استان لرستان

از خانواده شهید " علی محمد دهقانکار " تجلیل شد
همزمان با هفته دفاع مقدس از خانواده شهید " علی محمد دهقانکار " از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تجلیل شد.
مستند « با یک خبرنگار » روایتگر زندگی خبرنگار لرستانی دفاع مقدس در خرم آباد رونمایی شد
فیلم مستند « با یک خبرنگار » که به بررسی احوالات و زندگی " حسن مرادی " عکاس و خبرنگار لرستانی دفاع مقدس می پردازد در اولین روز از هفته دفاع مقدس در خرم آباد رونمایی شد.
رونمایی از پوستر  « چهلمین سالگرد دفاع مقدس  » در خرم آباد
پوستر گرامیداشت « چهلمین سالگرد دفاع مقدس » با عنوان " سردار دلها " در اولین روز از هفته دفاع مقدس در خرم آباد رونمایی شد.
محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم ( ص ) توسط هنرمند لرستانی
در اولین روز از هفته دفاع مقدس و در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از اثر هنرمند خوشنویس خرم آبادی " ستار ولی نژاد " در محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام ( ص ) رونمایی شد.
برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در هفته دفاع مقدس اعلام شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برنامه های این اداره کل همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس و هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.
ویژه برنامه " روایت گری، شاهنامه خوانی و حماسه سرایی " در خرم آباد برگزار شد
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و با حضور شاهنامه خوانان و نقالان استان ویژه برنامه " روایت گری، شاهنامه خوانی و حماسه سرایی " در روستای نصیرآباد کاکاشرف خرم آباد برگزار شد.
طرح سه شنبه های تکریم از رویدادهای بزرگ فرهنگی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان پاسداشت یاد و خاطره شهیدان را بستر الگو سازی برای نسل جوان و مقابله با هجمه های دشمنان دانست و گفت: طرح ملی"سه شنبه های تکریم" از رویدادهای بزرگ فرهنگی است.
مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان منصوب شد
در حکمی از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و با تایید مرکز حراست وزارت " حبیب جمشیدی " به سمت مدیر حراست این اداره کل منصوب شد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز منصوب شد
طی حکمی از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان " میثم محتشم آرا " به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز منصوب شد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از کارگاه تولیدی "زاگرس ماسک"
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در جریان بازدید از کارگاه تولیدی "زاگرس ماسک" گفت: استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی باید به یک فرهنگ مبدل شود.
پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به مناسبت " روز ملی سینما "
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پیامی فرارسیدن بیست و یکم شهریور ماه، روز ملی سینما، را به سینماگران استان تبریک گفت.
حضور سه شهر لرستان در بین 129 شهر خلاق فرهنگ و هنر کشور
با اعلام دبیر اجرایی طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور، 129 شهر راه یافته به مرحله نهایی این طرح مشخص شدند.
نگرانی دشمن از انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، با بیان اینکه باید سیره و منش شهدا به نسل جوان و نوجوان منتقل شود، گفت: دشمن نگران ترویج این فرهنگ هستند.
تبیین " بیانیه گام دوم انقلاب " در قالب دوره های ضمن خدمت
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در یکصد و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان از برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت با موضوع تبیین " بیانیه گام دوم انقلاب " ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی خبر داد.
تجلیل از هنرمند پیشکسوت حوزه هنرهای تجسمی و موسیقی لرستان
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون هنری و سینمایی اداره کل از " واحد تقی زاده " هنرمند پیشکسوت عرصه هنرهای تجسمی و موسیقی تجلیل شد.
تجلیل از خانواده شهید " یوسف نوری " در قالب سه شنبه های تکریم
در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و مشاور امور ایثارگران استاندار لرستان از مادر شهید " یوسف نوری " تجلیل شد.
اختصاص 16 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به فرهنگ و هنر لرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از اختصاص 16 میلیارد تومان تسهیلات خسارت های کرونا به بخش فرهنگی و هنری استان خبر داد.
راه‎ اندازی حسینیه مجازی نورباران
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، از راه‌اندازی حسینیه مجازی نورباران در بستر شبکه‌های اجتماعی خبر داد.
شورای اطلاع رسانی لرستان در بین پنج استان برتر کشور
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از حضور لرستان در بین 5 استان برتر کشور در زمینه برگزاری و اجرای مصوبات شورای اطلاع رسانی خبر داد.
عملکرد درخشان لرستان در ثبت نام تسهیلات فرهنگی و هنری کرونا
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: لرستان در زمینه تشکیل پرونده های فرهنگی و هنری " تسهیلات کرونا " در سامانه کارا، رتبه ششم کشور را از آن خود کرد.
پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به مناسبت سالروز ورود آزادگان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی فرارسیدن سالروز ورود آزادگان به کشور را تبریک گفت.
اصحاب رسانه‌ها از گذشت، جوانمردی و اخلاقیات حضرت علی(ع) ایده بگیرند
فتایی با اشاره به تقارن روز خبرنگار امسال با عید غدیرخم، گفت: رسانه‌ها باید از گذشت و جوانمردی و اخلاقیات امام علی(ع) ایده بگیرند و در عین رعایت چارچوب‌ها با اخلاق و مردم‌دار باشند.
برگزیدگان مسابقه کتابخوانی پویش " در خانه بمانیم " اعلام شدند
معاونت فرهنگی و مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی ویژه پویش " در خانه بمانیم " را اعلام کرد.
" اخلاق " مهمترین اصل در حرفه روزنامه نگاری است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان بازدید از دفتر نشریه آوای لرستان گفت: رعایت چهارچوب های اخلاقی مهمترین اصل در حرفه روزنامه نگاری و فعالیت رسانه ای است.
دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با پیشکسوت عرصه مطبوعات و رسانه استان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به همراه معاون فرهنگی و مطبوعاتی این اداره کل با حسن مرادی، پیشکسوت عرصه مطبوعات و رسانه ی استان دیدار کرد.
صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰