استان خراسان رضوی

برگزاری آزمون جامع استانداردهای مهارتی در نیشابور
همزمان با سراسر کشور به صورت متمرکز دومین مرحله آزمون جامع استانداردهای مهارتی و بیست و هشتمین مرحله آزمون ادواری مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان نیشابور برگزار گردید.
پوستر انشاد دینی و آواهای اسلامی در مشهد رونمایی شد
با حضور معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از پوستر انشاد دینی و آواهای اسلامی در مشهد رونمایی شد.
مدیران و اعضای کانون های مساجد سنگربانان فرهنگ و هنر هستند
معاون فرهنگ و هنری ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور با اشاره به اینکه امسال ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری در مساجد کشور در حوزه اوقات فراغت مشارکت دارند، گفت:مدیران و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد سنگربانان فرهنگ و هنر هستند.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب یکی از رسالت های کانون های مساجد است
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه سال گذشته ۱۲ هزار برنامه اوقات فراغت در سطح کانون های ماسجد خراسان رضوی برگزار شد، گفت: تبیین بیانیه گام دوم انقلاب رسالت کانون های فرهنگی هنری مساجد است.
گردهمایی مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی برگزار شد
گردهمایی مدیران و اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی به منظور توجیه برنامه های اوقات فراغت با حضور مسئولین کشوری و استانی در مشهد برگزار شد.
۲۰ هزار پایگاه اوقات فراغت در کانون ‌های مساجد کشور فعالیت می کنند
معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از برنامه‌های ۲۰ هزار پایگاه اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استفاده کنند.
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی: این استان می تواند پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران باشد
مسوول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی می تواند امسال به عنوان پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران(فهما) مطرح شود به شرطی که بر اساس ساختارهای مشخص و برنامه ریزی های صورت گرفته حرکت کند.
برگزاری آزمون جامع استانداردهای مهارتی در خراسان رضوی
دومین مرحله آزمون جامع استانداردهای مهارتی و بیست و هشتمین مرحله آزمون ادواری مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه 31 خردادماه همزمان با سراسر کشور در خراسان رضوی برگزار می شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناباد :برنامه های اوقات فراغت باید در طول سال اجرا شود
جلسه توجیهی اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان گناباد با حضور باحضور ریس اداره، کارشناسان استان، جمعی از مدیران، ائمه جماعات و رابطین برادر وخواهر کانون های شهرستان برگزار شد
استاندار خراسان رضوی: برای ایجاد زمینه مشارکت هنرمندان و فرهنگیان در اداره استان آمادگی داریم
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه فضای مجازی در عین خطراتی که دارد می تواند عمق فرهنگی جامعه را افزایش دهد، گفت: برای ایجاد زمینه مشارکت هنرمندان و فرهنگیان در اداره استان آمادگی داریم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی:ظرفیت عظیم فرهنگی، هنری و قرآنی بستر مناسبی برای توسعه استان است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ظرفیت عظیم فرهنگی، هنری و قرآنی استان در مشهد و ۲۸ شهرستان، بستر مناسبی برای توسعه فرهنگی استان است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: استقبال خوب مردم از نمایشگاه گل و گیاه
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: نمایشگاه گل و گیاه مشهد بستری برای تجربه های زیباشناسانه و بصری می باشد.
گفتمان شمول گرایی درون دینی و تولیت جدید آستان قدس رضوی
یادداشت جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با عنوان گفتمان شمول گرایی درون دینی و تولیت جدید آستان قدس رضوی که در خبرگزاریهای ایسنا و ایرنا منتشر شده است.
شورای فرهنگ عمومی نیشابور آماده دریافت نظرات مردم و کارشناسان است
مهم‌ترین هدف تشکیل شورای فرهنگ عمومی، نظارت، هدایت و انجام اقدامات به‌ موقع برای ارتقاء، تقویت و بهبود فضای فرهنگ عمومی در شهرستان نیشابور است.
انتصاب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، رضا شجاع مقدم به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار منصوب شد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از بازارچه صنایع دستی سبزوار
جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در سفر به شهرستان سبزوار از بازارچه صنایع دستی این شهرستان بازدید به عمل آورد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: صدور مجوز کتاب در استان الکترونیکی می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت : سامانه جامع صدور مجوز کتاب در استان خراسان پس از تهران فعالیت خود را آغاز کرد و صدور مجوز کتاب در استان الکترونیکی می شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: استاد سبزواری شعر را برای تبیین ارزش های اسلامی می سرود
درآستانه 22 خرداد سومین سالگرد استاد حمید سبزواری، مراسم سومین بزرگداشت آن مرحوم در محل آرامگاه وی در پارک جانبازان سبزوار برگزار شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: شاعران خراسانی ذخایر معنوی این استان هستند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و معاون فرهنگی و مطبوعاتی این اداره کل و جمعی از شعرا از پیشکسوت شعر خراسان استاد امیر برزگر عیادت کرد.
آغاز به کار 88 پایگاه اوقات فراغت فرهنگ و ارشاد اسلامی  نیشابور
همزمان با شروع اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان در تابستان1398، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور 88 پایگاه اوقات فراغت را دایر کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی: مردمی بودن فعالیت های دهه کرامت جزء نقاط قوت این دهه است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ستاد بزرگداشت دهه کرامت استان به ریاست استاندار با ۳۴ دستگاه اجرایی در فضای استان خراسان رضوی در دهه کرامت برنامه های متنوعی را با رویکرد مردمی برگزار می کنند.
رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور: شعار دهه کرامت در سال جاری «مهربانی به رسم اهل بیت(ع)» است
رئیس ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور گفت: سال گذشته شعار خدمت کریمانه را در دهه کرامت داشتیم و امسال هم ذیل شعار خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت(ع) را اضافه کردیم.
آیت الله علم الهدی: برنامه های دهه کرامت بصورت یکپارچه با محوریت امام رضا(ع) برگزار شود
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد با بیان این که عشق و دلدادگی به امام هشتم(ع) یک نعمت برای ماست، تاکید کرد: برنامه های دهه کرامت را با محوریت امام رضا (ع) برگزار کنید.
طرح اوقات فراغت در ۱۲۶ کانون مساجد تربت حیدریه برگزار می شود
مسئول نمایندگی کانون های مساجد تربت حیدریه گفت: طرح اوقات فراغت تابستان در سطح ۱۲۶ باب از کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تربت حیدریه اجرا می شود.
هشتمین نمایشگاه صنعت چاپ در مشهد برگزار می شود
جلسه هماهنگی درخصوص برگزاری دو کلان رویداد فرهنگی درحوزه چاپ و نشر در محل دفتر معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.
۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۲۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴