استان کرمان

پیام تبریک مدیرکل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  کرمان به مناسبت روز کارمند
محمد رضا علیزاده ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، را گرامی داشت و روز کارمند را به خدمتگزاران مردم ، کارمندان این اداره کل و همه کارمندان خدوم دستگاهها و ادارات تبریک گفت .
اولین جلسه برگزاری بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان برگزار شد
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،دبیر تخصصی جشنواره ، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل ، اولین جلسه برگزاری بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان برگزار شد .
معرفی "مکتب حاج قاسم " تداوم معرفی  مکتب حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری است
در جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت و ترویج مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور جمعی از مسولان و مدیران استانی برگزار گردید ، تصریح شد که ترویج "مکتب حاج قاسم " تداوم معرفی مکتب حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری است .
اگر فعالیت ها و برنامه ها را بر اساس مبانی پژوهش پیش نبریم ، دچار روزمرگی می شویم
محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در جلسه شورای پژوهشی این اداره کل با تاکید بر اهمیت تحقیق و پژوهش در همه حوزه ها به ویژه بخش های فرهنگی و هنری گفت: اگر فعالیت ها، اقدامات و برنامه های پیش بینی شده را بر اساس مبانی پژوهشی و نتایج تحقیقات پیش نبریم، دچار روزمرگی و تکرار می شویم.
12 کتابخانه عمومی جنوب استان کرمان فرسوده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: در هفت شهرستان جنوبی استان ۱۲کتابخانه عمومی فرسوده داریم و سرانه فضای کتابخانه‌ای بسیار پایین است.
​معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان :  جشنواره های متعدد فرهنگی ، هنری و رسانه ای با حضور و همراهی اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه استان با موضوع کرونا برگزار کردیم
وحید محمدی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در سخنانش از فعالیت های جامعه فرهنگی و هنری و رسانه ای استان با موضوع کرونا گفت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان: هنرمندان و اهالی رسانه با درک مسوولیت اجتماعی خود نقش آفرینی کردند و اثرگذار بودند
محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در مراسم پایانی جشنواره امید و نشاط گفت: در شرایط سخت روحی ناشی از ویروس کرونا، هنرمندان و اهالی رسانه با درک مسوولیت اجتماعی خود نقش آفرینی کرده و اثرگذار بودند.
جشنواره" امید و نشاط" با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد
جشنواره امید و نشاط با انجام مراسمی در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان به کار خود پایان داد.
پخش زنده مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تولیدات فرهنگی و هنری " امید و نشاط " امشب انجام می‌شود
شامگاه امشب مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تولیدات فرهنگی و هنری " امید و نشاط " در کرمان برگزار می شود .
هیچ مجوزی برای برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی و فیزیکی صادر نشده است
موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران صدور مجوز برای برگزاری نمایشگاه کتاب فیزیکی یا مجازی را در سال جاری تکذیب کرد.
وبینار سواد رسانه ای مساجد جنوب کرمان برگزارمی شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: به مناسبت روز جهانی مساجد وبینار سواد رسانه ای مساجد در جنوب کرمان برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از اجرای طرح ملی مسکن برای اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه استان خبر داد
محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: طرح مسکن ملی برای اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش‌بینی و شرایط قانونی برای مشمولان برخوردار از این امکان معین شده است.
رئیس بسیج هنرمندان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کرد
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.
دبیر تخصصی بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان منصوب شد
طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، دکتر حامد حسینخانی به عنوان دبیر تخصصی بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان منصوب شد .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از دفتر نشریه سفیر کرمان بازدید کرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در دفتر نشریه سفیر کرمان با سلمان مختاری مقدم ، صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه سفیر کرمان دیدار و گفتگو کرد .
دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با سردبیر و خبرنگاران نشریه صبح کرمان
در ادامه دیدارهای مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اهالی رسانه ، محمدرضا علیزاده از دفتر نشریه صبح کرمان بازدید و با سردبیر و خبرنگاران این نشریه دیدار و گفتگو کرد .
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان: آزادگان ، گنجینه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند
به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور؛ محمد رضا علیزاده، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس ، محمدرضا مومنی دیدار و گفتگو کرد.
کرمان ، برای سیزدهمین سال ؛ میزبان جشنواره موسیقی نواحی ایران است
در جلسه استاندار کرمان و معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار شد کرمان برای سیزدهمین مرتبه ، میزبان جشنواره ملی موسیقی نواحی ایران باشد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با مدیر خبرگزاری تسنیم کرمان دیدار و گفتگو کرد
به مناسبت روز خبرنگار محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از دفتر خبرگزاری تسنیم کرمان بازدید و با مدیر و خبرنگاران این دفتر دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
واگذاری طرح مسکن ملی « اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: مقرر شد طرح مسکن ملی برای کلیه« اصحاب فرهنگ، هنر ، رسانه و کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی » واگذار گردد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان با مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر کرمان دیدار و گفتگو کرد
محمدرضا علیزاده ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیروز با بهنام احمدی، مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر کرمان دیدار و گفتگو کرد .
فراخوان ثبت نام درطرح تابستانه کتاب ٩٩
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: طرح تابستانه کتاب 99 از شنبه ١٨ مرداد مصادف با عید سعید غدیر خم آغاز شده و تا پنج‌شنبه ٣٠ مرداد ادامه دارد.
عضویت بیش از 1800 نفر از هنرمندان جنوب کرمان در صندوق اعتباری هنر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: هزار و 804 نفر از هنرمندان و اصحاب فرهنگ و هنر جنوب کرمان به عضویت صندوق اعتباری هنر درآمده‌اند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با مدیر مسوول نشریه فردای کرمان دیدار کرد
محمد رضا علیزاده، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با حضور در دفتر نشریه فردای کرمان از محمد لطیف کار مدیر مسوول؛ سردبیر و خبرنگاران این نشریه ، تقدیر کرد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از دفتر خبرگزاری ایرنا  جنوب کرمان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان به مناسبت روز خبرنگار از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی جنوب کرمان بازدید و با تحریریه و کارکنان این مجموعه به گفتگو نشست.
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ صفحه ۶ از ۲۰ ۷ ۸ ۹ ۱۰