استان گلستان

پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پی  ارتحال آیت الله میبدی
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی ارتحال حضرت آیت الله محمدرضا میبدی یزدی از علمای شاخص استان گلستان و مدیر حوزه علمیه رضویه گرگان را تسلیت گفت.
اطلاعیه ی مهم مدیریت حج و زیارت استان درباره سفر به عتبات عالیات منتشر شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: از سوی مدیریت حج و زیارت استان گلستان اطلاعیه ای درباره سفر به عتبات عالیات منتشر شد.
پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پی حادثه سقوط هواپیما
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و جان باختن جمعی از فرزندان ایران اسلامی را تسلیت گفت.
نشست صمیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با دبیر و اعضای کمیته های مجمع ادبی استان
عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در صبح امروز شنبه 21 دی ماه با دبیر و اعضای کمیته های مجمع ادبی استان در نشستی به گفت و گو نشست.
شرایط اعزام گروهها و هنرمندان به خارج از کشور تشریح شد
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان،گفت: اطلاعیه اعزام گروه ها و هنرمندان به خارج از کشور جهت اجرا و برپایی نمایشگاه اعلام شد.
فراخوان شعر فجر در استان گلستان منتشر شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از انتشار فراخوان شعر فجر در استان گلستان خبر داد و گفت: این رویداد ادبی در دو بخش کودک و نوجوان و بزرگسال برگزار می شود.
نخستین دوره جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی و اسلامی برگزار می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: نخستین دوره جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی و اسلامی برگزار می شود.
کلیه برنامه های شادمانه و اجراهای صحنه ای موسیقی گلستان لغو شد
در پی اعلام سه روز عزای عمومی و به احترام عروج سردار رشید اسلام و انقلاب؛ سردار حاج قاسم سلیمانی تمامی برنامه های شادمانه و اجراهای صحنه ای موسیقی در استان گلستان لغو شد.
پیام تسلیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسب شهادت سردار سلیمانی
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس را مردم شریف و ولایت مدار ایران اسلامی و استان گلستان تسلیت گفت.
نمایش «متساوی الساقین» به جشنواره ی تئاتر فجر راه یافت
نمایش «متساوی الساقین» به نویسندگی و کارگردانی «عماد الدین رجبلو» به بخش مسابقه ی تئاتر ایران جشنواره بین المللی فجر راه یافت.
پوستر دومین جشنواره ملی نگارگری آیات رونمایی شد
در حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات مدیره انجمن هنرهای تجسمی گلستان و اهالی رسانه گلستان از پوستر دومین جشنواره ملی نگارگری آیات رونمایی شد.
«تنوع قومی گلستان» بزرگ ترین سرمایه برای توسعه فرهنگی و اقتصادی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: در صورت عملی شدن طرح «پایتخت فرهنگی اقوام» رشد چشمگیری را در توسعه فرهنگی و اقتصادی استان شاهد خواهیم بود.
انتخاب گلستان به عنوان پایتخت فرهنگی اقوام پیشنهاد شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل نود و یکمین جلسه پیاپی و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گلستان در سال جاری خبر داد.
مهلت شرکت در ششمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب تا 10 دی ماه تمدید شد
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از تمدید مهلت شرکت در ششمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب تا 10 دی ماه خبر داد.
مهلت انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران تمدید شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان از تمدید مهلت انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران خبر داد.
نهمین نمایشگاه سالانه عکاسان استان گلستان گشایش یافت
به همت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و انجمن عکاسان استان گلستان، نهمین نمایشگاه سالانه عکاسان استان گلستان گشایش یافت.
زمان برپایی آزمون جامع و سی‌امین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر اعلام شد
زمان برپایی اولین آزمون جامع و سی‌امین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر سال تحصیلی ۹۸-۹۹ هم‌زمان با سراسر کشور در حوزه‌های مرکز استان و شهرستانی، در دو بخش نظری و عملی، اعلام شد.
گلستانی ها حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان کتاب خریدند
عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان ضمن قدردانی از مردم فرهیخته ی استان گلستان به پاس حضور پر شور و شعور در نمایشگاه کتاب، گفت: گلستانی ها حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان کتاب خریدند.
پیام قدردانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از مردم فرهیخته و کتاب دوست استان
عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در پیامی از حضور مردم شریف استان گلستان در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب قدردانی کرد.
توزیع 8500 بن کارت در بین مراجعه کنندگان نمایشگاه کتاب
رئیس بانک شهر گرگان از توزیع هشت هزار و 500 بن کارت آفلاین در نمایشگاه کتاب گلستان خبر داد.
فرهنگ ما فرهنگ شفاهی است و اولویت مردم کتاب نیست
استاد دانشگاه و صاحب امتیاز روزنامه گلشن مهر و تنها روزنامه استان گلستان اظهار کرد: فرهنگ ما فرهنگ شفاهی است و اولویت مردم کتاب نیست.
فرهنگ سازی با کمک هنرهای نمایشی در کودکان تاثیر به سزایی دارد
سرپرست گروه نمایشی «نقاب» که در روز آخر سیزدهمین نمایشگاه کتاب گلستان در غرفه هنرمندان این نمایشگاه حضور داشت، اظهار کرد: فرهنگ سازی با کمک هنرهای نمایشی در کودکان تاثیر به سزایی دارد.
مردم با شغل صحافی کتاب آشنا نیستند/صحافی فقط تعمیر کتاب نیست
یکی از صحافان گرگانی که در سیزدهمین نمایشگاه کتاب گلستان غرفه داشت هدف خود را از حضور در نمایشگاه آشنایی مردم با علم صحافی عنوان کرد.
گسترش منابع اطلاع رسانی نمی تواند جای کتاب را بگیرد
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: منابع اطلاعاتی هر چقدر هم گسترش یابد باز هم نمی توانند جای کتاب را بگیرد.
جای کتاب های تربیت بدنی در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان خالی بود
رئیس اداره ورزش و جوانان گرگان با اشاره به اینکه بیشتر دانشگاه های استان رشته تربیت بدنی را تدریس می کنند، گفت: جای کتاب های تربیت بدنی در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب خالی بود.
۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ صفحه ۱۱ از ۲۰ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵