استان خراسان رضوی

معرفی شهدای هنرمند در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس
قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از معرفی شهدای هنرمند در نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت خبر داد.
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در مشهد گشایش یافت
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور مسوولین در نمایشگاه بین‌المللی مشهد گشایش یافت.
هفته دفاع مقدس، یادآور یکی از بزرگترین افتخارات ملتی مجاهد و مظلوم است
جلسه قرارگاه رسانه ای استان خراسان رضوی با حضور سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) و دکتر جعفر مروارید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و محسن نصرپور مدیرکل صداو سیمای مرکز خراسان رضوی نیز مدیران رسانه های استان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
نمایشگاه بزرگ کتاب دفاع مقدس درسبزوار
نمایشگاه بزرگ کتاب همزمان با هفته دفاع مقدس در سبزوار برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:دفاع مقدس مظهر مقاومت، فداکاری و پیروی از ولایت است
مروارید با تاکید بر اینکه هفته دفاع مقدس، یادآور یکی از برجسته ‌ترین افتخارات ملتی مجاهد و مظلوم است، گفت: دفاع مقدس مظهر ایستادگی، مقاومت، ایثار، فداکاری و پیروی محض از امام و ولایت ملت ایران در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است.
ادای احترام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، انجمن های ادبی و اصحاب فرهنگ به شاعران درگذشته در مقبره الشعرای توس
همزمان با روز شعر و ادب فارسی و سالروز درگذشت استاد شهریار، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از شاعران مشهد با حضور در مقبره الشعرای این شهر و نثار گل به مقام شعرای مرحوم، در این مکان ادای احترام کردند.
استاد شهریار در سرودن شعر ذوق و توانایی شگفتی داشت
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: استاد شهریار در سرودن شعر ، ذوق و توانایی شگفتی داشت.
برگزاری ستاد بیستمین جشنواره استانی روز ملی صنعت چاپ ایران در مشهد
ستادبرگزازی بیستمین جشنواره استانی روزملّی صنعت چاپ ایران و وهفته صنعت چاپ وبسته بندی خراسان رضوی تشکیل شد
اختتامیه بیستمین جشنواره صنعت چاپ خراسان رضوی برگزار می شود
اولین جلسه هم اندیشی بیستمین جشنواره استانی روز ملّی صنعت چاپ ایران با هدف انجام برنامه ریزی مطلوب و مناسب برگزاری جشنواره بیستم برگزار شد.
خراسان رضوی به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر پیوست
بر اساس فهرست اعلامی دبیرخانه شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر، هفت شهر استان خراسان رضوی در پنج بخش به مرحله نهایی این طرح راه یافتند.
پیوست فرهنگی برای طرح های سرمایه گذاری در قوچان الزامی شد
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان قوچان گفت: پیوست فرهنگی برای طرح های سرمایه گذاری در این شهرستان الزامی شد.
۱۴۶۰ میلیارد ریال صادرات محصولات چاپی غیر کتاب در استان خراسان رضوی
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ۱۴۶۰ میلیارد ریال صادرات محصولات چاپی غیر کتاب در استان خراسان رضوی می باشد.
راهکارهای برون رفت از چالش ها و ایجاد فضاهای جدید تبلیغات محیطی مشهد
سومین جلسه تخصصی مدیران کانون های آگهی و تبلیغات استان با معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار شد.
14پروژه درحوزه فرهنگ و هنر به بخش خصوصی واگذار می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت : از سرمایه گذاران و معین های اقتصادی دعوت می شود جهت به اتمام رساندن 14پروژه درحوزه فرهنگ و هنر پیش قدم شوند.
درخشش هنرمندان سبزواری در جشنواره کشوری پرده خوانی و نقالی غدیر
مقام های اول ودوم جشنواره کشوری پرده خوانی و نقالی غدیر توسط هنرمندان سبزواری کسب شد.
دعوت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از مردم جهت خرید کتاب در طرح تابستان کتاب
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از مردم استان دعوت کرد با خرید کتاب در طرح تابستانه کتاب، به رونق در حوزه کتاب کمک کنند.
برنامه های تابستانه فهما در کانون های مساجد به صورت مجازی برگزار می شود
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با تاکید بر اینکه در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی هم برنامه های کانون ها به صورت حضوری برگزار نخواهد شد، گفت:برنامه های تابستانه فهما در کانون های مساجد به صورت مجازی و تلفیقی برگزار می شود.
هیچ تعارضی بین برپایی عزاداری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود ندارد
سیزدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و دبیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در استانداری برگزار شد.
استقبال از طرح تابستان کتاب در خراسان رضوی
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در طرح تابستانه کتاب در این استان، استقبال مطلوبی از خرید کتاب توسط مردم انجام گرفت به طوری که طی سه روز میزان قابل توجهی از یارانه اختصاص یافته به این طرح در استان مصرف شد.
آغاز طرح تابستانه کتاب در خراسان رضوی
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: طرح تابستانه کتاب از روز گذشته همزمان با سراسر کشور در استان آغاز شد و 82 کتابفروشی در خراسان رضوی مجری اجرای این طرح شدند.
421 عنوان کتاب در تیرماه سال جاری در خراسان رضوی منتشر شده است
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: 421 عنوان کتاب در تیرماه سال جاری در خراسان رضوی منتشر و 415 عنوان کتاب برای اخذ مجوز به دبیرخانه رسیده است.
احتمال برگزاری مجازی نمایشگاه کتاب مشهد
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از احتمال برگزاری آنلاین (مجازی) نمایشگاه کتاب مشهد در سال جاری به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ خبر داد.
با راه اندازی خانه های کار و فرهنگ روستایی، کسب و کارهای روستایی تشکیل می شوند
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل  فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: با راه اندازی طرح خانه های کار و فرهنگ روستایی از طریق توانمندسازی، برنامه ریزی مشارکتی و اقدامات حمایتی با محوریت فرهنگ، مجموعه ای از کسب و کارهای روستایی به صورت متمرکز یا غیر متمرکز تشکیل می شود.
برگزیدگان چهارمین جشنواره جام باشگاههای کتابخوانی در خراسان رضوی
اختتامیه چهارمین دوره جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان، در سالن اجتماعات کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به‌صورت مجازی و آنلاین برگزار شد.
قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی: تغییر سبک زندگی مردم ناشی از بیماری کرونا در نتیجه فعالیت رسانه ها است
قائم مقام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: تاکنون برخی از موفقیتهایی که در نتیجه آگاهی بخشی به مردم استان برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا به دست آمده نتیجه تلاشهای شورای اطلاع رسانی و رسانه ها بوده است.
صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰