استان کرمان

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره ثبت نام هنرکارت
صندوق اعتباری هنر (هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران) در اطلاعیه ای اعلام کرد از آنجایی که مقرر شده تمامی خدمات این صندوق از طریق هنرکارت به اعضا ارائه شود، لازم است اعضای آن نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کنند.
دومین جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت و ترویج مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد
دومین جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت و ترویج مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی سپاه ثارالله کرمان ، مدیرعامل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سایر اعضا برگزار شد.
دیدار اعضای هیات مدیره اتحادیه چاپخانه داران کرمان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان
به مناسبت 11 شهریورماه روز ملی صنعت چاپ ،اعضای هیات مدیره اتحادیه چاپخانه داران کرمان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند .
تمدید مهلت شرکت در المپیاد فیلمسازی نوجوانان تا ۳۰ شهریور
مهلت شرکت در چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران تا ۳۰ شهریور تمدید شد.
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت روز ملی صنعت چاپ ایران
محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت روز ملی صنعت چاپ ایران پیامی صادر کرد، متن پیام به شرح زیر است:
پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان مجازی برگزار می‌شود
نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری پنجمین دورۀ جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان با حضور اعضای این شورا برگزار شد.
فروش بیش از سه میلیارد ریال کتاب در طرح تابستانه کتاب استان کرمان
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از فروش بیش از سه میلیارد و 520 میلیون ریال کتاب در طرح تابستانه کتاب 99 استان خبر داد.
ثبت درخواست برای دریافت تسهیلات کرونایی تمدید شد
کارگروه اقتصادی کرونا مهلت ثبت درخواست فعالان فرهنگی و هنری و رسانه‏ ای را برای دریافت تسهیلات کرونایی در سامانه کارا تمدید کرد.
برگزاری جشنواره روستاهای دوستدار کتاب و پایتخت کتاب ایران با رویکرد مجازی در سال 99
مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‎ریزی‎های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد هماهنگی شهرها و روستاهای دوستدار کتاب گفت: هفتمین دورۀ جشنوارۀ روستاها و عشایر دوستدار کتاب و انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران با رویکرد فضای مجازی برگزار می‌شود.
امضای تفاهم نامه برگزاری دومین جشنواره ملی تئاتر «سردار آسمانی»  به میزبانی کرمان
تفاهم نامه برگزاری دومین جشنواره ملی تئاتر «سردار آسمانی» بین محمد رضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به امضا رسید.
دومین جشنواره دوسالانه ملی خوشنویسی شهید مداحی پور برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: دومین جشنواره خوشنویسی شهید مداحی پور در آبان ماه سال جاری در شهرستان جیرفت برگزار می شود.
رونمایی از پوستر دومین جشنواره دوسالانه ملی خوشنویسی شهید مداحی پور
از پوستر دومین جشنواره دوسالانه ملی خوشنویسی شهید مداحی پور رونمایی شد.
پیام تبریک مدیرکل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  کرمان به مناسبت روز کارمند
محمد رضا علیزاده ،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، را گرامی داشت و روز کارمند را به خدمتگزاران مردم ، کارمندان این اداره کل و همه کارمندان خدوم دستگاهها و ادارات تبریک گفت .
اولین جلسه برگزاری بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان برگزار شد
با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،دبیر تخصصی جشنواره ، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل ، اولین جلسه برگزاری بیست و ششمین جشنواره ملی شعر رضوی کرمان برگزار شد .
معرفی "مکتب حاج قاسم " تداوم معرفی  مکتب حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری است
در جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت و ترویج مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور جمعی از مسولان و مدیران استانی برگزار گردید ، تصریح شد که ترویج "مکتب حاج قاسم " تداوم معرفی مکتب حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری است .
اگر فعالیت ها و برنامه ها را بر اساس مبانی پژوهش پیش نبریم ، دچار روزمرگی می شویم
محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در جلسه شورای پژوهشی این اداره کل با تاکید بر اهمیت تحقیق و پژوهش در همه حوزه ها به ویژه بخش های فرهنگی و هنری گفت: اگر فعالیت ها، اقدامات و برنامه های پیش بینی شده را بر اساس مبانی پژوهشی و نتایج تحقیقات پیش نبریم، دچار روزمرگی و تکرار می شویم.
12 کتابخانه عمومی جنوب استان کرمان فرسوده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: در هفت شهرستان جنوبی استان ۱۲کتابخانه عمومی فرسوده داریم و سرانه فضای کتابخانه‌ای بسیار پایین است.
​معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان :  جشنواره های متعدد فرهنگی ، هنری و رسانه ای با حضور و همراهی اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه استان با موضوع کرونا برگزار کردیم
وحید محمدی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در سخنانش از فعالیت های جامعه فرهنگی و هنری و رسانه ای استان با موضوع کرونا گفت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان: هنرمندان و اهالی رسانه با درک مسوولیت اجتماعی خود نقش آفرینی کردند و اثرگذار بودند
محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در مراسم پایانی جشنواره امید و نشاط گفت: در شرایط سخت روحی ناشی از ویروس کرونا، هنرمندان و اهالی رسانه با درک مسوولیت اجتماعی خود نقش آفرینی کرده و اثرگذار بودند.
جشنواره" امید و نشاط" با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد
جشنواره امید و نشاط با انجام مراسمی در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان به کار خود پایان داد.
پخش زنده مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تولیدات فرهنگی و هنری " امید و نشاط " امشب انجام می‌شود
شامگاه امشب مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تولیدات فرهنگی و هنری " امید و نشاط " در کرمان برگزار می شود .
هیچ مجوزی برای برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی و فیزیکی صادر نشده است
موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران صدور مجوز برای برگزاری نمایشگاه کتاب فیزیکی یا مجازی را در سال جاری تکذیب کرد.
وبینار سواد رسانه ای مساجد جنوب کرمان برگزارمی شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: به مناسبت روز جهانی مساجد وبینار سواد رسانه ای مساجد در جنوب کرمان برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از اجرای طرح ملی مسکن برای اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه استان خبر داد
محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: طرح مسکن ملی برای اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و کارکنان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش‌بینی و شرایط قانونی برای مشمولان برخوردار از این امکان معین شده است.
رئیس بسیج هنرمندان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفتگو کرد
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.
۱ ۲ ۳ ۴ صفحه ۵ از ۲۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰