استان کرمان

دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با رئیس کل دادگستری کرمان
حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان دیدار و گفتگو کردند.
نشست برنامه ریزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس
جلسه برنامه ریزی گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان برگزار شد.
چهارمین جلسه کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار شد
چهارمین جلسه کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و سایر اعضا برگزار شد.
کارشناس مسئول امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان معرفی شد
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، علیرضا میرکهنوج به عنوان کارشناس مسئول امور سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان معرفی شد.
سرپرست اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان معرفی  شد
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، امیر حافظی نسب به عنوان سرپرست اداره امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان منصوب شد.
شرایط اعطای تسهیلات به صنوف فرهنگی و هنری آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تشریح شد
از سوی معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، شرایط اعطای تسهیلات به صنوف فرهنگی و هنری آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تشریح شد .
ثبت نام شاغلان و بنگاه های فاقد بیمه در سامانه کارا
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: صاحبان کسب و کار‌های فاقد کد بیمه و کد کارگاهی متقاضی دریافت تسهیلات از دولت می‌توانند از هفته آینده در سامانه کارا ثبت نام کنند.
برگزاری چهارمین جشنواره ملی بورس و رسانه
چهارمین جشنواره ملی بورس و رسانه برگزار می شود
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت 14 تیر روز قلم
محمدرضا علیزاده ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت 14 تیر، روز قلم پیامی صادر کرد، متن پیام به شرح زیر است:
بازدید فرماندار کرمان از  اماکن فرهنگی شهر
علی بابایی راینی ، فرماندار کرمان با همراه محمد رضا علیزده احمد آبادی،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از چند مکان فرهنگی در شهر کرمان بازدید کرد.
دیدار و عیادت از رضا ایرانمنش، هنرمند سرشناس کشور و جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان به همراه جمعی از هنرمندان تئاتر کشور و استان با هنرمند جانباز، بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر «رضا ایرانمنش» دیدار و گفتگو کردند.
اطلاعیه پذیرفته شدگان استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی
اطلاعیه پذیرفته شدگان هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی منتشر شد
هزار و ۶۴۴ فعالیت فرهنگی برای مقابله با کرونا در جنوب کرمان انجام شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: یکهزار و ۶۴۴ فعالیت فرهنگی و هنری در عرصه مقابله با ویروس کرونا در این منطقه انجام شده است.
۴۶ برنامه فرهنگی برای جنوب کرمان هدف‌گذاری شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: ۴۶ برنامه برای فعالیت‌های فرهنگی سال جهش تولید در این اداره کل برای سال جاری هدف گذاری شده است.
اطلاعیه برای انجمن‌های فعال در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه
همه انجمن‌های فعال در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه، در اولین فرصت نسبت به ارسال تقاضای تاسیس انجمن­‌های صنفی سراسری ذی‌ربط یا تقاضای تبدیل وضع و تکمیل و تحویل مدارک خود اقدام کنند.
بازخوانی رخدادهای  اثرگذار در روند بالندگی انقلاب اسلامی،  الگویی از ایستادگی مردم و نظام جمهوری اسلامی در مقابل توطئه‌های دشمنان است
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، ویژه برنامه یاد یاران به مناسبت هفته قوه قضائیه و هفته افشای حقوق بشر آمریکایی در جوار مزار سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان: خانه مطبوعات، بازوی پرتوان ما در حوزه رسانه است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دیروز و پس از برگزاری اولین نشست هیأت مدیره خانه مطبوعات کرمان گفت: خانه مطبوعات، بازوی پرتوان ما در حوزه رسانه است که با حمایت اهالی رسانه استان می تواند بیش از پیش موثر باشد .
دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با مدیر منطقه‌ای بورس کرمان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان ، گفت : لازم است زمینه آموزش و فرهنگ سازی مناسب برای ورود همراه با آگاهی و شناخت مردم به بازار سرمایه فراهم شود .
جلسه مشترک معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری‌ها  و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها برگزار شد
جلسه وبینار شورای اطلاع رسانی کشور با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون سیاسی وزیر کشور برگزار شد.
جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان کرمان برگزار شد
جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو این شورا به منظور هماهنگی، هم افزایی و هرچه بهتر برگزار شدن برنامه های دهه کرامت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار شد .
جلسه وبینار گزارش خسارات ناشی از کرونا بر فعالیت های موسسات فرهنگی قرآن و عترت برگزار شد
جلسه وبینار گزارش خسارات ناشی از کرونا بر فعالیت های موسسات فرهنگی قرآن و عترت با حضور معاونت قرآن و عترت، مدیران کل استان ها و روسای گروه قرآن و عترت برگزار شد.
سند توسعه رسانه جنوب کرمان تدوین می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: سند توسعه رسانه جنوب کرمان تدوین می شود، چرا که توسعه رسانه ای از نیازهای مهم این منطقه است.
جلسه کمیته سیما و منظر شهری برگزار شد
با حضور نمایندگانی از دستگاه های عضو، جلسه کمیته سیما و منظر شهری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان برگزار شد.
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت
محمد رضا علیزاده ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت پیام تبریکی صادر کرد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان: مساعدت های انجام شده  به مشاغل آسیب پذیر فرهنگ، هنر و رسانه استان و حمایت همه جانبه از آنان به شکل مناسب اطلاع رسانی شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت : مساعدت‌های انجام شده به مشاغل آسیب پذیر فرهنگ، هنر و رسانه استان و حمایت همه جانبه از آنان به شکل مناسب اطلاع رسانی شود .
۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۲۰ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲