استان خراسان رضوی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی: نماهنگ های سبک زندگی رضوی به کاهش آسیب های اجتماعی کمک می کند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی گفت: نماهنگ های سبک زندگی رضوی بنا به وظایف این اداره کل ساخته شده است و ساخت این گونه نماهنگ ها به کاهش آسیب های اجتماعی کمک می کند.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی: ترویج سیره رضوی مهم ترین دغدغه ای است که باید مورد توجه همه دست اندرکاران قرار گیرد
در مراسمی با حضور معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی، در راستای ترویج فرهنگ دینی و توسعه فرهنگ رضوی کلیپ های چندزبانه با موضوع سبک زندگی رضوی رونمایی شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی: استفاده از فضاهای فرهنگی و هنری برای رونق تولید ضرورت دارد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی گفت: در چهار بخش صنایع فرهنگی و هنری، صنایع فرهنگی چند رسانه ای، صنایع فرهنگی مکتوب و صنایع فرهنگی سرگرمی می توانیم از فضاهای فرهنگی و هنری منجر به رونق تولید بهره ببریم.
رونمایی از سامانه و نرم افزار نگارخانه فضای مجازی در مشهد
سامانه و نرم افزار نگارخانه فضای مجازی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در دومین جلسه کارگروه هم افزایی و انسجام فرهنگی دستگاههای اجرایی استان در مشهد رونمایی شد.
امام جمعه تربت حیدریه: مردم در صورت بهبود وضع مالی به نشاط دائمی می رسند
امام جمعه تربت حیدریه در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان گفت: اگر مردم به لحاظ مالی به ثبات برسند و رفاه مادی داشته باشند یقینا نشاط هم خواهند داشت وگرنه با برگزاری کنسرت و یا هر برنامه دیگر نشاط دائمی میسر نمی شود.
برگزاری بزرگداشت عالم مبارز شیخ حسن جوری در نیشابور
بزرگداشت عالم مبارز شیخ حسن جوری رهبرنهضت و قیام سربداران در زادگاهش روستای جوری نیشابور با حضور مردم،فرهیختگان ومسئولین برگزار شد.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی: غدیر تنها یک نام نیست بلکه یک تفکر است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی :غدیر تنها یک نام نیست غدیر یک تفکر و روز اکمال دین است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: نخستین نمایشگاه فصلی، گذر فرهنگ و هنر در مشهد برگزار می شود/ اقتصاد فرهنگ و هنر، پیشران مثلث توسعه اقتصادی_ فرهنگی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: با توجه به برنامه جامع اقتصادی استاندار محترم برای تحقق مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، نمایشگاه فصلی "گذر فرهنگ و هنر " با هدف ارائه آثار هنری وابسته به صنایع فرهنگی در کوهسنگی مشهد برگزار می شود.
با حضور مسئولان استان و در گرامی‌داشت روز خبرنگار صورت گرفت: تجلیل از خبرنگاران پیشکسوت
به مناسبت روز خبرنگار، مراسم تقدیر از خبرنگاران استان با حضور علیرضا رزم حسینی استاندار و جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: خبرنگاری گونه‌ای رسالت برای بیان حقیقت است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: خبرنگاری گونه‌ای رسالت برای بیان حقیقت و نوعی جهاد در شرایط مبارزه با مشکلات اقتصادی است.
استاندار خراسان رضوی:برنامه های استان را به نقد خبرنگاران خواهیم گذاشت
استاندار خراسان رضوی گفت: برنامه های استان را به نقد خبرنگاران خواهیم گذاشت تا اصحاب رسانه برای اطلاع رسانی اقدامات و سیاست های دستگاه های اجرایی به مردم، به صورت کامل اقناع شوند.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از خبرگزاری شبستان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از خبرگزاری شبستان نمایندگی در استان بازدید کرد.
بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از واحد خبر صدا و سیما
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با حضور در واحد خبر مرکز صداو سیمای خراسان رضوی 17 مردادماه را به اهالی این رسانه تبریک گفت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی : یکی از عناصر هویتی استان روزنامه خراسان است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با حضور در تحریریه روزنامه خراسان 17 مردادماه روز خبرنگار را به اهالی این رسانه تبریک گفت.
پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی، روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه و قلم به ویژه خبرنگاران این استان تبریک گفت.
در سبزوار صورت گرفت؛ برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه
قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: خبرنگاران متعهد در کنار بیان خدمات نظام، باید مشکلات جامعه را نیز بازگو نمایند.
خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان نیشابور تجلیل شدند
با حضور معاون استاندار و فرماندار ،چنارانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی ، مسئولین دستگاه های اجرایی ، خبرنگاران واصحاب رسانه ، شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی در فرهنگسرای وکیلی نیشابور از خبرنگاران واصحاب رسانه تجلیل شد .
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: رسالت‌ رسانه رساندن پیام مردم به مسؤولان است
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت : یکی از رسالت‌های رسانه رساندن پیام مردم به مسؤولان است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: رسانه ها در راستای تقویت اقتصاد و هنر گام بردارند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: رسانه ها با معرفی ظرفیت ها می توانند در راستای تقویت اقتصاد و هنر گام بردارند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی : شهرآرا منعکس کننده ضرورت های جامعه باشد
مدیرکل فرهنگ  و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت : نگاه ما به شهرآرا که انعکاس دهنده ضررورت‌های فرهنگی اجتماعی و سیاسی است.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از روزنامه صبح امروز و موسسه مطبوعاتی افق
به مناسبت روز خبرنگار، دکتر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از موسسه مطبوعاتی افق مشهد و روزنامه صبح امروز بازدید کرد.
حضور صمیمانه مدیر کل ارشاد خراسان رضوی در منزل خبرنگار پیش کسوت روزنامه خراسان
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی همزمان با روز خبرنگار در منزل خبرنگار پیشکسوت خراسان حضور یافت و با وی دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی : رسانه ها باید بیشتر بر روی فضای مجازی سرمایه گذاری کنند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت : رسانه ها باید بیش ازگذشته بر روی فضای مجازی سرمایه گذاری کنند چرا که تاثیر گذاری رسانه های مکتوب به سمت رسانه های مجازی شیب پیدا کرده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: نقد سازنده رسانه ها به بهبود و اصلاح امور کمک می کند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از نقد صادقانه و سازنده رسانه ها می کندچرا که نقد اصولی توام با مطالبه گری به بهبود و افزایش کیفیت کارها کمک خواهد کرد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از خبرگزاری ایسنا و ایکنا
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت 17 مردادماه، روز خبرنگار از تحریریه خبرگزاری ایسنا و ایکنا بازدید کرد.
۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۲۰ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱