استان هرمزگان

ارزش های دفاع مقدس مهمترین جریان فرهنگی انقلاب است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت:ارزش های دفاع مقدس مهمترین جریان فرهنگی انقلاب است.
بازگشایی سینما گوهر بندرلنگه
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه از بازگشایی سینما گوهر بندرلنگه پس از ماهها تعطیلی با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
طراح هرمزگانی مقام برگزیده نهمین جشنواره مد و لباس فجر
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزیده شدن طراح هرمزگانی در نهمین جشنواره مد و لباس فجر خبر داد.
دفاع مقدس عیار عشق به میهن را در جوانان و مردم محک زد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در جلسه هم اندیشی فعالان رسانه ای به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت : دفاع مقدس عیار عشق به میهن را در جوانان و مردم محک زد.
کنگره بین المللی امام سجاد (ع) به یک فرهنگ در حوزه های مختلف تبدیل شده است
دبیر کانون‌های فرهنگی ـ‌ هنری مساجد در اختتامیه دهمین کنگره امام سجاد (ع) : اگر ۱۰ سال پیش کنگره به عنوان یک رویداد آغاز به کار کرد، اکنون به یک فرهنگ در حوزه‌های مختلف تبدیل شده است.
فرهنگ سجادیه بر امتزاج عقلانیت و معنویت تاکید دارد
نماینده ولی فقیه در هرمزگان ، امام جمعه بندرعباس و رئیس شورای سیاست گذاری کنگره امام سجاد (ع) در مراسم اختتامیه این رویداد گفت : فرهنگ سجادیه بر امتزاج عقلانیت و معنویت تاکید دارد.
50 حافظ صحیفه سجادیه در بشاگرد هرمزگان
دبیر همایش امام سجاد (ع) در مراسم اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) : امروز بیش از 50 حافظ صحیفه سجادیه در بشاگرد هرمزگان حضور دارند.
اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد برگزار شد
مراسم اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)، با تأکید بر عمومی کردن و فرهنگ‌سازی مفاهیم صحیفه سجادیه به ویژه در حوزه تربیتی و وزارت آموزش و پرورش برگزار شد
برگزاری آزمون جامع علمی کاربردی مهارتی رشته های هنری 27 شهریور در بندرلنگه
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه از برگزاری آزمون جامع علمی کاربردی مهارتی رشته های هنری – کامپیوتری در 27 شهریور خبر داد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسات فیلم و دیدار با پیشکسوتان سینمای هرمزگان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت روز سینما از موسسات ایرانیان فیلم خلیج فارس (مهدی خواجه ای)،آریا آنامیس(اصغر گردابی)،انجمن سینمای جوان بازدید و با حضور در منزل استاد منصور نعیمی از پیشکسوتان عرصه فیلم و سینمای هرمزگان با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
انتخاب هشت شهرستان هرمزگان به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از انتخاب هشت شهر هرمزگان به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر خبر داد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از دفتر ایرنا و صبح ساحل
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به همراه مدیرعامل خانه مطبوعات و انجمن صنفی روزنامه نگاران با حضور در دفتر خبرگزاری ایرنا و روزنامه صبح ساحل با مدیر مسئولان ، کارکنان و خبرنگاران این دو رسانه دیدار و گفتگو کرد.
تصویب روز هرمزگان در جلسه شورای فرهنگ عمومی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از تصویب روز هرمزگان در جلسه شورای فرهنگ عمومی خبر داد.
صحیفه سجادیه گفتمانی برای تعامل با سایر ادیان است
نشست علمی تخصصی «امام سجاد(ع) اسوه معنویت‌، عقلانیت، مقاومت» از سری برنامه های جانبی دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با شرکت علمای شیعه و اهل سنت و به صورت آنلاین با مرکز استان در شهرستان سیریک با حضور حجه الاسلام و المسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان ، شیخ علی ماهیگیر محقق ، نویسنده ، پژوهشگر و از علمای اهل سنت هرمزگان و حمعی از علمای اهل سنت و تشیع شهرستان سیریک و بصورت آنلاین ویدئو کنفرانسی با شرکت حجه الاسلام و المسلمین دکتر محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس وهمچنین حجه الاسلام محمد صادق کفیل مدیر مرکز تخصصی صحیفه درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
تقدیر از همکاران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به مناسبت روز کارمند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان طی جلسه ای از کارمندان اداره به مناسبت روز کارمند تقدیر کرد.
نویسندگان و روزنامه نگاران با معرفی ‌نامه"صندوق اعتباری هنر" بیمه تأمین‌اجتماعی می‌شوند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : برابر توافق صورت گرفته میان سازمان تامین‌ اجتماعی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هنرمندان ، نویسندگان و روزنامه نگاران واجد شرایط پس از عضویت در صندوق و معرفی از سوی معاونت های تخصصی مربوطه یا ادارات کل ارشاد استان ها با معرفی ‌نامه"صندوق اعتباری هنر" بیمه تأمین‌اجتماعی می‌شوند.
ابعاد کنگره بین‌المللی امام سجاد گسترده شده است
امام جمعه بندرعباس گفت: با توجه به شرایط کرونا ابعاد بین‌المللی کنگره امام سجاد (ع) وسیع تر شده است و در سال های گذشته این کنگره با تعداد محدودی از دانشمندان و متفکران خارجی برگزار شد در حالیکه امسال شعاع کنگره امام سجاد (ع) گسترده‌تر شده است.
شعاع کنگره بین المللی امام سجاد(ع) تا آمریکای لاتین و اروپا گسترده شده است
کمالی زرکانی گفت: امروز شعاع کنگره بین المللی امام سجاد(ع) از آسیا تا آمریکای لاتین و اروپا گسترده شده است.
دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) آغاز به کار کرد
دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) با سخنرانی علما و اندیشمندان داخلی و خارجی در دو بخش حضوری همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی و مجازی در بندرعباس آغاز به کار کرد.
کارمندان الگوی واقعی سخت کوشی و تلاش برای سازندگی کشور هستند
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان به مناسبت گرامیداشت روز کارمند گفت: کارمندان الگوی واقعی سخت کوشی و تلاش برای سازندگی کشور هستند.
ساماندهی و قانونمند شدن المان های شهری بندرعباس
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست مشترک دستگاه های مختلف پیرامون تصمیم گیری در جهت ساماندهی المان های شهری بر ضرورت قانونمند شدن و افزایش کیفیت المان های شهری به ویژه در حوزه فرهنگ عمومی ، دفاع مقدس و ایثار و شهادت تاکید کرد.
فروش دو میلیارد ریالی در طرح تابستانه کتاب هرمزگان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از فروش دو میلیارد ریالی کتابفروشی های استان در طرح تابستانه کتاب هرمزگان خبر داد.
خمیر شهر بارانداز فرهنگی است/تاثیر بارانداز فرهنگی بیشتر از بارانداز کالاست
رضا کمالی زرکانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در شورای اداری خمیر گفت: خمیر شهر وحدت، شهر مسجد های زیبا و شهر ملوانان است.
طرح ثبت نام مسکن ملی برای اهالی فرهنگ ،هنر ،رسانه آغاز شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از آغاز طرح ثبت نام مسکن ملی برای اهالی فرهنگ ،هنر ،رسانه و... استان خبر داد.
تجلیل از خبرنگاران شهرستان جاسک
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک در آیین تجلیل از خبرنگاران گفت: هرچند مراسم تجلیل از اصحاب رسانه با تأخیر برگزار شد ولی بر خود لازم و وظیفه دانستیم قدردانی از زحمات فعالان عرصه خبری را در اولین فرصت با حضور فرماندار شهرستان جاسک به عمل آوریم.
۱ صفحه ۲ از ۲۰ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰