استان گلستان

بیش از 96میلیون  تومان بن کارت به فروش رسید
رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از فروش 96میلیون و 300هزار تومانی بن کارت در نخستین روز از سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان خبر داد.
مقوله ارتباط یکی از راه های برطرف سازی مشکلات جامعه است
استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول، مقوله ارتباط را یکی از راه های برطرف سازی مشکلات جامعه دانست و گفت: اگر ارتباط دو سویه تعریف شود ارتقا جامعه و سازمان را درپی خواهد داشت.
روبان سیزدهمین نمایشگاه کتاب بزرگ استان گلستان بریده شد
سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار گلستان در صبح یکشنبه 24 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گلستان گشایش یافت.
کتابخوانی یکی از شاخصه های توسعه فرهنگی است
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کتابخوانی یکی از شاخصه های توسعه فرهنگی در جامعه است.
تشویق به کتابخوانی یک فریضه دینی است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: تشویق به کتابخوانی یک فریضه دینی و امر به معروف است.
حضور فعال انجمن ها و آموزشگاه های آزاد هنری در نمایشگاه کتاب گلستان
سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صبح یکشنبه 24 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گلستان گشایش می یابد.
آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان برگزار می شود
سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صبح یکشنبه 24 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گلستان گشایش می یابد.
تخصیص 10 دستگاه اتوبوس ویژه سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان
10 دستگاه اتوبوس شهری برای رفت و آمد علاقه مندان به محل برپایی سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان پیش بینی شده اند.
7 فیلم سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران در گرگان اکران می شوند
شهرستان گرگان در استان گلستان به مدت دو روز میزبان 7 اثر از سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران (سینما حقیقت) خواهد بود.
نمایشگاه «عطر حضور» در تالارفخرالدین اسعد گرگانی گشایش یافت
به مناسبت بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز، نمایشگاه «عطر حضور» در سازه ی نمایشگاهی تالارفخرالدین اسعد گرگانی گشایش یافت.
نشست خبری سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان برگزار شد
نشست خبری سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان با شعار «کتاب هدیه ماندگار» در صبح سه شنبه 19 آذر ماه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و جمعی از اصحاب رسانه ی استان در سالن اجتماعات آن اداره کل برگزار شد.
جلسه ستاد استانی برگزاری نمایشگاه کتاب گلستان تشکیل شد
با حضور هادی حق شناس استاندار گلستان و جمعی از مدیران و مسئولان، جلسه ستاد استانی برگزاری نمایشگاه کتاب گلستان در صبح یکشنبه 17 آذر ماه ماه در استانداری گلستان برگزار شد.
هیات منصفه مطبوعات استان گلستان تشکیل جلسه داد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل جلسه هیات منصفه مطبوعات استان گلستان در صبح پنج شنبه 14 آذر ماه خبر داد.
بانوی حراست فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان مدیر نمونه سال جاری شد
از سوی مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رییس اداره حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به عنوان مدیر حراست نمونه در سال جاری انتخاب شد.
برپایی 12 کارگاه آموزشی مهارت های زندگی به روش قصه و بازی
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی 12 کارگاه آموزشی مهارت های زندگی ویژه کودکان به روش قصه و بازی خبرداد.
سی و سومین جلسه شورای قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشکیل شد
رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل سی و سومین جلسه شورای قرآنی اداره کل با حضور اعضای شورا در صبح دوشنبه 4 آذر ماه خبر داد.
نخستین جلسه کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی تشکیل شد
با حضور عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ونمایندگان دستگاه ها و نهاد های مدعو، نخستین جلسه کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی در صبح یکشنبه 3 آذر ماه تشکیل شد.
آیین اختتامیه سی امین جشنواره تئاتر گلستان با معرفی برگزیدگان برگزار شد
آیین اختتامیه سی امین جشنواره تئاتر استان گلستان با حضور استاندار گلستان در عصر پنج شنبه 30 آبان ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.
اهدای کتاب به شهروندان گرگانی در روز کتابگردی
آیین کتابگردی با حضور جمعی از مسئولان و فعالان کتاب و کتابخوانی با شعار «من هم می‌آیم» در عصر پنجشنبه 30 آذر ماه در شهرستان گرگان برگزار شد.
آیین تجلیل از فعالان کتاب و کتابخوانی استان گلستان برگزار شد
آیین تجلیل از فعالان کتاب و کتابخوانی استان گلستان با حضور استاندار گلستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و فعالان حوزه کتاب و کتابخوای در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.
کارگاه آموزشی «پیشگیری از جرم» در گرگان تشکیل شد
با حضور مشاور و دبیر ارتقاء آگاهی های عمومی و اطلاع رسانی و افکار سنجی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی کارگاه آموزشی «پیشگیری از جرم» در صبح پنح شنبه 30 آبان ماه تشکیل شد.
دیدار با مدیر کتابخانه ی غیر دولتی و مستقل فرهنگ
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در روز چهارشنبه ۲۹ آبان از کتابخانه مستقل فرهنگ واقع در روستای بالاجاده بازدید کردند .
پویش کتابگردی با شعار «من هم می آیم» در گرگان برگزار می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، از برپایی پویش کتابگردی با شعار «من هم می آیم» در شهرستان گرگان در عصر پنج شنبه 30 آبان ماه خبر داد.
دیدار و بازدید از «صحافی کوروش» در شهرستان گرگان
مدیرکل و معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از «صحافی کوروش» بازدید کردند و با مدیرش به گفتگو نشستند.
برپایی نشست کتابخوان با حضور جمعی از فرهیختگان گلستانی
نشست کتاب‌خوان ویژه فرهیختگان گلستانی با حضور عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و آخوند میرزاعلی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان و جمعی از مسئولان، نویسندگان، اساتید دانشگاه و پیشکسوتان و فعالان فرهنگی و ادبی در شامگاه دوشنبه 26 آبان ماه در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی میرفندرسکی برگزار شد.
۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ صفحه ۱۳ از ۲۰ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷