
کانون های فرهنگی هنری مساجد، پایگاه های جذب و تربیت جوانان هستند
فتایی با اشاره به اهمیت تقویت کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد، پایگاه های جذب و تربیت جوانان هستند.
9 برنامه فرهنگی و هنری مجازی در لرستان برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری 9 برنامه فرهنگی و هنری با محوریت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی در سطح استان خبر داد.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، رضا نیازی به سمت معاون فرهنگی و مطبوعاتی این اداره کل منصوب شد.
حمایت از هنرمندان لرستان در قالب طرح " تحفه"
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از اجرای طرح تولید و اشتغال فرهنگ و هنر کشور (تحفه) در استان خبر داد.
پیگیری جذب اعتبارات ویژه برای استان لرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان سفر به تهران و دیدار با معاون فرهنگی و برخی از مدیران کل و مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیگیر جذب اعتبارات ویژه فرهنگی، هنری، قرآنی و عمرانی برای لرستان شد.
پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و مسئول کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، در پیامی فرارسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
توسعه فضاهای تخصصی فرهنگی و هنری از ضرورت‌های استان است
استاندار لرستان، در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، توسعه فضاهای تخصصی فرهنگی و هنری استان و به سرانجام رساندن پروژه‌های نیمه تمام این حوزه را از ضرورت های امروز استان دانست.
لرستان می‌تواند به نماد فعالیت‌های فرهنگی و هنری در کشور مبدل شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با مسئولین انجمن‌های فرهنگی و هنری خرم آباد، گفت: ظرفیت‌های استان در حوزه‌های فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه‌ای می تواند لرستان را به نماد فعالیت‌های فرهنگی و هنری کشور مبدل سازد.
الزام دستگاه‌های اجرایی به تهیه طرح‌های پژوهشی با محوریت "بیانیه گام دوم"
یکصد و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی لرستان با دو دستور کار "بررسی راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم" و "تدوین راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی" تشکیل جلسه داد.
کرونا ظرفیت فضای مجازی را به جامعه معرفی کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: کرونا ظرفیت بالای فضای مجازی را به جامعه معرفی کرد و همین مسئله موجب شد که تجربیات بسیار ارزشمندی در این مورد حاصل شود.
افزایش حمایت بیمه‌ای از پیشکسوتان فرهنگ و هنر لرستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان پس از حضور در بیمارستان قلب خرم آباد و عیادت از دو تن از پیشکسوتان فرهنگ و هنر استان گفت: در طی یک سال گذشته رشد چشمگیری در خصوص حمایت بیمه ای از پیشکسوتان استان صورت گرفته است.
مسئول دبیرخانه دائمی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان منصوب شد
در حکمی از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، محمدرضا عبداللهی فرد به عنوان مسئول دبیرخانه دائمی تئاتر این اداره کل منصوب شد.
برگزاری برنامه‎ های رمضانیه لرستان در فضای مجازی
رئیس گروه قرآن و عترت اداره‎کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: این گروه در نظر دارد برنامه‎های ویژه‎ ماه مبارک رمضان را به صورت غیرحضوری و در بستر فضای مجازی اجرا کند.
تحقق شعار جهش تولید به شکوفایی اقتصاد فرهنگ و هنر منجر می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جلسه بررسی نیازمندی های انجمن هنرهای تجسمی استان، گفت: تحقق شعار تولید، اقتصاد فرهنگ و هنر را شکوفا می کند.
افزایش اجرای برنامه های هنری استان لرستان در بستر فضای مجازی
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، گفت: با توجه به شرایط موجود در کشور، اجرای برنامه‌های هنری در بستر فضای افزایش خواهد یافت.
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۲۰ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰