استان خوزستان

ابراز همدردی شاعران عرب خوزستانی در حمایت از مردم بیروت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری همایش شعر "لبیک یا لبنان" در ابراز همدردی شاعران عرب خوزستانی در حمایت از مردم بیروت،سید حسن نصرالله و جنبش مقاومت در شادگان خبر داد.
اعضای هیأت موسس انجمن مد و لباس خوزستان معرفی شدند
طی نشستی با حضور معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،اعضای هیأت موسس انجمن مد و لباس خوزستان معرفی شدند.
بالاترین آمار تولید تئاتر را در سه ماهه نخست سال 1399کسب کردیم
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از کسب رتبه نخست تولید تئاتر با 79 برنامه توسط این اداره کل در سه ماهه نخست سال 1399 در کشور خبر داد.
حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در سامانه سامد
محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان پیش از ظهر امروز با حضور در مرکز سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت از طریق خط تلفنی ۱۱۱ پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات مردم و جامعه هدف فرهنگ و هنر استان بود.
مشارکت 18 کتابفروشی خوزستان در طرح «تابستانه کتاب 99»
معاون فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از مشارکت 18 کتابفروشی خوزستان در طرح «تابستانه کتاب 99» خبر داد که از این تعداد 11 کتابفروشی متعلق به اهواز و هفت کتابفروشی دیگر به شهرستان‌های این استان اختصاص دارد.
برگزیدگان اولین جشنواره بین‌المللی استندآپ کمدی اهواز معرفی شدند
برگزیدگان اولین جشنواره بین‌المللی استندآپ کمدی آنلاین اهواز با شعار «کرونا در چنگال مدافعان سلامت» شامل سه نفر اول برگزیده هیات داوران و یک نفر برگزیده آرای مردمی اعلام شدند.
انتخابات اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی در اهواز برگزار شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرسی اتحادیه کشوری مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت در اهواز خبر داد.
درخشش خوزستانی ها در چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از درخشش باشگاه های خوزستان در چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کشور خبر داد.
فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منصوب شد
محمد جوروند بعنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منصوب شد.
اعطای تسهیلات بلاعوض برای ساخت مجتمع پردیس سینمایی در شوش
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعطای تسهیلات بلاعوض و وام های کم بهره برای ساخت مجتمع پردیس سینمایی شوش آماده هر گونه همکاری با بخش خصوصی است.
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۱۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰