استان کرمان

اطلاعیه برای انجمن‌های فعال در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه
همه انجمن‌های فعال در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه، در اولین فرصت نسبت به ارسال تقاضای تاسیس انجمن­‌های صنفی سراسری ذی‌ربط یا تقاضای تبدیل وضع و تکمیل و تحویل مدارک خود اقدام کنند.
بازخوانی رخدادهای  اثرگذار در روند بالندگی انقلاب اسلامی،  الگویی از ایستادگی مردم و نظام جمهوری اسلامی در مقابل توطئه‌های دشمنان است
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، ویژه برنامه یاد یاران به مناسبت هفته قوه قضائیه و هفته افشای حقوق بشر آمریکایی در جوار مزار سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان: خانه مطبوعات، بازوی پرتوان ما در حوزه رسانه است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دیروز و پس از برگزاری اولین نشست هیأت مدیره خانه مطبوعات کرمان گفت: خانه مطبوعات، بازوی پرتوان ما در حوزه رسانه است که با حمایت اهالی رسانه استان می تواند بیش از پیش موثر باشد .
دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با مدیر منطقه‌ای بورس کرمان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ، گفت : لازم است زمینه آموزش و فرهنگ سازی مناسب برای ورود همراه با آگاهی و شناخت مردم به بازار سرمایه فراهم شود .
جلسه مشترک معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌ها  و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها برگزار شد
جلسه وبینار شورای اطلاع رسانی کشور با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان کرمان برگزار شد
جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو این شورا به منظور هماهنگی، هم افزایی و هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های دهه کرامت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار شد .
جلسه وبینار گزارش خسارات ناشی از کرونا بر فعالیت های موسسات فرهنگی قرآن و عترت برگزار شد
جلسه وبینار گزارش خسارات ناشی از کرونا بر فعالیت های موسسات فرهنگی قرآن و عترت با حضور معاونت قرآن و عترت، مدیران کل استان ها و روسای گروه قرآن و عترت برگزار شد.
سند توسعه رسانه جنوب کرمان تدوین می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: سند توسعه رسانه جنوب کرمان تدوین می شود، چرا که توسعه رسانه ای از نیازهای مهم این منطقه است.
جلسه کمیته سیما و منظر شهری برگزار شد
با حضور نمایندگانی از دستگاه های عضو، جلسه کمیته سیما و منظر شهری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار شد.
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت
محمد رضا علیزاده ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت پیام تبریکی صادر کرد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان: مساعدت های انجام شده  به مشاغل آسیب پذیر فرهنگ، هنر و رسانه استان و حمایت همه جانبه از آنان به شکل مناسب اطلاع رسانی شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت : مساعدت‌های انجام شده به مشاغل آسیب پذیر فرهنگ، هنر و رسانه استان و حمایت همه جانبه از آنان به شکل مناسب اطلاع رسانی شود .
تقدیر از بانوان ایثارگر شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان
سرپرست معاونت فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: بمنظور سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (سلام الله علیها)، روز دختر و نشر فرهنگ ایثار و شهادت، و پاسداشت رشادت های مخلصانه شهدا و ایثارگران، با دعوت از همکاران منتسب به خانواده شهدا، از بانوان ایثارگر شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان تقدیر می شود.
پویش مردمی «کتاب در خانه» در جنوب کرمان برگزار شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: پویش ملی «کتاب در خانه» ویژه کودکان و نوجوانان همزمان با سراسر کشور در جنوب کرمان برگزار شد.
بیمه درمان تکمیلی صندوق اعتباری هنر تا 31 شهریور ماه تمدید شد
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: بیمه درمان تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه به طور رایگان تا 31 شهریور تمدید شد.
سرانه حمایتی آموزشی به حساب موسسات فرهنگی قرآن وعترت جنوب کرمان واریز شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: از سوی معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سرانه حمایتی آموزشی به حساب 17موسسه فرهنگی قرآن وعترت جنوب کرمان واریز شد.
دستورالعمل اهدای جوایز برگزیدگان آزمون سراسری سال 1398
اطلاعیه دفتر آموزش و توسعه مشارکتها در خصوص دستورالعمل واریز جوایز برگزیدگان آزمون سراسری سال 1398
اعضای صندوق اعتباری هنر از اخذ فیش حق بیمه تأمین اجتماعی برای اردیبهشت و خرداد خودداری کنند
اعضای صندوق اعتباری هنر از اخذ فیش حق بیمه تأمین اجتماعی برای اردیبهشت و خرداد خودداری کنند.
دیدار نماینده مردم شهرستان های بافت، ارزوئیه و رابر با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان
صمد الله محمدی، نماینده مردم شهرستان های بافت، ارزوئیه و رابر ، امروز شنبه 31 خردادماه با محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.
اطلاعیه مهم درباره مهلت پرداخت حق بیمه سه ماهه اول سال 99
صندوق اعتباری هنر در اطلاعیه ای نحوه مهلت پرداخت حق بیمه سه ماهه اول سال 99 را اعلام کرد.
تلاش برای ایجاد شرایط محیطی و امکانات هر چه مناسب‌تر برای هنرستانهای هنرهای زیبای پسران و دختران کرمان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به همراه مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کرمان امروز سه شنبه 27 خرداد ماه از دو هنرستان هنرهای زیبای پسران و دختران کرمان بازدید کردند .
اطلاعیه الزامات و پیشنهادات ازسرگیری فعالیت‌های نمایشی منتشر شد
اطلاعیه شماره ۵ اداره‌کل هنرهای نمایشی در قالب مجموعه‌ای از الزامات و پیشنهادات برای ازسرگیری فعالیت‌های نمایشی منتشر شد.
فعالیت های موسسات فرهنگی قرآن و عترت بلامانع است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: فعالیت های موسسات فرهنگی قرآن و عترت در چارچوب رعایت پروتکل های بهداشتی بلامانع است.
توضیحات معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره طرح ساماندهی موسسات
معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای توضیحاتی را درباره ساماندهی موسسات تابعه این معاونت ارائه کرد.
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در پی درگذشت  زنده یاد محمد علی کشاورز
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در پیامی درگذشت محمدعلی کشاورز هنرمند پیشکسوت عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون کشور را تسلیت گفت .
اطلاعیه مهم درخصوص استفاده از تسهیلات کرونا
معاونت امور مطبوعاتی طی اطلاعیه‌ای از رسانه‌ها و کسب و کارهای مرتبطی که دارای کد کارگاهی بیمه هستند و تا کنون پیامک ثبت تقاضا برای برخورداری از تسهیلات کرونا در سامانه «کارا» دریافت نکرده‌اند، درخواست کرد در اسرع وقت برای ثبت‌نام اقدام کنند.
۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۲۰ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳