استان لرستان

تشریح برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در دهه ولایت و امامت
معاون فرهنگی و مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برنامه های این اداره کل در دهه ولایت و امامت را تشریح کرد.
افتتاح کتابخانه درجه یک بروجرد همزمان با هفته دولت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی از افتتاح کتابخانه درجه یک بروجرد ( دکتر آیتی ) همزمان با هفته دولت سال جاری خبر داد.
ایجاد موزه تخصصی فرهنگ و هنر در بروجرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش می کنیم موزه تخصصی فرهنگ و هنر بروجرد در سال جاری ایجاد گردد.
نگاه فرهنگی مسئولین شهرستان بروجرد قابل تقدیر است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در دیدار با معاون سیاسی فرمانداری ویژه بروجرد، از نگاه مسئولین شهرستان نسبت به فعالیت های فرهنگی تقدیر کرد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، نادر ارجمندی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد منصوب شد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت منصوب شد
با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، پرویز نورمحمدی به سمت ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت منصوب شد.
رونمایی از خط تولید "چاپ روی فلز " در بروجرد
با حضور معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، خط تولید "چاپ قوطی" در بروجرد افتتاح شد.
تقویت تعاملات دستگاه های هم خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در لرستان
در دیدار مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حج و زیارت استان لرستان بر تقویت تعاملات بین دستگاهی تاکید شد.
اوقات فراغت فرصت رشد و تعالی استعدادهای جوانان و نوجوانان است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه اوقات فراغت را ارزنده دانست و گفت: اوقات فراغت فرصت رشد و تعالی استعدادهای جوانان و نوجوانان است.
انعقاد تفاهمنامه همکاری میان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جهاد دانشگاهی لرستان
در مراسمی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ریاست جهاد دانشگاهی لرستان، تفاهمنامه همکاری با محوریت حمایت از تولید فناوری‌های مجازی و کسب و کارهای فرهنگی و هنری بین این دو دستگاه به امضا رسید.
برگزاری دوره های آموزش هنری منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در گفتگو با برنامه چشم انداز رادیویی صدا و سیمای استان، گفت: برگزاری دوره های آموزشی رشته های مختلف هنری منوط به اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله های اجتماعی است.
راهکارهای تقویت شورای فرهنگ عمومی لرستان بررسی شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با هدف گفتگو پیرامون راهکارهای تقویت شورای فرهنگ استان با نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار کرد.
از شش عنوان کتاب نویسندگان لرستانی رونمایی شد
به مناسبت " روز نکوداشت قلم " و در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از شش عنوان کتاب نویسندگان لرستانی رونمایی شد.
تشکیل شورای تخصصی چاپ و نشر در لرستان
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: شورای تخصصی چاپ و نشر استان با هدف ساماندهی فعالیت های این حوزه، تشکیل می شود.
افتتاح نمایشگاه بین المللی کارتون و کاریکاتور با عنوان " نمی توانم نفس بکشم " در خرم آباد
در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران کل برخی دستگاه های اجرایی استان، نمایشگاه بین المللی کارتون و کاریکاتور " نمی توانم نفس بکشم " با نمایش آثار هنرمندان 47 کشور جهان در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد افتتاح شد.
افزایش تولیدات فرهنگی و هنری در حوزه دفاع مقدس
چهارمین جلسه کمیته هنری، نمایش و ادبیات دفاع مقدس استان با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس لرستان برگزار شد.
افتتاح نمایشگاه بین المللی کاریکاتور و کارتون"نمی توانم نفس بکشم" در خرم آباد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از افتتاح نمایشگاه بین المللی کاریکاتور و کارتون "نمی توانم نفس بکشم" با حضور هنرمندان 45 کشور جهان در خرم آباد خبر داد.
افتتاح کتابخانه عمومی "روستای فرسش" در الیگودرز
در مراسمی با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه‌های عمومی استان لرستان، کتابخانه عمومی "روستای فرسش" در الیگودرز افتتاح شد.
آغاز روند بازسازی ساختمان فرهنگسرای ارشاد الیگودرز در آینده نزدیک
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان بازدید از ساختمان فرهنگسرای ارشاد الیگودرز: بازسازی این ساختمان در آینده نزدیک آغاز می شود.
افتتاح کتابخانه درجه یک الیگودرز در هفته دولت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با فرماندار الیگودرز از افتتاح کتابخانه درجه یک این شهرستان همزمان با هفته دولت سال جاری خبر داد.
برگزاری نمایشگاه بین المللی کارتون و کاریکاتور" نمی توانم نفس بکشم " در خرم آباد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان: در این نمایشگاه آثار هنرمندان بیش از 30 کشور جهان حضور خواهند داشت.
مسابقه استانی طراحی پوستر عفاف و حجاب در لرستان برگزار می شود
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برگزاری مسابقه استانی طراحی پوستر عفاف و حجاب در لرستان خبر داد.
فراخوان شصت و ششمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان – خرم آباد
فراخوان شصت و ششمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان کشور به میزبانی خرم آباد منتشر شد.
فراخوان نخستین دوسالانه طنز  مطبوعات و رسانه‌های غرب کشور منتشر شد
نخستین دوسالانه طنز مطبوعات و رسانه‌های غرب کشور با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات و خبرگزاری های استان لرستان، 22 مرداد ماه به میزبانی خرم آباد برگزار می شود.
تشریح برنامه های فرهنگی هفته عفاف و حجاب در لرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برنامه های فرهنگی این اداره کل همزمان با هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد.
۱ ۲ صفحه ۳ از ۲۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰