استان گلستان

فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا می توانند برای دریافت بیمه بیکاری ثبت نام کنند
عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گلستان و دبیر شورای اطلاع رسانی استان، گفت: در بحران ایجاد شده برخی از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه آسیب دیده اند ڪه ما برای ڪاهش دغدغه های آن ها از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.
سیزده را امسال در خانه بدر خواهیم ڪرد
عادله ڪشمیری مدیرڪل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی، گفت: حضور در آیین سیزده بدر در سال جاری، به معنای تمایل به ماندگاری ویروس ڪرونا خواهد بود.
جشنواره نوازندگان جوان در سه بخش برگزار می شود
در ایامی که به خاطر شیوع ویروس کرونا فعالیت های موسیقایی به حداقل رسیده است؛ انجمن موسیقی استان گلستان برای ایجاد انگیزه و بالا بردن کیفیت اجرای نوازندگان جوان استان و همچنین معرفی بیشتر آنها ویژه برنامه ای را با شعار « در خانه بمانیم» و با عنوان جشنواره نوازندگان جوان گلستان، برگزار می نماید.
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت روز جهانی تئاتر
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی را تبریک گفت.
جشنواره مجازی  و استانی نمایش نوروزخانه برگزار می شود
به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و همکاری انجمن هنرهای نمایشی استان، جشنواره مجازی و استانی نمایش نوروزخانه برپا می شود.
تقدیر رییس ستاد اقامه نماز کشور از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان
حجت الاسلام محسن قرائتی رییس ستاد اقامه نماز کشور با اهدای لوح تقدیری از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به پاس همکاری و تلاش در برگزاری بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز تقدیر کرد.
«رضاعلی لیوانی» سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان شد
در ابلاغی از سوی عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان «رضاعلی لیوانی» به سمت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع آن اداره کل منصوب شد.
اهالی فرهنگ، هنر و رسانه گلستان در خط مقدم تولید محتوای صحیح پیشگیری از انتشار کرونا ویروس باشند
عادله کشیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: آموزش‌های همگانی پیشگیرانه و اطلاع رسانی واقعی از رویداد ویروس کرونا موجبات آرامش در جامعه را فراهم می کند.
1500جلد کتاب به کتابخانه کانون های مساجد استان گلستان اهدا شد
عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت : 1500 جلد و در حدود 200 عنوان کتاب به کتابخانه کانون های مساجد استان گلستان اهدا شد.
75 اثر به مرحله نمایشگاهی و رقابت نهایی دومین جشنواره  ملی نگارگری آیات راه یافت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: هیات داوران از میان 111 اثر راه یافته به مرحله دوم داوری، 75 اثر را برای مرحله نمایشگاهی معرفی کردند.
نشست تخصصی و علمی «گلستان: اقوام و فرهنگ عامه» برگزار شد
نشست تخصصی «گلستان: اقوام و فرهنگ عامه» در نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر کشور در بوستان گفتگو برگزار شد.
هنرمندان گلستان نماینده  شایسته ای برای معرفی پوشش ایرانی در دنیا هستند
احمد گلچین، معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از نمایشگاه بزرگ مد و لباس کشور در نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر بازدید کرد.
حضور ویژه استان گلستان در نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر
نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران در حال برگزاری است و هنرمندان گلستانی حضوری ویژه در این رویداد بین المللی دارند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار 3 مادر شهید در گرگان رفت
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه به دیدار سه مادر شهید در عصر یکشنبه 26 بهمن ماه در شهرستان گرگان رفت.
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در گلستان آغاز شد
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در گلستان در روز جمعه 25 بهمن ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی آغاز شد.
سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: از تاریخ 25 تا 30 بهمن ماه سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان همزمان با تهران در دو شهر گرگان و گنبد کاووس برگزار می شود.
2250 دانش آموز گلستانی فیلم های طرح «سیمرغ و پروانه ها» را تماشا کردند
معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: سومین دوره طرح «سیمرغ و پروانه‌ها» همزمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در سراسر کشور؛ در استان گلستان با اکران 5 فیلم برگزار شد.
بیش از 5 هزار گلستانی به تماشای فیلم های فجر 38 ام نشستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: 5040 نفر گلستانی به تماشای فیلم های فجر 38 ام در پردیس سینمای کاپری گرگان نشستند.
رتبه‌ی برتر نمایشنامه‌نویسی فجر 38 به «عمادالدین رجبلو» هنرمند گلستانی رسید
با رأی هیات داوران بخش صحنه‌ای سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر لوح تقدیر رتبه‌ی برتر نمایشنامه‌نویسی به «عمادالدین رجبلو» هنرمند گلستانی رسید.
آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گلستان در پردیس سینمایی کاپری برپا شد
با حضور جمعی از مدیران کل و مسئولان و هنرمندان و مردم سینما دوست گلستان آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گلستان در پردیس سینمایی کاپری برپا شد.
سینما بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم انسانی و اخلاقی است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در گلستان، گفت: سینما بهترین ابزار برای انتقال مفاهیم است.
پیام دعوت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برای شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان با صدور پیامی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خانواده ی بزرگ و فرهیخته ی فرهنگ، هنر و رسانه ی استان گلستان را به شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.
برگزیدگان شعر فجر گلستان در سال 98 معرفی شدند
آیین اختتامیه شعر فجر گلستان با معرفی برگزیدگان در شامگاه چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی به کار خود پایان داد.
کاروان سینما سیار در غرب استان گلستان به راه افتاد
معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: توسط سینما سیار 2 فیلم کودک و نوجوان در 3 شهرستان غرب استان اکران می شوند.
برپایی آیین اختتامیه شعر فجر گلستان در تالارفخرالدین اسعد گرگانی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، اعلام کرد: آیین اختتامیه شعر فجر گلستان با محوریت سید الشهدای مقاومت در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.
۳ ۴ ۵ ۶ ۷ صفحه ۸ از ۲۰ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲