استان کهگیلویه و بویر احمد

شورای فرهنگ عمومی یک قرارگاه فرهنگی است/ به نمادهای فرهنگی شهرهای استان توجه شود
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد: نگاه قرارگاهی به شورای فرهنگ عمومی استان ضرورت است، شهرداری ها به نماد های فرهنگی شهرهای استان توجه کنند.
استاندار در جلسه شورای فرهنگ عمومی: اطلس فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد تدوین شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای فرهنگ عمومی تدوین اطلس فرهنگی استان را ضروری دانست.
پیرسبزی: شاخصه های فرهنگ عمومی استان بصورت پژوهشی بررسی و آسیب شناسی می شود/ برگزاری هفته قرآن و عترت با 8 جشنواره فرهنگی و هنری
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلیویه و بویراحمد در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان: شاخصه های فرهنگ عمومی استان بصورت علمی و پژوهشی بررسی و آسیب شناسی می شود.
تجلیل از برگزیدگان جشنواره مجازی هنرهای تجسمی در خانه بمانیم در شهرستان کهگیلویه
اختتامیه جشنواره مجازی هنرهای تجسمی با موضوع کرونا و فاصله گذاری اجتماعی به پاس تجلیل از زحمت کشان عرصه سلامت در فرهنگسرای دهدشت با تجلیل از برگزیدگان به کار خود پایان داد.
بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از پروژه های فرهنگی و هنری در یاسوج/ سلحشوری: تالار مرکزی یاسوج از پروژه های مهم فرهنگی کشور است/تصاویر
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد: پروژه تالار مرکزی یاسوج از پروژه های بزرگ و مهم فرهنگی و هنری کشور است.
برنامه های دهه کرامت در مساجد تقسیم بندی شود
حجت الاسلام و المسلمین حسینی گفت: برنامه های دهه کرامت در مساجد تقسیم بنده شده و در روزهای مختلف این دهه برگزار شوند.
تشریح برنامه های فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد در دهه کرامت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای هماهنگی دهه کرامت استان برنامه های فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد در دهه کرامت را تشریح کرد.
نقش سواد رسانه‌ای و اخلاق حرفه‌ای در تأثیرگذاری خبر/ شروع فعالیت سینما و سالن های نمایش با 50 درصد ظرفیت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد در دیدار خبرگزاری ها و نشریات مکتوب استان: باید دو رکن اصلی سواد رسانه‌ای و اخلاق حرفه‌ای را رعایت کرد/ادامه از شروع فعالیت دوباره سالن‌های نمایش و سینما در کهگیلویه و بویراحمد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می شود.
امام جمعه سی سخت: خلق آفرینش های هنری و تربیت هنرمند متعهد رسالت مهم فرهنگ و ارشاد است
امام جمعه سی سخت در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی: خلق آفرینش های هنری و تربیت هنرمند متعهد رسالت مهم فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
پیرسبزی: وزارت ارشاد بیش از 100 مأموریت مهم در حوزه فرهنگ و هنر دارد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلیویه و بویراحمد در دیدار با حجت الاسلام مصباح نژاد امام جمعه سی سخت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیش از 100 مأموریت مهم در حوزه فرهنگ و هنر دارد.
نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان دنا
نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و معاونین این اداره کل با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان دنا برگزار شد.
پیرسبزی: خلاء گذر فرهنگ و هنر در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست صمیمی اصحاب فرهنگ و هنر کهگیلویه و بویراحمد با معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی و اجتماعی معاون اول رئیس جمهور: علی رغم ظرفیت های موجود در این استان،خلاء گذر فرهنگ و هنر وجود دارد.
افتتاح دومین نمایشگاه کتاب یاسوج در هفته اخیر
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد از افتتاح دومین نمایشگاه کتاب در یاسوج خبر داد.
پیرسبزی: تلفیق موضوعات قرآنی و هنر موجب خلق آفرینش های زیبای هنری می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در بازید از موسسه قرآن و عترت امام جعفر صادق(ع) یاسوج گفت: تلفیق قرآن و هنر موجب خلق آفرینش های زیبای هنری می شود.
فیلم "وُرد" از کهگیلیویه و بویراحمد به مرحله نیمه نهایی دهمین جشنواره بین المللی فیگاری ایتالیا راه یافت
فیلم "وُرد" به کارگردانی محمد سلیمی راد از استان کهگیلیویه و بویراحمد به مرحله نیمه نهایی دهمین جشنواره بین المللی فیگاری ایتالیا راه یافت.
افتتاح نمایشگاه کتاب در یاسوج/ پیرسبزی: کتاب ریشه توسعه است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح نمایشگاه کتاب در یاسوج خبر داد.
نگاه ما به رسانه‌ها امنیتی نیست بلکه فرهنگی است/ از رسانه های استان راضی هستیم
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست خبری با خبرنگاران: نگاه ما به رسانه‌ها امنیتی نیست بلکه نگاهی فرهنگی است و از بیش از ۹۵ درصد رسانه ها راضی هستیم.
جامعه پویا فرهنگ و رسانه پویا دارد/ تولید بیش از 11 هزار خبر کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در نشست با خبرنگاران استان:جامعه پویا و توسعه یافته فرهنگ و رسانه پویا دارد،بیش از 11 هزار خبر کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد تولید و منتشر شد.
پوستر اولین رویداد انتخاب روستای برتر فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد
پوستر اولین رویداد انتخاب روستای برتر فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان رونمایی شد.
پیرسبزی: دفاع مقدس ظرفیت بزرگ برای تولیدات فرهنگی و هنری است/حمایت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایش‌ها و کتاب‌های تولید شده در حوزه دفاع مقدس
اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن حمایت از همه کتاب‌هایی که در سال 99 در حوزه دفاع مقدس چاپ می‌شود، از آثار نمایشی در هر قسمت از استان بعد از اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حمایت می‌کند.
پیرسبزی: سپردن برنامه ها به انجمن های فرهنگی و هنری در راستای حمایت از هنرمندان است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد سلامی کهگیلویه و بویراحمد در نشست صمیمی با هنرمندان شهرستان باشت، سپردن برنامه ها به انجمن ها فرهنگی و هنری در راستای حمایت از هنرمندان را از سیاست های این اداره کل عنوان کرد.
امام جمعه باشت در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی: ظرفیت شورای فرهنگ عمومی نقطعه تعامل بین امام جمعه و ارشاد اسلامی است
امام جمعه شهرستان باشت در دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ظرفیت شورای فرهنگ عمومی را نقطعه تعامل بین امامان جمعه و ارشاد اسلامی دانست.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با امام جمعه باشت دیدار کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با سفر به شهرستان باشت با امام جمعه این شهر دیدار و گفتگو کرد.
پیرسبزی: ساخت مجتمع فرهنگی و هنری مهمترین مطالبه فرهنگی برای مردم باشت است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برای برسی مشکلات حوزه فرهنگ و هنر شهرستان باشت با سفر به این شهرستان ، با امام جمعه، فرماندار و انجمن های فرهنگی و هنری دیدار و گفتگو کرد.
۱ ۲ صفحه ۳ از ۲۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰