استان خراسان رضوی

شورای فرهنگ عمومی نیشابور آماده دریافت نظرات مردم و کارشناسان است
مهم‌ترین هدف تشکیل شورای فرهنگ عمومی، نظارت، هدایت و انجام اقدامات به ‌موقع برای ارتقا، تقویت و بهبود فضای فرهنگ عمومی در شهرستان نیشابور است.
از حضور پر شور و پر شعور مردم در نمایشگاه کتاب مشهد تشکر می کنیم
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در طول برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد ۱۱ میلیارد ریال بن کتاب به فروش رسید.
نمایشگاه کتاب با استقبال خوب مردم همراه بود
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه نمایشگاه کتاب در بیستمین دوره خود از استقبال خوبی برخوردا شد.
نمایشگاه کتاب ویترین فرهنگ ایران است
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی گفت: نمایشگاه کتاب ویترین فرهنگ ایران است، به عنوان یک شهروند آرزو دارم روزی برسد که به جای سالی یکبار، ماهی یک نمایشگاه کتاب برگزار شود.
بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد با پویایی و نشاط برگزار شد
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایشگاه امسال بسیار پرمخاطب و پویا بود، استقبال مردم از نمایشگاه نشان می دهد مردم نیازهایشان را در نمایشگاه پیدا می کنند که در نمایشگاه حضور پیدا می کنند.
اپلیکیشن های شهرهوشمند نفع عمومی برای مردم دارد
مدیر سازماندهی شبکه یکپارچه خدمات و کسب و کارهای شهری شهرداری مشهد گفت: اپلیکیشن های شهر هوشمند بسیار کمک خواهد کرد تا مردم کارهای روزمره خود را به راحتی انجام دهند و نفع عمومی برای مردم دارد.
نمایشگاه کتاب باید در بازده های زمانی با فاصله ی کمتری برگزار شود
سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی در بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد گفت: نمایشگاه کتاب باید گسترده تر و در دوره ها و بازده زمانی کمتر و تعداد بیشتری برگزار شود.
حضور پررنگ مردم از ویژگی های نمایشگاه کتاب مشهد است
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی گفت: یکی از ویژگی های نمایشگاه امسال حضور پررنگ مردم در این سرمای هوا در نمایشگاه است، این رویکرد مردم به کتاب و مطالعه ارزشمند است.
نمایشگاه کتاب مشهد میعادگاهی برای اهل فرهنگ است
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: نمایشگاه کتاب مشهد پاتوقی برای دوستداران اهل فرهنگ و مطالعه است.
نمایشگاه کتاب مشهد دستاوردهای فرهنگی مثبتی دارد
فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی گفت: نمایشگاه کتاب مشهد امسال در زمینه محتوای کتاب بسیار خوب بوده است و این اتفاق دستاوردهای خوبی در حوزه فرهنگی خراسان رضوی دارد.
نمایشگاه کتاب مشهد یک حرکت نوآورانه  است
مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: نمایشگاه کتاب مشهد یک حرکت نوآورانه است و می تواند در زیر بنای فرهنگی در خراسان رضوی موثر باشد.
نمایشگاه کتاب مشهد به بهبود سرانه مطالعه در کشور کمک می کند
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: یکی از مهمترین ویژگی های نمایشگاه امسال حضور پرشور جوانان است و این اتفاق به بهبود سرانه مطالعه کشور کمک می کند.
نمایشگاه کتاب مشهد متناسب با نیازهای جامعه در حال برگزاری است
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: در نمایشگاه کتاب مشهد غرفه های زیادی وجود دارد که مشاوره های اجتماعی به مردم ارائه می دهند.
خراسان رضوی در حوزه فرهنگی به یک الگو تبدیل شده است
سرپرست هماهنگی امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی در حوزه فرهنگی به یک الگو برای کشور تبدیل شده و نمایشگاه کتاب نیز نسبت به سال های گذشته سطح قابل قبول دارد.
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت روز فرهنگ عمومی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به مناسبت 14 آبان ماه روز فرهنگ عمومی، طی پیامی ضمن گرامی داشت این مناسبت، برای همه کنش گران عرصه فرهنگ استان آروزی توفیق کرد.
امام جمعه مشهد: در نمایشگاه کتاب آثار و برکات مفیدی مشاهده می شود
آیت الله علم الهدی ضمن اعلام رضایت از برگزاری نمایشگاه کتاب مشهد گفت: تمام مسئولان همکاری لازم را داشته باشند تا نمایشگاه کتاب مورد سوء استفاده بعضی جریانات انحرافی قرار نگیرد.
تجربه نگاری کتاب در نمایشگاه کتاب مشهد
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی گفت: طرح تجربه‌نگاری کتاب توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد انجام می‌شود.
با وقف کتاب، پیشگام در سنت حسنه پیامبر اسلام باشیم
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: با خرید یک جلد کتاب و اهدای آن به کتابخانه های عمومی و مناطق محروم، پیشگام در سنت حسنه پیامبر اسلام(ص) باشیم.
فرماندار مشهد: نمایشگاه کتاب مشهد از ابعاد مختلف دارای موفقیت است
فرماندار مشهد گفت: نمایشگاه کتاب مشهد با توجه به حضور ناشرین، مکان برگزاری و استقبال مردم نمایشگاه بسیار خوب و تاثیرگذاری است.
مساجد مروج فرهنگ مطالعه هستند
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه باید ایده و طرح های جدید در کتابخانه های مساجد ایجاد کنیم، گفت: کتابخانه های کانون های فرهنگی هنری مساجد نقش خود را در ترویج فرهنگ مطالعه انجام می دهند.
نمایشگاه کتاب فرصتی خوبی برای فضای فرهنگی مشهد است
مدیر کل کار، تعاون و امور اجتماعی خراسان رضوی گفت: نمایشگاه کتاب مشهد، فرصت بسیار خوبی برای مردم، ناشرین و اصحاب فرهنگ است.
با ترویج کتاب و کتابخوانی آسیب های اجتماعی را کاهش دهیم
حجت الاسلام محمد تقی کاظمی نسب در حاشیه بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد افزود: با ترویج کتاب و کتابخوانی آسیب های اجتماعی کاهش یافته و هر چقدر مردم با کتاب و مطالعه انس بگیرند، سطح فرهنگ عمومی افزایش می یابد.
رونمایی از کتاب نیلوفرانه مهر در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد
کتاب نیلوفرانه مهر اثر دکتر رضا اشرف زاده در سرای اهل فرهنگ بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد رونمایی شد.
شب های فرهنگی در نمایشگاه کتاب مشهد
همزمان با برپایی بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد، شب های فرهنگی برخی شهرستان‌های خراسان رضوی با حضور پیشکسوتان و فرهیختگان بومی آن مناطق برگزار می شود.
نمایشگاه کتاب نماد فرهنگی هر استان است
رییس اتحادیه چاپخانه داران خراسان رضوی گفت: نمایشگاه کتاب، نماد فرهنگی هر استان است و حضور مردم در این نمایشگاه نشان سواد فرهنگی مردم است.
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۲۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰