استان خراسان شمالی

در آستانه ١٧ مرداد روز خبرنگارانجام شد؛ بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از دفاتر خبرگزاری ها و نشریات در استان/ آگاهی رسانی و آگاهی بخشی به مردم از رسالت های خبرنگاران است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی به همراه معاون فرهنگی و رسانه ای و مدیرخانه مطبوعات خراسان شمالی در آستانه ١٧ مرداد"روز خبرنگار" از دفاتر خبرگزاری ها و نشریات محلی و سراسری در استان بازدید کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در آیین اختتامیه چلگی کارتون و کاریکاتور: تکریم هنرمندان به جریان فرهنگی در استان تبدیل شده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: تکریم هنرمندان به جریان بزرگ فرهنگی در این استان تبدیل شده است.
در آیین اختتامه چلگی کارتون و کاریکاتورایران؛ پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر خراسان شمالی تجلیل شدند
حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی با صدور لوح تقدیر از محمد حسن یادگار، بهمن توکل، محمود اکرامی فر و غلامرضا داورپناه پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر استان قدردانی کرد.
با هدف ارتقاء فعالیت های اوقات فراغت؛  جشنواره فرهنگی ورزشی پایگاه های اوقات فراغت اسفراین برگزار شد
جشنواره فرهنگی ورزشی پایگاه های اوقات فراغت اسفراین به همت کانون محبان الزهرا سلام الله علیها ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه اول برگزار شد.
بسته خبری از گرمه؛ دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمه با هنرمندان موسیقی قوچان تا برگزاری دومین جلسه انجمن شاعران
دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمه با هنرمندان موسیقی مقامی شهرستان قوچان، نشست تخصصی روسای انجمن های نمایش در گرمه و برگزاری دومین جلسه انجمن شاعران از مهمترین اخبار کوتاه فرهنگی وهنری شهرستان گرمه می باشند.
اخبار کوتاه فرهنگی و هنری از شهرستان جاجرم
دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاجرم با هنرمندان موسیقی مقامی شهرستان قوچان، تجلیل از هنرمندان موسیقی و کارگاه آموزش موسیقی از مهمترین اخبار کوتاه فرهنگی و هنری شهرستان جاجرم هستند.
چهار پیشکسوت خراسان شمالی در آیین اختتامیه چلگی کارتون و کاریکاتور تجلیل می شوند
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری آیین اختتامیه چلگی کارتون و کاریکاتور ایران و تجلیل از اساتید و پیشکسوتان بجنوردی خبرداد.
ارسال ۲۰ اثر از کانون معراج السعاده به جشنواره های طراحی پوستر
۲۰ اثر از کانون فرهنگی و هنری معراج السعاده به سه جشنواره فراخوان طراحی پوستر «شبکه شهرهای خلاق»، «پایتخت کتاب ایران» و «دوستدار کتاب» ارسال شد.
امشب در تالار گلشن بجنورد؛ هنرمندان در موسیقی صحنه ای اقوام ایرانی هنرنمایی می کنند
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از هنرنمایی هنرمندان در کنسرت موسیقی اقوام ایرانی"به رنگ ایران" در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد خبرداد.
دو پیشکسوت موسیقی مقامی خراسان شمالی داوری جشنواره بین المللی جوان را بر عهده گرفتند
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: دو پیشکسوت موسیقی مقامی شیروان به عنوان داوران سیزدهمین جشنواره موسیقی جوان در بخش نواحی انتخاب شدند.
نشست صمیمی  مدیرکل صدا و سیما با هنرمندان جاجرم؛ رسانه ابزاری مهم برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های اصحاب فرهنگ و هنر
مدیرکل صدا و سیمای خراسان شمالی بر بهره گیری از ابزار رسانه برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان جاجرم تاکید کرد.
امام جمعه اسفراین:  سرمایه گذاری در بخش بانوان، نتیجه بخش تر از سرمایه گذاری در دیگر بخش هاست
امام جمعه اسفراین با اشاره به فرمایش امام راحل مبنی بر اینکه «این انقلاب قبل از اینکه مدیون آقایان باشد، مرهون بانوان است» گفت: بی شک سرمایه گذاری در امور بانوان و جوانان به مراتب بالاتر و نتیجه بخش تر از سرمایه گذاری در دیگر بخش هاست.
از سوی دبیرسی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان؛ حسین فرخنده حکم دبیری جشنواره فیلم کودک و نوجوان خراسان شمالی را گرفت
علیرضا تابش دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با صدور حکمی حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی را به عنوان دبیر جشنواره فیلم کودک و نوجوان در خراسان شمالی انتخاب کرد.
مسئول جدید انجمن هنرهای نمایشی شیروان منصوب شد
طی جلسه ای با هنرمندان هنرهای نمایشی، سحر پرزحمت به عنوان مسئول جدید انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان معرفی و از زحمات ذکریا شیرمحمدزاده مسئول سابق این انجمن قدردانی شد.
بسته خبری از اسفراین؛ از دیدن نمایش سوپ بوقلمون توسط شهردار تا اردوی تفریحی خوشنویسان اسفراین
دیدن نمایش سوپ بوقلمون توسط شهردار، اردوی تفریحی برای شاعران و خوشنویسان از مهمترین اخبار کوتاه فرهنگی و هنری شهرستان اسفراین می باشد.
مجموعه مشاعره در اسفراین به چاپ رسید
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسفراین از چاپ مجموعه مشاعره شاعر اسفراینی خبرداد.
سایت بچه های مسجد به دنبال رونق فرهنگی و اقتصادی کانون ها است
مدیرکل امور استان های ستاد کانون های مساجد کشور در خصوص اهداف سایت بچه های مسجد؛ ساماندهی و گسترش فعالیت کانون ها و ارتقاء جایگاه مساجد در فضای مجازی را از اهم اهداف خواند و گفت: سایت بچه های مسجد به دنبال رونق فرهنگی و اقتصادی کانون‌ها است.
بر اساس اعلام ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور؛  خراسان شمالی در ثبت فعالیت های اوقات فراغت پیشتاز شد
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی از پیشی گرفتن این استان در ثبت فعالیت های اوقات فراغت کانون های مساجد کشور در سامانه بچه های مسجد خبر داد.
با هدف غنی سازی فعالیت های اوقات فراغت؛ کارگاه آموزشی "مسجد و مهدویت " برگزار شد
کارگاه آموزشی "مسجد و مهدویت" با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا درآمد.
با هدف ساماندهی و نظارت فعالیت های اوقات فراغت؛ طرح "بچه های مسجد ما" در کانون های مساجد خراسان شمالی اجرا شد
طرح آموزشی و بازدید از برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد با عنوان "بچه های مسجد ما" در خراسان شمالی آغاز شد.
دهمین چلگی کارتون و کاریکاتور ایران برگزار می شود/ مهلت ارسال آثار تا دوازدهم مردادماه
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری دهمین چلگی کارتون و کاریکاتور ایران در خراسان شمالی خبرداد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: جشنواره منطقه ای شعر صلح، دوستی و امید در خراسان شمالی برگزار می شود/طراز جشنواره شعر صلح، دوستی و امید را بالاببریم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی ضمن اعلام برگزاری جشنواره منطقه ای شعرصلح، دوستی و امید در آبان ماه سال جاری در استان گفت: طراز این جشنواره را بالا ببریم.
با راه اندازی پورتال حمایت از تولید انجمن سینمای جوانان ایران؛ فیلم سازان خراسان شمالی از مزایای این پورتال بهره مند می شوند
مدیرانجمن سینمای جوانان خراسان شمالی گفت: با راه اندازی پورتال حمایت از تولید انجمن سینمای جوانان ایران فیلم سازان خراسان شمالی هم از مزایای این پورتال بهره مند می شوند.
زمان ثبت نام در سامانه ثبت گروه های نمایشی تا 20 مردادماه در خراسان شمالی تمدید شد
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از تمدید زمان ثبت نام در سامانه ثبت گروه های هنرهای نمایشی این استان تا 20 مردادماه سال جاری خبرداد.
هنرمند شیروانی در جشنواره موسیقی اقوام راه ابریشم کشور ازبکستان خوش درخشید
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیروان گفت: هنرمند شیروانی جایزه جشنواره موسیقی اقوام راه ابریشم کشور ازبکستان را از آن خود کرد.
۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ صفحه ۱۳ از ۲۰ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷