استان خراسان شمالی

بسته خبری اسفراین؛ از صدور پروانه نمایش " سوپ بوقلمون"  تا تجلیل از فعال فرهنگی اسفراین
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسفراین صدور پروانه نمایش "سوپ بوقلمون"، تجلیل از فعال فرهنگی و زیباسازی اماکن فرهنگی و هنری این اداره را از مهمترین اخبار کوتاه نام برد.
تجلیل از حبیب الله حدادیان در آئین اختتامیه هشتمین چلگی کارتون و کاریکاتور ایران
حبیب الله حدادیان پیشکسوت موسیقی مقامی فاروج در آیین اختتامیه هشتمین چلگی کارتون و کاریکارتور ایران در فرهنگسرای شهرستان فاروج با اهدا لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یاد بود قدردانی شد.
عصر امروز؛ آیین اختتامیه هشتمین چلگی کارتون و کاریکاتورایران در خراسان شمالی برگزار می شود
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی ، گفت: هشتمین چلگی کارتون و کاریکاتور ایران عصر امروز با تجلیل از استاد حبیب الله حدادیان فاروجی به کارخود پایان می دهد.
راهیابی 20 نفر از هنرمندان خراسان شمالی به سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، گفت: 20 نفر از هنرمندان دوتار و کمانچه این استان به سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان راه پیدا کردند.
27 برگزیده آزمون سراسری قرآن و عترت خراسان شمالی تجلیل شدند
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت:از 27 برگزیده در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم خراسان شمالی با اهدا لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یاد بود تجلیل به عمل آمد.
پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه(جوان) استان خراسان شمالی فراخوان داد
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از انتشار فراخوان پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه (جوان) استان خبر داد.
از ۱۷ تا ۲۳ تیرماه؛ کاروان خدام «زیر سایه خورشید» در ۲۳ شهر و روستای خراسان شمالی حضور یافتند
همزمان با دهه کرامت، کاروان خدام حرم رضوی با عنوان «زیر سایه خورشید» در ۲۳ شهر و روستای خراسان شمالی حضور یافته و پرچم متبرک آستان قدس را در مقابل دیدگان عاشقان حریم و حرم قرار دادند.
با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم؛ مردم شوقان دهه کرامت را جشن گرفتند
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم گفت: همزمان با ایام دهه کرامت ویژه برنامه ای در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) شهر شوقان برگزار شد.
مهران رحمانی: تدوام جشنواره فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی
فیلمساز خراسان شمالی و داور جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی برتدوام جشنواره فیلم کوتاه روستا و عشایر در این استان تاکید کرد.
دو خبر کوتاه فرهنگی و هنری از شهرستان شیروان
نمایشگاه هنرهای دستی و ویژه برنامه جشن به مناسبت دهه کرامت با حضور هنرمندان و علاقمندان در مجتمع فرهنگی و هنری غدیر شیروان اخبار کوتاه فرهنگی و هنری شیروان هستند.
کوروش عطایی: جشنواره فیلم روستا و عشایر در خراسان شمالی گامی مثبت برای  معرفی ظرفیت ها و توانمندی ها
کارگردان و فیلم ساز مطرح کشورو داور جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی گفت: جشنواره فیلم روستا و عشایر در خراسان شمالی گامی مثبت برای معرفی ظرفیت ها و توانمندی هاست.
فرهاد مهران فر: جشنواره فیلم کوتاه روستا و عشایر فرصتی برای ایجاد انگیزه و شور و شوق افراد است
فیلمساز مطرح کشوری و داور جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی گفت: جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایردر خراسان شمالی فرصتی برای ایجاد انگیزه و شور و شوق در بین افراد است.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان شمالی: ادبیات آیینی نقش بی بدیلی در انتقال مفاهیم و ارزش های دینی دارد
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت:شعروادبیات آیینی نقش بی و بدیلی در انتقال معانی، مفاهیم و ارزش های دینی دارد.
بهزاد خداویسی: برگزاری جشنواره فیلم روستا و عشایر در خراسان شمالی را به فال نیک می گیریم
بازیگر و کارگردان مطرح کشور و داورجشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایردر خراسان شمالی گفت: برگزاری جشنواره فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی را به فال نیک می گیریم.
مهرداد اسکویی: خراسان شمالی از کیان جشنواره فیلم کوتاه روستا و عشایر حفظ و حراست می کند
فیلم ساز مطرح کشوری و داورجشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی گفت: معتقدم که خراسان شمالی و دست اندرکاران برگزاری جشنواره فیلم روستا و عشایر به خوبی می توانند از این رویداد ملی حفظ و حراست کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی خبر داد: برنامه ریزی برای استقرار دبیرخانه دائمی جشنواره ملی فیلم روستا و عشایر در خراسان شمالی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برنامه ریزی برای استقرار دبیرخانه دائمی جشنواره ملی فیلم روستا و عشایر در این استان طی سال های آینده خبر داد.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: مخاطب محوری و مشارکت محوری از اولویت های اصلی در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی مخاطب محوری و مشارکت محوری از اولویت های اصلی در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری دانست.
تفقه در دین، صبر بر مصائب و برنامه ریزی اقتصادی؛ سه خصلت انسان مومن
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: انسان، حقیقت ایمان را نمی‌چشد، مگر آنکه سه ویژگی تفقه در دین، صبر بر مصائب و تقدیر و تدبیر نیکو در امر معاش را داشته باشد.
رییس شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت:  دهه کرامت بهترین زمان برای ائتلاف فرقه ها است
رییس شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور با اشاره به سلایق و فرقه های مختلف انسان ها، ائتلاف بین آن‌ها را به واسطه ائمه اطهار علیهم السلام موثر دانست و گفت: دهه کرامت، بهترین زمان برای ائتلاف این فرقه ها است.
رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، خبر داد: اجرای طرح اخوت مساجد در لبنان و عراق/ ثبت ۲۳ هزار کانون مساجد در سامانه «بچه های مسجد»
رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور، از اجرای طرح اخوت مساجد در کشورهای لبنان و عراق و با هدف ارتباط و تعامل کانون های فرهنگی و هنری با مساجد سایر کشورهای اسلامی خبر داد.
جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی با معرفی و تجلیل از نفرات برتر به کار خود پایان داد
جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی با معرفی و تجلیل از نفرات برتر به کار خود پایان داد.
داور جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی: خراسان شمالی شایسته ترین زمینه برای رشد و نمو جشنواره ملی فیلم روستا و عشایر است
داور جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر خراسان شمالی را شایسته ترین زمینه برای رشد و نمو جشنواره ملی فیلم روستا و عشایر دانست.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان شمالی: جامعه روستایی و عشایری بزرگترین ذخایر کشور هستند/ حضور هنرمندان کشوری در جشنواره فیلم روستا و عشایر مایه مباهات است
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار خراسان شمالی از جامعه روستایی و عشایری به عنوان بزرگترین ذخایر موجود در کشور یاد کرد که در خراسان شمالی نمود بیشتری دارند.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی: جشنواره فیلم "روستا و عشایر" به معرفی گنجینه های پنهان روستایی و عشایری کمک می کند
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر در خراسان شمالی به معرفی گنجینه های پنهان موجود در جامعه روستایی و عشایری در جامعه کمک می کند.
همزمان با اختتامیه جشنواره ملی فیلم روستا و عشایر در خراسان شمالی؛ یادمان زنده یاد محمد رضا سرهنگی تهیه کننده برجسته کشور برگزار شد
همزمان با اختتامیه جشنواره ملی فیلم روستا و عشایر در خراسان شمالی یادمان زنده یاد محمد رضا سرهنگی تهیه کننده برجسته کشور برگزار شد.
۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ صفحه ۱۴ از ۲۰ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸