استان هرمزگان

مدیریت امروز جامعه باید بر اساس خلاقیت و ابتکار باشد
استاندار هرمزگان در مراسم تقدیر از فعالان فرهنگی هنری هرمزگان به اقدامات شایسته و در خور تحسین در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد و گفت : مدیریت امروز جامعه باید بر اساس خلاقیت و ابتکار باشد.
هرمزگان در هنر سر آمد کشور است
مدیر کل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تقدیر از فعالان فرهنگی هنری هرمزگان و افتتاح نگارخانه استاد احمدی نسب گفت : هرمزگان سرآمد کشور است.
ضرورت استفاده از ظرفیت و بینش هنرمندان در جهت پیشرفت و ساماندهی جامعه
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در مراسم تقدیر از فعالان فرهنگی هنری هرمزگان و افتتاح نگارخانه استاد احمدی نسب بر ضرورت استفاده از ظرفیت و بینش هنرمندان در جهت پیشرفت و ساماندهی جامعه تاکید کرد.
خانه هنرمندان در بندرعباس ساخته می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست تقدیر و تشکر از فعالان فرهنگی هنری هرمزگان که با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان ، احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، علی غیاثی ندوشن ، مدیر کل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد از ساخته شدن خانه هنرمندان در بندرعباس تشکر کرد.
نگارخانه استاد احمدی نسب در بندرعباس افتتاح شد
نگارخانه استاد احمدی نسب با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان، احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی علی غیاثی ندوشن مدیر کل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، و جمعی از مدیران فرهنگی استان و هنرمندان در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از روزنامه های استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در بازدیدهای دوره ای از مطبوعات و رسانه های استان در دفتر روزنامه دریا و هفته نامه صدف حضور یافت و با مدیر مسئول و کارکنان دیدار و گفتگو کرد.
جلسه انجمن کتابخانه عمومی سیریک برگزار شد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک از برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی در فرمانداری خبر داد.
هرمزگان سرشار از استعدادها و ظرفیت های باالقوه فرهنگی هنری است*
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی،اجتماعی معاون اول رئیس جمهور با فعالان فرهنگی هنری استان که در معیت سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان برگزار شد گفت:هرمزگان سرشار از ظرفیت ها و استعدادهای باالقوه فرهنگی هنری است.
ظرفیت های فرهنگی و هنری هرمزگان و آثار آن فراتر از استان و حتی کشور است
معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی ، اجتماعی معاون اول رئیس جمهور در نشست با فعالان فرهنگی – هنری هرمزگان و روسای انجمن ها گفت : ظرفیت های فرهنگی و هنری هرمزگان و آثار آن فراتر از استان و حتی کشور است.
سفر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به شهرستان حاجی آباد
رضا کمالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر یک روزه به شهرستان حاجی آباد ،ضمن بازدید از اماکن و پروژه های فرهنگی با هنرمندان ،خانواده شهدا و جانبازان و روسای انجمن های فرهنگی هنری دیدار کرد
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد هرمزگان خبر داد: درخشش گروه‌های سرود کانون های مساجد میناب در مسابقه تلویزیونی بسرا
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان هرمزگان گفت: گروه های سرود کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میناب در مرحله نهایی مسابقه تلویزیونی سرود، نقالی و موسیقی بسرا خوش درخشیدند.
آغاز بکار کار گروه بررسی دانشنامه فرهنگی هرمزگان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از آغاز به کار کارگروه بررسی دانشنامه فرهنگی هرمزگان خبر داد.
ارزش های دفاع مقدس مهمترین جریان فرهنگی انقلاب است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت:ارزش های دفاع مقدس مهمترین جریان فرهنگی انقلاب است.
بازگشایی سینما گوهر بندرلنگه
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه از بازگشایی سینما گوهر بندرلنگه پس از ماهها تعطیلی با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
طراح هرمزگانی مقام برگزیده نهمین جشنواره مد و لباس فجر
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزیده شدن طراح هرمزگانی در نهمین جشنواره مد و لباس فجر خبر داد.
دفاع مقدس عیار عشق به میهن را در جوانان و مردم محک زد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در جلسه هم اندیشی فعالان رسانه ای به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : دفاع مقدس عیار عشق به میهن را در جوانان و مردم محک زد.
کنگره بین المللی امام سجاد (ع) به یک فرهنگ در حوزه های مختلف تبدیل شده است
دبیر کانون‌های فرهنگی ـ‌ هنری مساجد در اختتامیه دهمین کنگره امام سجاد (ع) : اگر ۱۰ سال پیش کنگره به عنوان یک رویداد آغاز به کار کرد، اکنون به یک فرهنگ در حوزه‌های مختلف تبدیل شده است.
فرهنگ سجادیه بر امتزاج عقلانیت و معنویت تاکید دارد
نماینده ولی فقیه در هرمزگان ، امام جمعه بندرعباس و رئیس شورای سیاست گذاری کنگره امام سجاد (ع) در مراسم اختتامیه این رویداد گفت : فرهنگ سجادیه بر امتزاج عقلانیت و معنویت تاکید دارد.
50 حافظ صحیفه سجادیه در بشاگرد هرمزگان
دبیر همایش امام سجاد (ع) در مراسم اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) : امروز بیش از 50 حافظ صحیفه سجادیه در بشاگرد هرمزگان حضور دارند.
اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد برگزار شد
مراسم اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، با تأکید بر عمومی کردن و فرهنگ‌سازی مفاهیم صحیفه سجادیه به ویژه در حوزه تربیتی و وزارت آموزش و پرورش برگزار شد
برگزاری آزمون جامع علمی کاربردی مهارتی رشته های هنری 27 شهریور در بندرلنگه
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه از برگزاری آزمون جامع علمی کاربردی مهارتی رشته های هنری – کامپیوتری در 27 شهریور خبر داد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسات فیلم و دیدار با پیشکسوتان سینمای هرمزگان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت روز سینما از موسسات ایرانیان فیلم خلیج فارس (مهدی خواجه ای)،آریا آنامیس(اصغر گردابی)،انجمن سینمای جوان بازدید و با حضور در منزل استاد منصور نعیمی از پیشکسوتان عرصه فیلم و سینمای هرمزگان با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
انتخاب هشت شهرستان هرمزگان به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از انتخاب هشت شهر هرمزگان به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر خبر داد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از دفتر ایرنا و صبح ساحل
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به همراه مدیرعامل خانه مطبوعات و انجمن صنفی روزنامه نگاران با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا و روزنامه صبح ساحل با مدیر مسئولان ، کارکنان و خبرنگاران این دو رسانه دیدار و گفتگو کرد.
تصویب روز هرمزگان در جلسه شورای فرهنگ عمومی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از تصویب روز هرمزگان در جلسه شورای فرهنگ عمومی خبر داد.
۱ ۲ صفحه ۳ از ۲۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰