استان خوزستان

نشست تجلیل از همکاران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد
به مناسبت هفته دولت و روز کارمند،نشست صمیمانه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با کارکنان این اداره کل به منظور تجلیل از آنها صبح امروز 4 شهریورماه برگزار شد.
دو نمایشنامه از خوزستان در میان متون پذیرفته شده بخش صحنه‌ای جشنوارۀ تئاتر مقاومت
هیئت ارزیابی متون بخش صحنه‌ای هفدهمین جشنوارۀ سراسری تئاتر مقاومت منتخبین این بخش را معرفی کرد.
فراخوان دهمین سوگواره ملی «دل‌نوشته های عاشورا» منتشر شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از انتشار فراخوان دهمین سوگواره ملی «دل نوشته‌های عاشورا» در ۲ بخش ادبی و عکس به میزبانی شهرستان لالی خبر داد.
نخستین نشست شورای نظارت بر نمایش و صدور پروانه خوزستان برگزار شد
نخستین نشست اعضای جدید شورای نظارت بر نمایش و صدور پروانه استان با معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان صبح امروز دوشنبه 3 شهریورماه در دفتر معاونت هنری برگزار شد.
از سرگیری کلیه فعالیت های فرهنگی هنری در خوزستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از سرگیری کلیه فعالیت های مراکز فرهنگی،هنری تحت نظر این اداره کل در اهواز و سایر شهرستان ها با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری های اعلام شده خبر داد.
بازدید سرزده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از پروژه فرهنگسرای هفتکل
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به همراه معاونان فرهنگی و هنری این اداره کل به صورت سرزده از پروژه در حال ساخت فرهنگسرای هفتکل بازدید کرد.
همایش بین المللی شعر مقاومت " لبیک یا لبنان " در شادگان برگزار شد
همایش بین المللی شعر مقاومت با عنوان " لبیک یا لبنان " با حضور شاعرانی از استان خوزستان، لبنان و عراق چهارشنبه شب 29 مردادماه در سالن ابن سکیت شادگان برگزار شد.
طرح مسکن ملی برای اصحاب فرهنگ و هنر و کارمندان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعال شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: طرح مسکن ملی برای اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش‌بینی و شرایط قانونی برای مشمولان برخوردار از این امکان معین شده است.
ابراز همدردی شاعران عرب خوزستانی در حمایت از مردم بیروت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری همایش شعر "لبیک یا لبنان" در ابراز همدردی شاعران عرب خوزستانی در حمایت از مردم بیروت،سید حسن نصرالله و جنبش مقاومت در شادگان خبر داد.
اعضای هیأت موسس انجمن مد و لباس خوزستان معرفی شدند
طی نشستی با حضور معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،اعضای هیأت موسس انجمن مد و لباس خوزستان معرفی شدند.
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۱۰ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰