استان کهگیلویه و بویر احمد

دهبانی پور؛ فعالیت های برنامه محور در اولویت برنامه های موسسات قرآنی قرار گیرد
دهبانی پور قرآن را نسخه شفا بخش و آلام دردهای روحی بشریت دانست و گفت: فعالیت های برنامه محور در اولویت برنامه های موسسات قرآنی قرار گیرد.
«رونق تولید هنری» در نگارخانه باران/حضور مسئولان باعث دلگرمی هنرمندان
قاسمیان حضور مسئولان را باعث دلگرمی هنرمندان دانست و گفت: این کار رونق تولید در کار هنری است و انتظار حضور مسئولان را داریم.
برگزاری جشن فرهنگ و هنر مردم دشت روم
دهبانی پور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور پاسداشت آداب و رسوم و استفاده از پتانسیل ها و توانمندی های روستائیان، جشن بزرگ فرهنگی و هنری مردم دشت روم برگزار می شود.
انتشار فراخوان نخستین جشنواره استانی عکس «نماز و نیایش» در کهگیلویه و بویراحمد
فراخوان نخستین جشنواره استانی عکس «نماز و نیایش» به میزبانی شهرستان بهمئی در استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.
ثبت گروه های نمایشی در دستور کار انجمن هنرهای نمایشی قرار گرفت
پرونده هفت گروه نمایشی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای صدور پروانه فعالیت در هفته جاری بررسی می شود.
مدیر ستاد کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد
همزمان با دومین روز برگزاری گردهمایی مدیران ستادی و استانی کانون های مساجد کشور، مدیر ستاد کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.
اولین گام شورای سیاست گذاری تئاتر کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۸
رضا گشتاسب با تصمیم شورای سیاست گذاری تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دبیر جشنواره تئاتر استانی سال ۹۸ انتخاب شد.
آشنایی مدیران کانون ها با رسالت خود/فعالیت تشکیلاتی کانون ها یک ضرورت است
دولت آبادی گفت: از مدیران کانون ها انتظار می رود وقتی مسئولیتی را می پذیرند، باید با مسئولیت خود آشنایی کامل داشته و در این راستا فعالیت داشته باشند.
در دیدار مدیرکل و کارکنان فرهنگ وارشاد اسلامی استان با فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد‌:نقض قواعد حقوق بین الملل  زیر سوال بردن آمریکا در مجامع جهانی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در دیدار فرمانده سپاه فتح استان نقض قواعد حقوقی و بین المللی توسط دولت آمریکا را زیر سوال بردن این کشور در مجامع جهانی دانست.
آیت‌الله ملک‌حسینی: خبرنگاران عنصر اعتماد‌ساز جامعه هستند
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد:خبرنگاران عنصر اعتماد‌ساز جامعه هستند.
نشست اصحاب فرهنگ و هنر کهگیلویه با نماینده ولی فقیه / ادای احترام دستگاه‌های فرهنگی به شهدای یاسوج
نشست دستگاه‌های فرهنگی با نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی و هفته جوان در محل دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد.
شناخت حوزه فرهنگی و تعهد نسبت به انجام فعالیت ها از ملزومات این حوزه است
دولت آبادی فعالیت در حوزه فرهنگی را نیازمند دو ویژگی مهم دانست و یادآور شد: شناخت حوزه فرهنگی و تعهد نسبت به انجام فعالیت های مهم و تاثیرگذار از ملزومات این حوزه است.
مهمترین شاخصه هنرمند متعهد، گام نهادن در مسیر هنر انقلابی و دینی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در افتتاحیه نمایشگاه هنر انقلاب گفت: مهمترین شاخصه هنرمند متعهد، گام نهادن در مسیر هنر انقلابی و دینی می باشد.
باید بتوانیم فرهنگ مطلوب جامعه را حفظ و به نسل های آینده انتقال دهیم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید بتوانیم در عرصه فرهنگ و هنر کمک کنیم تا فرهنگ مطلوب را حفظ و آنها را به نسل های بعد انتقال دهیم.
هنر می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد مختلف جامعه داشته باشد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنر، بخش مهم و تاثیرگذار در حوزه فرهنگ یک جامعه است که می تواند تاثیرات زیادی در همه ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی جامعه داشته باشد.
تئاتر مفاهیم انسانی را با ابزار قصه گویی به عرصه عمل می آورد
احمدی گفت: ما در تئاتر مفاهیم انسانی را با ابزار قصه گویی با شخصیت هایی که اختیار می کنیم به عمل در می آوریم تا از این دریچه و از این رهیافت زیستن در دنیایی مهربان تر را پیشنهاد بدهیم.
روز لبخند و ستودن تئاتر و تئاتری
معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در پیامی به مناسبت فرا رسیدن «روز ملی هنرهای نمایشی» تاکید کرد تقارن روز جهانی تئاتر با روزهای پر طراوت نوروزی خود حامل زیباترین پیام های دوستی ، مودت و مهرافشانی است.
ثبت ۶۱۲ کانون فرهنگی و هنری در سامانه بچه های مسجد/روسای فرهنگ و ارشاد کانون های مساجد را از خود بدانند
دولت آبادی با بیان اینکه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر شورای سیاست گذاری در نشست های ستاد حضور خواهند داشت، گفت: انتظار می رود مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان ها کانون های فرهنگی و هنری مساجد را از خود بدانند.
روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه محوری را مدنظر داشته باشند
دهبانی پور فعالیت های فرهنگی و هنری استان را نتیجه کار جمعی دانست و از روسای فرهنگ و ارشاد اسلامی خواست، برنامه محوری را سرلوحه کار خود قرار دهند.
تئاتر خیابانی «قرآن و عترت» کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه آخر رسید
نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی «قرآن و عترت» با معرفی برگزیدگان در شهرستان بهمئی به کار خود پایان داد.
آغاز جشنواره تئاتر خیابانی قرآن و عترت در شهرستان های بهمئی و لنده
خوب پور گفت: از امروز هفت گروه نمایشی قرآنی در بخش های قیام لنده، سرآسیاب یوسفی، ممبی و بخش مرکزی لیکک اجرا خواهند داشت.
وجود ۳۵ کانون فرهنگی و هنری در مساجد شهرستان باشت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از وجود ۳۵ کانون فرهنگی و هنری در مساجد این شهرستان سخن به میان آورد و اظهار داشت: از این تعداد حدود پنج کانون راکد، غیرفعال و سایر کانون های شهری و روستایی فعال هستند .
کتابخانه گردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون و جمعی از کارکنان اداره ارشاد اسلامی صبح امروز از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی آیت الله ملک حسینی(ره) شهر یاسوج بازدید کرد.
تشریح فعالیت های امسال و سال آینده ستاد کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد
دولت آبادی ضمن تبریک فرارسیدن بیست و ششمین سالگرد تاسیس ستاد عالی مساجد کشور، گزارشی از روند فعالیت کانون های فرهنگی و هنری در مساجد ارائه داد.
سال آینده صورت می گیرد: برگزاری کنگره ملی امام صادق (علیه السلام) در یاسوج
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کنگره ملی امام صادق (علیه السلام) سال آینده در شهر یاسوج خبر داد.
۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ صفحه ۱۲ از ۲۰ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶