استان گلستان

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از دو واحد صنفی چاپی در گرگان و آق قلا
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه از یک چاپخانه در گرگان و یک شرکت چاپ در شهرک صنعتی آق قلا بازدید کرد و با مسئولان آن ها دیدار و گفت و گو کرد.
تاکنون 857 پرونده اهالی فرهنگ و هنر و رسانه گلستان در سامانه کارا ثبت شد
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: 857 پرونده الکترونیکی از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه گلستان در سامانه کارا ثبت شد.
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت روز ملی سینما
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در پیامی 21 شهریور ماه روز ملی سینما را تبریک گفت.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از 3 سینما در گرگان
در آستانه ۲۱ شهریور روز ملی سینما، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و هیات همراه از 3 سینما بازدید و با مدیران آن ها دیدار و گفتگو کرد.
فیلم «در میان تپه ها» برای جشنواره اسکرین پاور لندن 2020 حاضر شد
فیلم مستقل «در میان تپه ها» ساخته ی «محمد رضا کیوان فر» هنرمند گلستانی در هشتمین حضور بین المللی خود راهی جشنواره اسکرین پاور لندن 2020 شد.
دومین جلسه هم اندیشی برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برپا شد
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: در صورت قرمز نشدن وضعیت استان به خاطر ویروس کرونا، به مناسبت نمایشگاهی به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس در محل تالار فخرالدین اسعد گرگانی برپا شود.
عادله کشمیری به دیدار مدیر و کارکنان خبرگزاری مهر در استان گلستان رفت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه به دیدار مدیر و کارکنان خبرگزاری مهر در استان گلستان رفت.
بازدید «حسن دیلم» از دو دفتر توزیع نشریات در استان گلستان
«حسن دیلم» رئیس اداره رسانه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان از دو دفتر توزیع نشریات در استان گلستان بازدید کرد و با مسئولان آن به گفت و گو نشست.
چهارمین جلسه نمایشگاه دفاع مقدس با عنوان «اقتدار چهل» تشکیل شد
چهارمین جلسه نمایشگاه دفاع مقدس با عنوان «اقتدار چهل» در محل اداره کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان تشکیل شد.
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت درگذشت «روح الله خالقی»
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی در گذشت روح الله خالقی (روحی خالقی) از هنرمندان پیشکسوت هنرهای نمایشی و شعر و ادب استان گلستان را تسلیت گفت.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به عنوان دستگاه برتر در اقامه نماز شناخته شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: پس از اعلام امتیازات کسب شده ی دستگاه های اجرایی از سوی ستاد اقامه نماز استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حائز کسب رتبه برتر و تقدیر ویژه شد.
جلسه کمیسیون بند 5 سالن سینما عصر جدید گرگان تشکیل شد
معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل جلسه کمیسیون بند 5 سینما عصر جدید در صبح سه شنبه 18 شهریور ماه خبر داد.
پنج شهرستان استان گلستان به مرحله نهایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور راه یافت
پس از اعلام فراخوان در تابستان ۱۳۹۸ و اعلام آمادگی ۳۶۷ شهر کشور برای پیوستن به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر؛ سرانجام اسامی شهرهای راه یافته به مرحله نهایی مشخص شد.
دیدار و بازدید احمد گلچین از 5 واحد صنفی چاپ در شهرستان گرگان
احمد گلچین معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه از 5 واحد صنفی چاپ در شهرستان گرگان بازدید کرد و با مدیران و کارکنان آن ها به گفت و گو نشست.
هنرجویان هنرستان زیبای گرگان عضو صندوق اعتباری می شوند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: هنرجویان هنرستان‌ زیبای گرگان از سال دوم تحصیلی می‌توانند عضو صندوق اعتباری هنر شوند.
چهاردهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان گلستان تشکیل شد
چهاردهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان گلستان با حضور رییس و اعضا در روز یکشنبه 16 شهریور ماه برپا شد.
پیام تسلیت معاونت هنری ، سینمایی و سمعی و بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان منتشر شد
«احمد افتخاری فر» کارشناس هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و از هنرمندان فعال عرصه نمایش و تجسمی شهرستان کلاله و استان گلستان به دیار باقی شتافت.
«احمد افتخاری فر» کارشناس هنرهای نمایشی فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیار باقی شتافت
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی از فوت و فقدان «احمد افتخاری فر» کارشناس هنرهای نمایشی فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خبر داد و این مصیبت را تسلیت گفت.
اهالی فرهنگ و هنر و رسانه  اولین آسیب دیده ها و اولین آگاهی و امید بخش ها در دوران کرونایی بوده اند
معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: اهالی فرهنگ و هنر و رسانه اولین آسیب دیده گان پاندمی کرونا و در عین حال اولین فعالان آگاهی دهنده دستورالعمل های بهداشتی و امید و انگیزه بخشی به جامعه در فضای مجازی و حقیقی بودند.
پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان به مناسبت روز ملی صنعت چاپ
عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی 11 شهریورماه؛ روز ملی صنعت چاپ را به تلاشگران این حوزه تبریک گفت.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از  کانون آگهی و تبلیغاتی ایده در گرگان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه از کانون آگهی و تبلیغاتی ایده در گرگان بازدید کرد و با مدیر و کارکنان آن مجموعه به گفت وگو نشست.
کسب رتبه اول گلستان در ارزیابی عملکرد خبری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور
در ارزیابی عملکرد خبری سه ماهه اول ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور، بخش خبر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان رتبه اول را از آن خود کرد.
بیانیه شورای اطلاع رسانی استان گلستان ویژه ماه محرم و صفر
دبیرخانه شورای اطلاع رسانی استان گلستان بیانیه خود را ویژه آغاز ماه محرم و صفر منتشر کرد.
تفاهم نامه تاسیس هنرستان دخترانه هنرهای زیبا در شهرستان گرگان به امضا رسید
در آستانه ی هفته دولت تفاهم نامه تاسیس هنرستان دخترانه هنرهای زیبا در گرگان بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش استان گلستان در ظهر پنج شنبه 30 مرداد ماه منعقد شد.
جلسه هم اندیشی با مدیران خبرگزاری ها در استان گلستان برپا شد
با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان جلسه هم اندیشی با مدیران خبرگزاری های استان در ظهر چهارشنبه 29 مرداد ماه برگزار شد.
۱ ۲ صفحه ۳ از ۲۰ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰