استان خوزستان

جشنواره استانی شعر «منادیان سلامت» برگزار می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری جشنواره شعر «منادیان سلامت» در گستره استانی خبر داد.
مسئول دبیرخانه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مسئول دبیرخانه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منصوب شد.
حضور فعال موسسات قرآن و عترت و انجام فعالیت های قرآنی مجازی در ماه رمضان
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: موسسات قرآن و عترت در ماه مبارک رمضان به ختم و آموزش قرآن و مشاوره های قرآنی مشغول هستند و در این ماه پرخیر و برکت فعالیت خود را در فضای مجازی بیش از پیش و پررنگ تر کرده اند.
مشارکت 19 کتابفروشی خوزستان در طرح بهارانه کتاب 99
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: 19 کتابفروشی استان خوزستان در طرح بهارانه کتاب 99 مشارکت می‌کنند.
راه اندازی شعبه تخصصی حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از راه اندازی شعبه تخصصی حل اختلاف فرهنگ، هنر و رسانه استان در این اداره کل خبر داد.
پویش "هنر در خانه" برگزیدگان خود را شناخت
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از پایان رقابت پویش "هنر در خانه" و معرفی برگزیدگان آن خبر داد.
جشنواره ملی "ذکر" در رشته های شعر و داستان برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از انتشار فراخوان جشنواره ملی مجازی شعر و داستان «ذکر» خبر داد.
نقش پررنگ فرهنگ و هنر خوزستان در مقابله با کرونا/ شکوفایی استعدادها به کمک جشنواره های فرهنگی هنری در زمان شیوع ویروس کرونا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از نقش پررنگ فرهنگ و هنر خوزستان با اجرای برنامه ها و پویش های مجازی متنوع در مقابله با ویروس کرونا در استان خبر داد.
راه اندازی سامانه تحفه برای حمایت از کسب و کارهای فرهنگی هنری
مسئول تسهیلات و امور اشتغال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از راه اندازی سامانه تحفه، به منظور حمایت از کسب و کارهای فرهنگی،هنری و رسانه ای خبر داد.
اعلام آمادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان جهت راه اندازی شورای حل اختلاف اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از آمادگی این اداره کل جهت راه اندازی شورای حل اختلاف اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه استان خبر داد.
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۱۰ ۹ ۱۰