استان کهگیلویه و بویر احمد

مدیران کانون های فرهنگی بازوان اجرایی ستاد کانون ها/برگزاری همایش «روزه اولی ها»
دولت آبادی ضمن تاکید بر اینکه کار این مجموعه در استان به صورت ستادی انجام می شود، گفت: مدیران کانون های فرهنگی و هنری در مساجد بازوان اجرایی ستاد کانون ها در استان محسوب می شوند.
نگارخانه باران شهر یاسوج میزبان دانش آموزان خلاق و هنرمند
به مناسبت گرامی داشت هفته معلم، نمایشگاه آثار نقاشی دانش آموزان در محل نگارخانه باران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد دایر شد.
رونمایی از ۵ اثر تولیدی انجمن اهل قلم شهرستان بهمئی
انجمن اهل قلم این شهرستان کتاب های بسیاری را به چاپ رسانده که به صورت نمادین از پنج اثر رونمایی و از صاحبان آنها تجلیل شد.
تشریح برنامه های حوزه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد در ماه رمضان
خوب پور برگزاری محافل انس با قرآن، کلاس های آموزشی قرآن، برنامه هرشب یک جزء و شرکت در نمایشگاه دستاوردهای قرآنی هفته قرآن و عترت را از برنامه های ماه مبارک رمضان عنوان کرد.
دهبانی پور؛ فعالیت های برنامه محور در اولویت برنامه های موسسات قرآنی قرار گیرد
دهبانی پور قرآن را نسخه شفا بخش و آلام دردهای روحی بشریت دانست و گفت: فعالیت های برنامه محور در اولویت برنامه های موسسات قرآنی قرار گیرد.
«رونق تولید هنری» در نگارخانه باران/حضور مسئولان باعث دلگرمی هنرمندان
قاسمیان حضور مسئولان را باعث دلگرمی هنرمندان دانست و گفت: این کار رونق تولید در کار هنری است و انتظار حضور مسئولان را داریم.
برگزاری جشن فرهنگ و هنر مردم دشت روم
دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور پاسداشت آداب و رسوم و استفاده از پتانسیل ها و توانمندی های روستائیان، جشن بزرگ فرهنگی و هنری مردم دشت روم برگزار می شود.
انتشار فراخوان نخستین جشنواره استانی عکس «نماز و نیایش» در کهگیلویه و بویراحمد
فراخوان نخستین جشنواره استانی عکس «نماز و نیایش» به میزبانی شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.
ثبت گروه های نمایشی در دستور کار انجمن هنرهای نمایشی قرار گرفت
پرونده هفت گروه نمایشی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای صدور پروانه فعالیت در هفته جاری بررسی می شود.
مدیر ستاد کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد
همزمان با دومین روز برگزاری گردهمایی مدیران ستادی و استانی کانون های مساجد کشور، مدیر ستاد کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.
اولین گام شورای سیاست گذاری تئاتر کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۸
رضا گشتاسب با تصمیم شورای سیاست گذاری تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دبیر جشنواره تئاتر استانی سال ۹۸ انتخاب شد.
آشنایی مدیران کانون ها با رسالت خود/فعالیت تشکیلاتی کانون ها یک ضرورت است
دولت آبادی گفت: از مدیران کانون ها انتظار می رود وقتی مسئولیتی را می پذیرند، باید با مسئولیت خود آشنایی کامل داشته و در این راستا فعالیت داشته باشند.
در دیدار مدیرکل و کارکنان فرهنگ وارشاد اسلامی استان با فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد‌:نقض قواعد حقوق بین الملل  زیر سوال بردن آمریکا در مجامع جهانی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در دیدار فرمانده سپاه فتح استان نقض قواعد حقوقی و بین المللی توسط دولت آمریکا را زیر سوال بردن این کشور در مجامع جهانی دانست.
آیت‌الله ملک‌حسینی: خبرنگاران عنصر اعتماد‌ساز جامعه هستند
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد:خبرنگاران عنصر اعتماد‌ساز جامعه هستند.
نشست اصحاب فرهنگ و هنر کهگیلویه با نماینده ولی فقیه / ادای احترام دستگاه‌های فرهنگی به شهدای یاسوج
نشست دستگاه‌های فرهنگی با نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی و هفته جوان در محل دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد.
شناخت حوزه فرهنگی و تعهد نسبت به انجام فعالیت ها از ملزومات این حوزه است
دولت آبادی فعالیت در حوزه فرهنگی را نیازمند دو ویژگی مهم دانست و یادآور شد: شناخت حوزه فرهنگی و تعهد نسبت به انجام فعالیت های مهم و تاثیرگذار از ملزومات این حوزه است.
مهمترین شاخصه هنرمند متعهد، گام نهادن در مسیر هنر انقلابی و دینی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در افتتاحیه نمایشگاه هنر انقلاب گفت: مهمترین شاخصه هنرمند متعهد، گام نهادن در مسیر هنر انقلابی و دینی می باشد.
باید بتوانیم فرهنگ مطلوب جامعه را حفظ و به نسل های آینده انتقال دهیم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید بتوانیم در عرصه فرهنگ و هنر کمک کنیم تا فرهنگ مطلوب را حفظ و آنها را به نسل های بعد انتقال دهیم.
هنر می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد مختلف جامعه داشته باشد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنر، بخش مهم و تاثیرگذار در حوزه فرهنگ یک جامعه است که می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه داشته باشد.
تئاتر مفاهیم انسانی را با ابزار قصه گویی به عرصه عمل می آورد
احمدی گفت: ما در تئاتر مفاهیم انسانی را با ابزار قصه گویی با شخصیت هایی که اختیار می کنیم به عمل در می آوریم تا از این دریچه و از این رهیافت زیستن در دنیایی مهربان تر را پیشنهاد بدهیم.
روز لبخند و ستودن تئاتر و تئاتری
معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی به مناسبت فرا رسیدن «روز ملی هنرهای نمایشی» تاکید کرد تقارن روز جهانی تئاتر با روزهای پر طراوت نوروزی خود حامل زیباترین پیام های دوستی ، مودت و مهرافشانی است.
ثبت ۶۱۲ کانون فرهنگی و هنری در سامانه بچه های مسجد/روسای فرهنگ و ارشاد کانون های مساجد را از خود بدانند
دولت آبادی با بیان اینکه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر شورای سیاست گذاری در نشست های ستاد حضور خواهند داشت، گفت: انتظار می رود مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان ها کانون های فرهنگی و هنری مساجد را از خود بدانند.
روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه محوری را مدنظر داشته باشند
دهبانی پور فعالیت های فرهنگی و هنری استان را نتیجه کار جمعی دانست و از روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست، برنامه محوری را سرلوحه کار خود قرار دهند.
تئاتر خیابانی «قرآن و عترت» کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه آخر رسید
نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی «قرآن و عترت» با معرفی برگزیدگان در شهرستان بهمئی به کار خود پایان داد.
آغاز جشنواره تئاتر خیابانی قرآن و عترت در شهرستان های بهمئی و لنده
خوب پور گفت: از امروز هفت گروه نمایشی قرآنی در بخش های قیام لنده، سرآسیاب یوسفی، ممبی و بخش مرکزی لیکک اجرا خواهند داشت.
۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ صفحه ۱۳ از ۲۰ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷