استان خراسان شمالی

23 و 24 آذرماه؛ حضور هنرمندان خراسان شمالی در نمایشگاه فرهنگی وهنری کشور ترکمنستان
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از حضور گروه موسیقی آیینی و سنتی جایلان و استاد تیمورزاده از خوشنویسان برجسته استان در نخستین نمایشگاه فرهنگی و هنری کشور ترکمنستان خبرداد.
"قارلاواج" عنوان بهترین فیلم مستند جشنواره بین المللی راه ابریشم ترکیه را از آن خود کرد
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: "قارلاواج" عنوان بهترین فیلم مستند جشنواره بین المللی راه ابریشم ترکیه از آن خود کرد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان شمالی: شبکه سازی در رویداد فهما، منجر به تربیت نیروی خلاق مسجدی شده است
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی تأکید کرد: کارِگروهی و شبکه سازی در رویداد فهما، سبب تربیت نیروی خلاق مسجدی شده است.
21 و 22 آذرماه؛ تالار گلشن میزبان هنرمندان موسیقی بجنورد
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری کنسرت علیرضا کمالی هنرمند بومی استان در بجنورد خبرداد.
در راستای رونق کتابخوانی؛ دوشنبه های کتاب و کتابخوانی در مهدکودک ها و مدارس جاجرم اجرا می شود
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم گفت: در راستای رونق کتابخوانی و اهداف جام باشگاه های کتابخوانی دوشنبه های هر هفته در مدارس و مهد کودک های شهر جاجرم طرح کتابخوانی اجرا می شود.
برگزیدگان نخستین جشنواره شعر صلح ، دوستی و امید در خراسان شمالی معرفی شدند
آیین اختتامیه نخستین جشنواره منطقه ای شعر صلح، دوستی و امید در خراسان شمالی برگزار و برگزیدگان آن معرفی و تجلیل شدند.
راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره منطقه‌ای شعر صلح، دوستی و امید در خراسان شمالی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: تلاش برای راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره منطقه‌ای شعر صلح، دوستی و امید در این استان در دستور کار قرار می گیرد.
جام باشگاه های کتابخوانی در شیروان راه اندازی شد/ صدور ابلاغ برای 120 تسهیلگر در شیروان
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: جام باشگاه های کتابخوانی در شیروان راه اندازی شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: آموزش اولویت نخست جامعه عشایری است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی بر پرداختن به آموزش جامعه عشایری تاکید کرد و این مهم را بهترین راهکار برای معرفی ظرفیت های این قشردانست.
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ کتابخانه عارف بجنوردی در روستای قلعه جق بجنورد افتتاح شد
کتابخانه عمومی عارف بجنوردی در روستای قلعه جق از توابع شهرستان بجنورد با حضور حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی محمد جهانی مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی و جمعی از مسئولان شهرستان بجنورد به بهره برداری رسید.
معاون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور؛  فهما، جریان فرهنگی که به کانون ها هویت واقعی می بخشد
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در جمع رابطان طرح فهما در استان خراسان شمالی، اجرای این طرح را جریان فرهنگی و هویت بخشی واقعی به عملکرد کانون ها خواند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در شب فرهنگی ناطق: بهره گیری از منابع معرفتی متعدد از ویژگی های بارز مرحوم هیبت الله ناطق است
شب فرهنگی هیبت الله ناطق با حضور دوستداران فرهنگ و هنر و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان مانه و سملقان در پیش قلعه برگزار شد.
عصر امروز در شهر پیش قلعه؛  شب فرهنگی ناطق در خراسان شمالی برگزار می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری شب فرهنگی ناطق در شهر پیش قلعه شهرستان مانه و سملقان خبرداد.
با حضور معاون ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور؛ جلسه توجیهی رابطان رویداد فهما در خراسان شمالی برگزار می شود
جلسه توجیهی رابطان رویداد فهما در خراسان شمالی با حضور معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می شود.
دیدارمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با فرماندار گرمه
حسین فرخنده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با علیرضا گل حسنی فرماندار شهرستان گرمه دیدار و گفتگو کرد.
دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با خانواده شهید شکوری در گرمه
حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با مادر شهید محمدعلی شکوری در شهرستان گرمه دیدار و گفتگو کرد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در دیدار با پیشکسوت تعزیه گرمه: هنر تعزیه از اثربخش ترین هنرهای اسلامی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در دیدار با تقی صادقی پیشکسوت تعزیه شهرستان گرمه گفت: هنر تعزیه خوانی یکی از ناب ترین ،پر رنگ ترین و نیز اثر بخش ترین هنرهای اسلامی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در نشست با مسئولان انجمن های فرهنگی و هنری گرمه تاکید کرد:لزوم بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر
حسین فرخنده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در دیدار با مسئولان انجمن های فرهنگی هنری شهرستان گرمه بر لزوم تعامل و بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر شهرستان تاکید کرد.
برگزیدگان نخستین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در گرمه معرفی شدند
نخستین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با محوریت «اخلاق اسلامی» با برگزاری مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌ های مساجد خراسان شمالی اعلام کرد: اجرای طرح «نذر کتاب» در کانون‌های مساجد خراسان شمالی/ تقدیر از مجریان برتر در ۱۸ اسفند
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌ های مساجد خراسان شمالی از اجرای طرح «نذر کتاب» در کانون‌های مساجد استان خراسان شمالی، گفت: جمع‌آوری کتب فرسوده، تبادل کتاب و اهدای کتاب به مساجد روستایی ذیل این طرح انجام می‌شود.
راهیابی هنرمندان شیروانی به ششمین جشنواره نوای خرم
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: گروه موسیقی ساغر به سرپرستی «سعید فرامرزی» از شیروان به مرحله رقابتی ششمین جشنواره «نوای خرم» راه یافت.
مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور: نقش آموزش در حوزه نمایش به عنوان یک ثمره ماندگار موثر است
مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور گفت: نقش آموزش در ایجاد یک ثمره ماندگار در استان و کشور در حوزه هنرهای نمایشی بسیار موثر و اثربخش است.
چهاردهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی برترین های خود را شناخت
برترین های چهاردهمین جشنواره تئاتر خراسان شمالی امشب در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد مشخص و تقدیر شدند.
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی؛ کتابخانه روستای بیدک به بهره برداری رسید
کتابخانه روستایی بیدک با حضور حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی و جمعی از مسئولان استان به بهره برداری رسید.
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۲۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰