استان کهگیلویه و بویر احمد

عدل هاشمی پور:از سوالات اصحاب رسانه لذت بردم/به درستی از فرصت ها استفاده نکردیم
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به اینکه روز آخر نمایشگاه بود، حضور پیدا کردم و از سوالات اصحاب رسانه لذت بردم.
باید رشد و بالندگی فرهنگی در جامعه را مورد توجه قرار داد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: احساس می شود گاهی توجه به این عرصه کم بوده، هرچند اقتصاد، مسائل اجتماعی و معیشتی، عمران و آبادانی مردم لازم است ولی باید رشد و بالندگی فرهنگی در جامعه را هم مورد توجه قرار داد.
فروش ۵۰۰ میلیونی کتاب تا روز پنجم نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان روز هفتم بهمن ماه جمع خرید نقدی به همراه بن کارت فروش نمایشگاه مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان بود.
آسیب های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد بررسی شد
در ادامه برگزاری نشست های جنبی نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد، نشست «آسیب های اجتماعی» در یاسوج برگزار شد.
تئاتر کهگیلویه و بویراحمد در سطح جهانی حرف برای گفتن دارد
پیشکسوت تئاتر کهگیلویه و بویراحمد گفت: تئاتر کهگیلویه و بویراحمد به رغم عمر کوتاهی که دارد اما در کشور حرف اول را می زند و حتی در سطح جهانی نیز حرف برای گفتن دارد.
روز پر ترافیک نمایشگاه کتاب و مطبوعات در یاسوج
از ابتدای بازگشایی نمایشگاه کتاب تاکنون، اقشار مختلف مردم استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه کودکان و نوجوانان استقبال خوبی از نمایشگاه هجدهم داشتند.
افزایش زمان بازدید مردم از نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد
با توجه به استقبال خوب مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از نمایشگاه ساعت بازدید از نمایشگاه در نوبت عصر از ساعت ۲۰ به ساعت ۲۱ تغییر کرد.
تقارن ارزشمند چهل سالگی انقلاب و نمایشگاه کتاب
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تقارن 40 سالگی انقلاب و نمایشگاه کتاب را ارزشمند دانست و گفت: کتاب و کتاب خوانی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
برپایی نمایشگاه کتاب، فرصت آشتی با کتاب و کتاب خوانی
مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران به برپایی هجدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: برپایی نمایشگاه کتاب، فرصت آشتی با کتاب و کتاب خوانی را فراهم می کند.
دیدار رئیس ستاد کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد با نماینده بویراحمد و دنا
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای حمایت نمایندگان از ساختار جدید ستاد عالی کانون های مساجد کشور و استان ها در مجلس با غلام محمد زارعی دیدار و گفت و گو کرد.
برگزاری نمایشگاه 40 اثر به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نمایشگاه 40 اثر به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی در آثار تجسمی کشوری سخن به میان آورد و گفت: منتظر دریافت آثار هستیم .
چالش های هنرهای تجسمی کهگیلویه و بویراحمد بررسی شد
نشست نقد و بررسی 40 ساله هنرهای تجسمی استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه نمایشگاه بزرگ کتاب با حضور هنرمندان استان برگزار شد.
حضور پرشور در نمایشگاه کتاب نشان دهنده بالندگی فکری و فرهنگی مردم است
مدیر کمیته اطلاع رسانی هجدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد به حضور پرشور مردم در نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این استقبال و خرید با توجه به مشکلات اقتصادی غیرقابل انتظار بود، ولی خوشبختانه حضور آنها نشان دهنده بالندگی فکری و فرهنگی مردم استان است.
یاسوج میزبان سیصد و هشتادمین نمایشگاه کتاب استانی
موسسه نمایشگاه‌ های فرهنگی ایران سیصد و هشتادمین نمایشگاه کتاب در استان کهگیلویه و بویراحمد را برگزار کرد.
پوستر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در حاشیه نمایشگاه کتاب رونمایی شد
پوستر سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در حاشیه نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد.
فیلم های جشنواره فجر در بستر نظام و انقلاب تعریف شده اند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره فیلم فجر در این استان اشاره کرد و گفت: فیلم های جشنواره فجر در بستر نظام و انقلاب تعریف شده و می توانند جذاب یاشند.
کهگیلویه و بویراحمد می تواند منشاء و مبداء داستان های بزرگ باشد
رئیس انجمن داستان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان ما به لحاظ جغرافیایی، خرده فرهنگ ها و به لحاظ شیوه خاص زندگی که در آن وجود دارد، می تواند در حقیقت منشاء و مبداء داستان های بزرگ باشد.
برگزاری نشست نقد و بررسی ادبیات داستانی استان کهگیلویه و بویراحمد
نشست نقد و بررسی ادبیات داستانی استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه نمایشگاه کتاب برگزار شد.
برگزاری طرح «قرآن بخوان، جایزه بگیر» در حاشیه نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد
طرح «قرآن بخوان، جایزه بگیر» همه روزه در حاشیه هجدهمین نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار و این طرح مورد استقبال کودکان و نوجوانان قرآنی قرار گرفته است.
معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد: تلاش برای برگزاری نمایشگاه کتاب با کیفیتی متفاوت و تاثیرگذارتر از قبل
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تلاش شــد روند برپایی نمایشگاه کتاب به هیچ عنوان و در هیچ استانی نه تنها متوقف نشود، بلکه با کیفیتی متفاوت و تأثیرگذارتر از قبل برگزار شود.
نمایشگاه کتاب باید فاصله نوشتن و خواندن را کم و آسان کند
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب باید با هدف خواندن باشد، گفت: این کار باعث می شود تا فاصله نوشتن و خواندن کم و آسان شود.
متولیان سهم میزان مطالعه در استان را به جایگاهی مطلوب و قابل قبول برسانند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: متولیان امر باید با همه توان و برخورداری از همه ظرفیت ها، سهم میزان مطالعه در استان را به جایگاهی مطلوب و قابل قبول برسانند.
ثبت مشخصات ۳۶ هزار عضو کانون در سامانه بچه های مسجد/پیش بینی افزایش تا ۵۰ هزار عضو
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۶۱۲ کانون فرهنگی و هنری در سطح مساجد استان فعالیت دارند، گفت: حدود ۳۶ هزار نفر تاکنون مشخصات خود را در سامانه بچه های مسجد «سجا» ثبت کرده اند.
زمینه برای ظهور و بلوغ حوزه هنر کهگیلویه و بویراحمد در حال بهتر شدن است
رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اینکه زمینه برای ظهور و بلوغ حوزه هنر روز به روز در استان در حال بهتر شدن است، گفت: یکی از دلایل آن وجود حوزه رسانه است.
برگزاری نشست نقد و بررسی سلوک 40 ساله هنرهای تجسمی در استان کهگیلویه و بویراحمد
نشست نقد و بررسی سلوک 40 ساله هنرهای تجسمی در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور رئیس این انجمن برگزار شد.
۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ صفحه ۱۶ از ۲۰ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰