استان خوزستان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با استاندار خوزستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به همراه جمعی از معاونان این اداره کل با استاندار خوزستان دیدار کرد.
راه یابی هفت شهر از خوزستان به نخستین دوره طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان از راه یابی هفت شهر مسجدسلیمان،گتوند،بهبهان،ایذه،هندیجان،آغاجاری و امیدیه از استان خوزستان به مرحله نهایی نخستین دوره طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر خبر داد.
پذیرش عضویت در انجمن مد و لباس استان خوزستان
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از پذیرش عضویت در انجمن مد و لباس استان تا 10 مهرماه سال جاری خبر داد.
بندر امام خمینی (ره) میزبان چهارمین سوگواره استانی عکس «قاب محرم»
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری چهارمین سوگواره استانی عکس «قاب محرم» به میزبانی بندر امام خمینی (ره) خبر داد.
فراخوان سی و دومین جشنواره تئاتر استان خوزستان اعلام شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اعلام فراخوان سی و دومین جشنواره تئاتر استان خوزستان گفت: این دوره از جشنواره در آذرماه سال جاری با حضور گروه‌های نمایشی استان برگزار می‌شود.
صنعت چاپ نقش موثری در توسعه فرهنگی و اقتصادی ایفا می کند
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: صنعت چاپ به عنوان یک صنعت پایه و اساس در زمینه توسعه فرهنگی و اقتصادی نقش موثری ایفا می کند.
دو نمایشنامه از خوزستان در جشنواره نمایش عروسکی تهران – مبارک پذیرفته شد
اسامی طرح‌ها و ایده‌های پذیرفته‌شده در بخش «خیابانی و محیطی» هجدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران- مبارک اعلام شد و دو نمایشنامه از استان خوزستان در این بخش پذیرفته شدند.
فروش بالغ بر ۸ میلیارد و  ۶۷۵ میلیون ریال در طرح تابستانه کتاب خوزستان
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از فروش ۸ میلیارد و ۶۷۵ میلیون ریال کتاب در طرح تابستانه کتاب ۹۹ خبر داد.
ضرورت توجه جدی به هنرمندان و تئاتر استان خوزستان
نشست مشترک معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی استان به منظور بررسی مسائل موجود در تئاتر استان و ضرورت توجه به هنرمندان این حوزه برگزار شد.
تمدید ثبت تقاضای تسهیلات کرونا در سامانه کارا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از تمدید ثبت تقاضای تسهیلات کرونا در سامانه کارا برای واحدهای فرهنگی و هنری بیمه شده تا 15 شهریورماه و واحدهای بیمه نشده تا پایان شهریورماه جاری خبر داد.
۱ ۲ صفحه ۳ از ۱۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰