استان خراسان رضوی

349 عنوان کتاب در اردیبهشت ماه مجوز چاپ گرفت
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری 349 عنوان کتاب مجوز چاپ گرفت.
فاصله گذاری اجتماعی و رعایت اصول بهداشتی در موسسات فرهنگی هنری الزامی است
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، هدف از آغاز به کار موسسات با توجه به رعایت نکات و پروتکل های بهداشتی را جلوگیری از خسارت و ضرر موسسات دانست و گفت: رعایت ضوابط و اصول بهداشتی برای تمام مراکز فرهنگی هنری دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی الزامی است.
بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از آموزشگاه موسیقی شباهنگ
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از آموزشگاه آزاد موسیقی شباهنگ به مدیریت فریدون جمال زاده بازدید و از زحمات این هنرمند پیشکسوت تقدیر کرد.
اتاق فکر پسا کرونا در حوزه صنعت چاپ و تبلیغات برگزار شد
جلسه اتاق فکر پسا کرونا در حوزه صنعت چاپ و تبلیغات با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و معاون فرهنگی و رسانه این اداره کل و جمعی از فعالان عرصه تبلیغات و چاپ برگزار شد.
کارنامه اصحاب فرهنگ و هنر در کنترل و مقابله با بیماری کرونا موفقیت آمیز است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: فعال کردن فعالیت ها و مراکز فرهنگی و هنری پس از وقفه دو ماهه نیازمند یک تغییر و احیاء مجدد است.
نیشابور میزبان خیام شناسان و عاشقان خیام در فضای مجازی می شود
بزرگداشت روز ملی حکیم عمر خیام نیشابوری توسط فرهنگ دوستان، هنرمندان، اندیشمندان و خیام شناسان در فضای مجازی برگزار می شود.
بزرگداشت روز ملی خیام در نیشابور
بزرگداشت روز ملی حکیم عمر خیام نیشابوری 28 تا 30 اردیبهشت 99 توسط فرهنگ دوستان، هنرمندان، اندیشمندان و خیام شناسان در فضای مجازی برگزار می شود.
وبینار همایش تخصصی بزرگداشت فردوسی خردادماه برگزار می شود
وبینار همایش حکیم ابوالقاسم فردوسی با حضور فردوسی شناسان برجسته داخل و خارج از کشور خرداد ماه برگزار می شود.
مراسم بزرگداشت روز ملی فردوسی به صورت مجازی برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری برنامه های بزرگداشت روز ملی فردوسی و پاسداشت زبان فارسی به صورت مجازی و در آینده نزدیک به صورت حضوری خبر داد.
شرایط فعالیت آموزشگاه‌های آزاد هنری خراسان رضوی اعلام شد
نشست هم‌اندیشی تمهید مقدمات و شرایط ضروری برای آموزش و اجراهای آموزشگاه‌های آزاد هنری موسیقی، در دوران کرونا و پساکرونا با حضور جمعی از اعضای انجمن موسیقی استان و مدیران آموزشگاه ها برگزار شد.
دعوت از اصحاب رسانه برای عضویت در خانه مطبوعات خراسان رضوی
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان دعوت کرد تا برای عضویت در خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی اقدام کنند.
9 هزار میلیارد ریال صادرات محصولات چاپی خراسان رضوی درسال 98
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از صادرات بیش از 9هزارمیلیارد ریال فراورده های چاپی در این استان خبر داد.
فرهنگ عمومی نیشابور به گونه ای است که مردم در کرونا به میدان آمدند
فرهنگ عمومی شهرستان نیشابور به گونه ای است که مردم به میدان آمدند و شعور، همگرایی و همدلی خود را در بحث کرونا به یکدیگر نشان دادند.
سیاست شورای اطلاع رسانی ترویج ماندگاری در خانه است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: از برکت ماه مبارک رمضان، همدلی بیشتر برای پیشگیری و مقابله با کرونا و کمک به اقشار آسیب پذیر است.
صادارات 24 میلیارد تومانی و تولید بیش از 4700 عنوان کتاب در خراسان رضوی
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: سال گذشته بیش از 4 هزار و 726 عنوان کتاب برای اخذ مجوز به دبیرخانه نظارت بر نشر کتاب رسید.
پویش خبرنگاران همدل و همراه در خراسان رضوی ایجاد شد
پویش خبرنگاران همدل و همراه به منظور کمک به اقشار آسیب‌پذیر ناشی از کرونا و نیازمندان در استان خراسان رضوی تشکیل شد.
تقدیر و تشکر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار از فعالان فرهنگی و اصحاب رسانه شهرستان به خاطر همراهی در دوران کرونا
رضا شجاع مقدم رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی سبزواراز حوزه رسانه و فعالان فرهنگی شهرستان بخاطرهمکاری، همدلی و همراهی دردوران کرونا با مسئولین شهرستان و مردم قدردانی کرد.
طرح «رمضان مهربانی» در کانون های مساجد کاشمر اجرا می شود
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کاشمر از اجرای طرح «رمضان مهربانی» توسط شورای هماهنگی کانون های مساجد با همکاری پایگاههای مقاومت بسیج سطح شهرستان های کاشمر و کوهسرخ در قالب رزمایش همدلی کمک مومنانه خبر داد.
نتایج دومین دور از مسابقه کتابخوانی #درخانه بمانیم کتاب بخوانیم اعلام شد
دومین دوره مسابقه کتابخوانی مجازی را با عنوان "در خانه بمانیم کتاب بخوانیم" با معرفی چهار کتاب از نویسندگان مشهدی برگزار گردید.
شرکت در  دومین دور مسابقه ی "در خانه بمانیم_کتاب بخوانیم" تمدید شد
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، گفت: شرکت در دومین دور مسابقه ی "در خانه بمانیم_کتاب بخوانیم" یک هفته ی دیگر تمدید شد.
فعالیت های فرهنگی و هنری باید امید بخش و انسجام آفرین باشد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: فعالیتهای فرهنگی و هنری در فضای مجازی باید امید بخش و انسجام آفرین باشد.
تدوین برنامه های پیوست فرهنگی قرنطینه خانگی و نقاهتگاه ها
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از تدوین برنامه های پیوست فرهنگی نقاهتگاهها با توجه به تدبیر و سیاستگذاری استاندار فرهیخته جناب رزم حسینی خبر داد و گفت: معاونت های تخصصی این اداره کل در راستای وظایفی که بر عهده دارند، برنامه های فرهنگی، هنری و قرآنی برای اجرا در نقاهتگاهها و قرنطینه خانگی پیشنهاد داده است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: 50 عنوان برنامه ی فرهنگی، هنری و قرآنی در فضای مجازی برگزار شده است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از اجرای 50 برنامه ی فرهنگی، هنری و قرآنی در فضای مجازی خبر داد و گفت: از ابتدای شیوع کرونا و تعطیلی فعالیت های فرهنگی هنری، این اقدامات در فضای مجازی آغاز و همچنان ادامه دارد.
اولین هفته ی مسابقه ی کتابخوانی مجازی با عنوان در خانه بمانیم_کتاب بخوانیم برگزار شد
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری اولین هفته ی مسابقه ی کتابخوانی مجازی با عنوان در خانه بمانیم_کتاب بخوانیم خبرداد.
نیشابور میزبان عطارشناسان در فضای مجازی می شود
بزرگداشت روز ملی عطار نیشابوری امسال با حضور عطار پژوهان و پویش بزرگ عطار شناسی همراه بابرگزاری مسابقات فرهنگی وهنری تا 30فروردین 99در فضای مجازی برگزار می شود.
۱ ۲ صفحه ۳ از ۲۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰