استان خراسان رضوی

نمایشگاه کتاب مشهد با نشاط برگزار شد
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در نمایشگاه امسال کتاب مشهد مردم با شور و نشاط رفت و آمد می کنند و استقبال خوبی از این دوره نمایشگاه شد.
استقبال مردم مهمترین اصل در برگزاری نمایشگاه کتاب است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: از منتقدین و موافقین نمایشگاه کتاب تشکر می کنیم، توجه و حساسیتی به کتاب و نمایشگاه کتاب جای قدردانی دارد.
کتاب محرک اقتصاد مقاومتی و مثلث توسعه اقتصادی است
رییس شورای اسلامی شهرستان مشهد گفت: باید به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی این اداره کل دست مریزدا گفت هم کورسوی امید را زنده نگه داشته اند.
نکوداشت استاد محمد نیک شاعر پیشکسوت خراسانی در نمایشگاه کتاب مشهد
همزمان با سومین روز برگزاری نمایشگاه کتاب مشهد، شب شعر کتاب همراه با نکوداشت استاد محمد نیک شاعر پیشکسوت خراسانی در سرای اهل قلم برگزار شد.
رونمایی از کتاب "متولیان و نایب التولیه" در بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد
از کتاب متولیان و نایب التولیه های آستان قدس از انتشارات بنیاد پژوهشهای اسلامی در سومین روز برگزاری نمایشگاه کتاب در سرای اهل فرهنگ رونمایی شد.
در حوزه اطلاع رسانی از فضای مجازی بیشتر استفاده کردیم/ اطلاعات داخلی نمایشگاه کتاب در باجه از "من بپرس"
دبیر بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد گفت: یکی از اولویت های سال جاری ستاد برگزاری نمایشگاه کتاب، تمرکز بر حوزه اطلاع رسانی به ویژه فضای مجازی بوده است.
استقبال از نمایشگاه کتاب مشهد بسیار خوب است
استاندار خراسان رضوی گفت: امسال استقبال از نمایشگاه کتاب بسیار خوب بوده است که البته با توجه به پیشینه فرهنگی شهر مشهد، این صلاحیت را دارد که در حوزه فرهنگ سرآمد کشور باشد.
مبنای"مثلث توسعه اقتصادی" توجه به مردم است
معاون هماهنگی امور اقتصادی خراسان رضوی در نشست تخصصی تبیین مثلث توسعه اقتصادی از برنامه های نمایشگاه کتاب مشهد گفت: مبنای"مثلث توسعه اقتصادی" توجه به مردم است.
نمایشگاه کتاب در هر استان می تواند جریان سازی فرهنگی ایجاد کند
مشاور و مدیر کل حوزه وزارتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هر رویداد فرهنگی که در کشور برگزار شود می تواند بستری برای جریان سازی فرهنگی باشد.
در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری به حضور جوانان تاکید شده است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: بیانیه" گام دوم"مقام معظم رهبری خطاب به عموم مردم بوده و در این بیانیه به نقش جوانان در عرصه های مختلف کشور تاکید شده است.
از برگزیدگان شانزدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی تجلیل شد
با حضور حجت الاسلام و المسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی از برگزیدگان شانزدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی تجلیل به عمل آمد.
اسلام اهمیت ویژه ای برای کتاب و کتابخوانی قائل است
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: باید خیرین به منظور ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی در ساخت محیط های فرهنگی در کشور تلاش کنند.
کتاب پیشران، انگیزه بخش و بهترین ابزار فرهنگی است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: مقدمه توزیع اقتصادی متوازن توسعه فرهنگی است. کتاب پیشران، انگیزه بخش و بهترین ابزار فرهنگی است.
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد امروز افتتاح می شود
مراسم افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد امروز چهارشنبه 8 آبان ماه ساعت 17:30 با حضور مسوولین کشوری و استانی برگزار می شود.
شاعران نیشابوری برگزیده نخستین سوگواره شعر عاشورایی ماه منیر شدند
شاعران نیشابوری خدابخش صفادل و معصومه سادات شاکری برگزیده نخستین سوگواره شعر عاشورایی«ماه منیر» استان اردبیل شدند.
حضور علمی دانشگاه در نمایشگاه کتاب مشهد، بخشی از هویت و سرشت نمایشگاه است
در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با رییس دانشگاه فردوسی، مقرر گردید که در نمایشگاه کتاب، به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه فردوسی، یک شب به عنوان " شب دانشگاه " تعیین و دانشجویان در آن شب به صورت هماهنگ در این نمایشگاه حضور به هم رساندند.
برنامه های نمایشگاه کتاب مشهد با رویکرد نشاط اجتماعی برگزار می شود
مسئول کمیته ویژه برنامه های بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد گفت: تلاش کردیم رویداد فرهنگی متنوعی را برای قشرهای مختلف برگزار کنیم و تا کنون 92 برنامه را تثبیت کرده ایم.
حضور بیش از 700 ناشر در بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین مردم با معرفی آخرین دستاوردهای نشر 8 الی 15 آبان ماه برگزار می شود.
نمایشگاه کتاب بهترین بستر برای گفتمان سازی است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نمایشگاه کتاب بهترین بستر برای گفتمان سازی است و با چنین رویدادهایی اقتصاد فرهنگ و اقتصاد نشر جریان پیدا خواهد کرد.
فرهیختگان در نمایشگاه کتاب مشهد حضور پررنگ‌تری داشته باشند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: فرهیختگان و نخبگان فرهنگی در نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد حضور پررنگ تری داشته باشند.
اجرای بزرگترین تعزیه خوانی کشوردر روستای فدیشه نیشابور
بزرگترین مراسم تعزیه خوانی کشوربا قدمتی 400 ساله همزمان با عاشورای حسینی، اوج هنر آیینی هنرمندان محلی این منطقه در روستای فدیشه بخش میان جلگه شهرستان نیشابور برگزار می شود.
معاون استاندارخراسان رضوی:شورای اطلاع رسانی استان باید در راستای خنثی سازی تحرکات دشمن تلاش کند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده اند با یک جنگ همه جانبه روبرو هستیم، بنابراین جنگ رسانه ای و اطلاع رسانی هم در این بین وجود دارد.
برپایی میزخدمت نشر الگوی خدمت رسانی درمیعادگاه  نمازجمعه نیشابور
مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه نیشابور از برپایی میز خدمت در راستای خدمت رسانی به مردم به عنوان الگوی خدمت رسانی موفق هر هفته در نمازجمعه این شهر خبرداد.
تقدیر از فعالان صنعت چاپ خراسان رضوی
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از مسوولین در سالن همایش های روزنامه قدس، از فعالان صنعت چاپ تقدیر به عمل آمد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: زمینه مناسبی برای توسعه صادرات محصولات چاپی فراهم شده است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: صنعت چاپ میراث اقتصادی و فرهنگی خراسان رضوی و مشهد و از نمونه هایی است که در آن تلاقی فرهنگ و اقتصاد را می توان در فضای مشهد و تاریخ کهن آن مشاهده کرد.
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۲۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰