استان خراسان شمالی

تدوام نمایشگاه کتاب بهترین راهکار در ترویج فرهنگ مطالعه است
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت:تدوام برگزاری نمایشگاه کتاب بهترین راهکار ترویج فرهنگ مطالعه است.
در نخستین روز از یازدهمین انجام گرفت؛ بازدید بیش از هفت هزار نفر از نمایشگاه کتاب خراسان شمالی
همزمان با نخستین روز از برپایی نمایشگاه کتاب خراسان شمالی بیش از هفت هزار نفر از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی از این نمایشگاه دیدن کردند.
اعلام آمادگی استاندار خراسان شمالی برای حمایت از برگزاری نمایشگاه های فصلی کتاب
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه نباید به برگزاری نمایشگاه های کتاب به صورت سالانه اکتفا کنیم، گفت: آمادگی همکاری و حمایت از اداره ارشاد استان برای برگزاری نمایشگاه های فصلی را داریم.
مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: تولید کتاب های ارزشمند در کشور حمایت می شود
مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از طرح حمایت از کتاب‌های ارزشمند در کشور خبر داد و گفت: در این راستا برنامه‌های خوبی برای تولید این کتاب‌ها در موضوعات مختلف و تشویق بیشتر نویسندگان و ناشران داریم.
بازدید ازکتاب فروشی های بجنورد با حضور مسئولان کشوری
دهقان کارمشاور اجرایی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ازشاد اسلامی و قزلی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایران از کتابفروشی های بجنوردبازدید کردند.
مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایران: نمایشگاه کتاب خراسان شمالی تجلی حرکت روبه رشد و سرزندگی فرهنگی است
مدیر عامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایران گفت:برگزاری نمایشگاه کتاب در سطح کشور معمولا یکسان است اما بعضی از استان های مرزی از ظرفیت کشورهای همجوار استفاده می کنند و خراسان شمالی توانایی استفاده از این امتیاز را دارد.
مشاور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب؛ اختصاص ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ناشران سراسر کشور/ عزضه ۵۵ هزار عنوان در نمایشگاه کتاب خراسان شمالی نشان دهنده رشد فعال ناشران طراز اول کشور است
مشاور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب از اختصاص ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات برای ناشران سراسر کشور خبرداد و گفت: عزضه ۵۵ هزار عنوان در نمایشگاه کتاب خراسان شمالی نشان دهنده رشد فعال ناشران طراز اول کشور است.
یازدهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی کلید خورد
یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب خراسان شمالی ظهر امروز چهارشنبه با حضور مسئولان کشوری و استانی و اختصاص ۱۷۶ غرفه در محل مصلی امام خمینی (ره) بجنورد آغاز به کارکرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: نمایشگاه کتاب استان خراسان شمالی یازده ساله می شود/ عرضه 55 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب خراسان شمالی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با اشاره به یازده سالگی نمایشگاه کتاب در استان گفت: 55 هزار عنوان کتاب توسط 251 ناشر از سراسر کشور در این نمایشگاه عرضه می شود.
سخنگوی شورای اطلاع رسانی خراسان شمالی:  مردم در نمایشگاه کتاب ظرفیت بالای فرهنگی خراسان شمالی را به نمایش بگذارند
سخنگوی شورای اطلاع رسانی خراسان شمالی گفت: مردم با حضور پرشور خود در نمایشگاه کتاب که یکی از شاخصه های فرهنگمداری مردم استان است ؛ ظرفیت بالای فرهنگی خراسان شمالی را در عرصه کشوری به نمایش بگذارند.
با تشکیل ستاد اجرایی؛ جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب خراسان شمالی کلید خورد
نخستین جلسه ستاد اجرایی جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب خراسان شمالی برگزار شد و بدینوسیله این جشنواره استانی به طور رسمی آغاز به کار کرد.
دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاجرم با امام جمعه/تلاش بی وقفه مسئولان در حوزه فرهنگ و هنر ستودنی است
علی اصغر شکوری سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم با حجت الاسلام موسوی امام جمعه شهرستان جاجرم دیدار و گفتگو کرد.
نمایشگاه کتاب بزرگترین رویداد فرهنگی استان است/ رسالت ناشران معرفی کتاب های حرفه ای است
نویسنده و پژوهشگر خراسان شمالی گفت: نمایشگاه کتاب یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی استان است.
برای نخستین بار؛ 26 نفر از هنرمندان خراسان شمالی از طرح آرامش بیمه تکمیلی بهره مند شدند
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از بهره مندی 26 نفر از هنرمندان استان از طرح آرامش بیمه تکمیلی خبرداد.
خاطره گویی ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد/ نقش متولیان فرهنگی در هشت سال دفاع مقدس بسیار پررنگ بود
همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم خاطره گویی توسط سرهنگ پور باقری یکی از راویان دفاع مقدس و با حضور کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برگزار شد.
همزمان با هفته دفاع مقدس: نمایش دایک از خراسان شمالی در جشنواره جوی فست اوکراین به روی صحنه می رود
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس نمایش "دایک" کاری از گروه هنر به نویسندگی هیوا ربانی وکارگردانی حامد عالمی پور در جشنواره جوی فست اوکراین پذیرفته شد.
پیام استاندار خراسان شمالی به  یازدهمین نمایشگاه کتاب / دعوت استاندار از مردم استان برای شرکت در نمایشگاه کتاب / دستور به مدیران، فرمانداران برای زمینه سازی استفاده شهروندان از نمایشگاه
محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی طی پیامی به یازدهمین نمایشگاه کتاب این استان از عموم مردم برای شرکت در این نمایشگاه دعوت به عمل آورد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی تاکید کرد:عادت به مطالعه در جامعه باید تسری یابد/ دعوت عمومی برای  بازدید از یازدهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: باید تلاش کرد عادت به مطالعه در جامعه تسری یابد چون معتقدیم کتاب مائده آسمانی و غذای روح آدمی است.
در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی به مناسبت نمایشگاه کتاب:برنامه های آموزش و پرورش خراسان شمالی برای نمایشگاه کتاب تشریح شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی به مناسبت برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب استان دیدار و برنامه های آموزش و پرورش برای نمایشگاه کتاب تشریح شد.
توسط کمیته ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس خراسان شمالی؛ بیش از 50 برنامه فرهنگی و هنری با موضوع دفاع مقدس در خراسان شمالی برگزار می شود
مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برنامه ها و فعالیت های کمیته ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس این اداره کل را تشریح کرد.
پیام امام جمعه بجنورد به یازدهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی
آیت الله یعقوبی امام جمعه بجنورد و نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی به یازدهمین نمایشگاه کتاب این استان پیام داد.
آیت الله یعقوبی:برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی امام خمینی(ره) پیوند علم با معنویت است/ کتاب سرمایه زندگی است
امام جمعه بجنورد و نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب خراسان شمالی در مصلی امام خمینی (ره) پیوند عمیق علم با معنویت است .
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی در آستانه برگزاری نمایشگاه کتاب: نمایشگاه کتاب فرصتی مناسب برای دوستداران کتاب است
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: نمایشگاه کتاب فرصتی بسیار مناسب برای دوستداران و اهالی کتاب است.
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی درآستانه برگزاری نمایشگاه کتاب: نمایشگاه کتاب یکی از تحولات  فرهنگی استان محسوب می شود
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: نمایشگاه کتاب موجب تحول فرهنگی استان می شود.
نیم بها شدن بلیت سینماهای خراسان شمالی در روز ۲۲ شهریور به مناسبت ملی روز سینما
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از نیم بها شدن بلیت سینماهای این استان در روز ۲۲ شهریور به مناسبت روز ملی سینما خبرداد.
۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۲۰ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳