استان خراسان شمالی

با هدف رونق فرهنگی در مساجد؛ شورای فرهنگی در مساجد شهر راز تشکیل می شود
امام جمعه شهر راز در نشست رابطان خواهر کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان راز و جرگلان، از تشکیل شورای فرهنگی در مساجد این شهر خبر داد.
مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی خراسان شمالی: نمایشگاه کتاب، جشن بزرگ کتابخوانی است
مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی خراسان شمالی گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب در این استان جشن بزرگ کتابخوانی است.
برنامه های کمیته فرهنگی و تبلیغی هفته دفاع مقدس خراسان شمالی اعلام شد/ الگوسازی و معرفی الگوهای درخشان رویکرداجرای برنامه های هفته دفاع مقدس
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از اعلام برنامه های کمیته فرهنگی و تبلیغی هفته دفاع مقدس این استان خبرداد.
تعطیلی 5 روزه سینماهای خراسان شمالی در ایام عزاداری ماه محرم
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از تعطیلی پنج روزه سینماهای استان در ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) خبرداد.
اخبار کوتاه فرهنگی و هنری از شیروان
کارگاه داستان نویسی «کودک و نوجوان» در روستای حسین آباد و برگزاری کارگاه جام باشگاه‌های کتابخوانی ویژه مدیران مهد کودک از مهمترین اخبار کوتاه فرهنگی و هنری شهرستان شیروان هستند.
فراخوان نخستین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب خراسان شمالی منتشر شد
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از انتشار فراخوان نخستین جشنواره روستاها و عشایردوستدار کتاب خراسان شمالی خبرداد.
اجرای مجالس تعزیه خوانی ویژه ماه محرم در اسفراین
مجالس تعزیه خوانی ویژه ماه محرم در اسفراین برگزار می شود.
آثار هنرمند بجنورد در قاب نگارخانه فرهنگسرای بجنورد
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: آثار نقاشی هنرمند بجنوردی در فرهنگسرای بجنورد به نمایش درآمد
جشنواره اخلاق و آداب کارمندی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی برگزار شد/اراده کار همکاران در اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری ستودنی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در آیین برگزاری جشنواره اخلاق و آداب کارمندی این اداره کل گفت: اراده همکاران در اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری ستودنی است.
در آیین برگزاری جشنواره اخلاق و آداب کارمندی؛ حسین فرخنده از بازنشستگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی تقدیر کرد
حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی همزمان با برگزاری جشنواره آداب و اخلاق کارمندی از بازنشستگان این اداره کل با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود قدردانی کرد.
آزمون جامع و ادواری مراکز مهارت آموزی خراسان شمالی برگزار شد
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: 263 نفر از هنرجویان مراکز مهارت آموزی در آزمون جامع و ادواری خراسان شمالی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
فعالان صنعت چاپ خراسان شمالی تجلیل شدند
همزمان با برگزاری چهارمین جشنواره صنعت چاپ خراسان شمالی فعالان، پیشکسوتان و نوآوران این حوزه تجلیل شدند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی مسیرآینده را به ما نشان می دهد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی:جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی به مثابه منبعی است که مسیرآینده را به ما نشان می دهد.
پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی برترین های خود را شناخت
پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی برترین های خود را شناخت و طی آیینی از آن ها با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود قدردانی شد.
در دومین روز از جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی ؛ پنج نمایش در تالار شمس و گلشن بجنورد اجرا شد
همزمان با دومین روز از پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی چهار نمایش صحنه و یک نمایش خیابانی اجرا شد.
استقبال پرشور علاقمندان از آثار پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی/ هنرمندان این بار با شورو شوق بیشتری در جشنواره حضور دارند
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: استقبال علاقمندان و هنرمندان از آثار نمایشی پنجمین دوره از جشنواره تئاتر کوتاه(جوان) استان بی نظیر است.
همزمان با نوزدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ کشور؛ فعالان صنعت چاپ خراسان شمالی تجلیل می شوند
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: چهارمین جشنواره صنعت چاپ خراسان شمالی همزمان با برگزاری نوزدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ کشور در استان با حضور فعالان و پیشکسوتان عرصه صنعت چاپ هفتم شهریورماه در بجنورد برگزار می شود.
هفتم و هشتم شهریورماه؛ بیش از 260 نفر از هنرجویان در آزمون جامع و ادواری مراکز مهارت آموزی خراسان شمالی رقابت می کنند
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: 263 نفر از هنرجویان مراکز مهارت آموزی در آزمون جامع و ادواری خراسان شمالی با یکدیگر به رقابت می پردازند.
پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی با نمایش " کاکتوس با روبان قرمز" آغاز به کار کرد
پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی با نمایش " کاکتوس با روبان قرمز" آغاز به کار کرد.
اعلام اسامی داوران پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی اسامی داوران پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه استان را اعلام کرد.
چهارم و پنجم شهریور ماه: ۱۳ نمایش منتخب در جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی به رقابت می پردازند
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از رقابت ١٣ نمایش منتخب چهارم و پنجم شهریور ماه از نمایش های منتخب پنجمین جشنواره کوتاه(جوان) این استان خبر داد.
همزمان با چهارمین روز از جشنواره فیلم کودک و نوجوان در خراسان شمالی؛ "اینجا خانه من است" در سینما گلشن بجنورد به نمایش درآمد
همزمان با چهارمین روز از اکران فیلم های سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در خراسان شمالی فیلم سینمایی "اینجا خانه من است" ساعت 16 امروز در سینما گلشن بجنورد به نمایش درآمد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی: استقبال بی نظیر مردم از شب های فرهنگی ایران و ترکمنستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از استقبال بی نظیر مردم از شب های فرهنگی ایران و ترکمنستان خبرداد.
حضور روستای دوستدار کتاب بزنج اسفراین در نمایشگاه بین المللی توانمندی های روستا و عشایر
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: روستای دوستدار کتاب بزنج اسفراین با حضور در نمایشگاه توانمندی های روستا و عشایر در تهران عملکرد خود را در حوزه کتاب و کتابخوانی به نمایش گذاشت.
استقبال بی نظیر مردم از نخستین شب فرهنگی ایران و  ترکمنستان در خراسان شمالی
نخستین شب اجرای موسیقی کاروان ۲۰ نفره هنرمندان موسیقی آیینی کشور ترکمنستان و هنرمندان خراسان شمالی در محل پارک بش قارداش بجنورد با استقبال بی نظیر مردم روبه رو شد.
۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ صفحه ۱۱ از ۲۰ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵