استان گلستان

نهمین نمایشگاه سالانه عکاسان استان گلستان گشایش یافت
به همت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و انجمن عکاسان استان گلستان، نهمین نمایشگاه سالانه عکاسان استان گلستان گشایش یافت.
زمان برپایی آزمون جامع و سی‌امین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر اعلام شد
زمان برپایی اولین آزمون جامع و سی‌امین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر سال تحصیلی ۹۸-۹۹ هم‌زمان با سراسر کشور در حوزه‌های مرکز استان و شهرستانی، در دو بخش نظری و عملی، اعلام شد.
گلستانی ها حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان کتاب خریدند
عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان ضمن قدردانی از مردم فرهیخته ی استان گلستان به پاس حضور پر شور و شعور در نمایشگاه کتاب، گفت: گلستانی ها حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان کتاب خریدند.
پیام قدردانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از مردم فرهیخته و کتاب دوست استان
عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در پیامی از حضور مردم شریف استان گلستان در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب قدردانی کرد.
توزیع 8500 بن کارت در بین مراجعه کنندگان نمایشگاه کتاب
رئیس بانک شهر گرگان از توزیع هشت هزار و 500 بن کارت آفلاین در نمایشگاه کتاب گلستان خبر داد.
فرهنگ ما فرهنگ شفاهی است و اولویت مردم کتاب نیست
استاد دانشگاه و صاحب امتیاز روزنامه گلشن مهر و تنها روزنامه استان گلستان اظهار کرد: فرهنگ ما فرهنگ شفاهی است و اولویت مردم کتاب نیست.
فرهنگ سازی با کمک هنرهای نمایشی در کودکان تاثیر به سزایی دارد
سرپرست گروه نمایشی «نقاب» که در روز آخر سیزدهمین نمایشگاه کتاب گلستان در غرفه هنرمندان این نمایشگاه حضور داشت، اظهار کرد: فرهنگ سازی با کمک هنرهای نمایشی در کودکان تاثیر به سزایی دارد.
مردم با شغل صحافی کتاب آشنا نیستند/صحافی فقط تعمیر کتاب نیست
یکی از صحافان گرگانی که در سیزدهمین نمایشگاه کتاب گلستان غرفه داشت هدف خود را از حضور در نمایشگاه آشنایی مردم با علم صحافی عنوان کرد.
گسترش منابع اطلاع رسانی نمی تواند جای کتاب را بگیرد
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: منابع اطلاعاتی هر چقدر هم گسترش یابد باز هم نمی توانند جای کتاب را بگیرد.
جای کتاب های تربیت بدنی در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان خالی بود
رئیس اداره ورزش و جوانان گرگان با اشاره به اینکه بیشتر دانشگاه های استان رشته تربیت بدنی را تدریس می کنند، گفت: جای کتاب های تربیت بدنی در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب خالی بود.
برنامه های جنبی نمایشگاه کتاب در راستای گام دوم انقلاب برنامه ریزی شد
رئیس اداره رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و مسئول کمیته بخش جنبی سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گفت: برنامه های جنبی نمایشگاه کتاب امسال گلستان با رویکردی متفاوت نسبت به سال های گذشته برگزار شد.
سرمایه اجتماعی از دل توسعه فرهنگ به وجود می آید
معاون توسعه و مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان فرهنگ را یکی از مولفه های زنده اعلام کرد و گفت: بدون توجه به عنصر فرهنگ اتفاقات خوبی در جامعه رخ نمی دهد.
نقش والدین در رونق فرهنگ مطالعه انکار ناپذیر است
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان با بیان اینکه تربیت فرزندان مربوط به رفتار والدین است نه گفتار آن ها، گفت: والدین نقش مهمی در رونق فرهنگ مطالعه دارند.
عملکرد بانک شهر رضایت شهروندان را به همراه داشته است
رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: عملکرد بانک شهر رضایت شهروندان را به همراه داشته است.
اجرای نمایش «قهرمان کیست» در  حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان
در پنجمین روز از سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان نمایش میدانی «قهرمان کیست» به کارگردانی پویان سهرابی در فضای نمایشگاهی اجرا شد.
برپایی غرفه هنرمندان هنرهای تجسمی در نمایشگاه کتاب گلستان
غرفه هنرمندان واقع در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان در پنجمین روز میزبان گروه هنرهای تجسمی بود.
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری و اداره کل کتابخانه های عمومی استان
در شامگاه پنجمین روز از سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان گلستان، تفاهم نامه همکاری بین اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان و اداره کل کتابخانه های عمومی استان امضا شد.
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه فنی حرفه ای و کتابخانه های عمومی گلستان منعقد شد
در حاشیه پنجمین روز از سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان دانشگاه فنی حرفه ای گلستان و اداره کل کتابخانه های عمومی گلستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
آغاز به فعالیت رادیو گلستان در نمایشگاه بزرگ کتاب
همزمان با آغاز چهارمین روز از سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان، رادیو گلستان در غرفه ای ویژه مستقر شد و به اجرای برنامه پرداخت.
نمایشگاه کتاب فرصتی ارزشمند برای پیوند بیشتر هنر و جامعه بود
حشمت الله ناصری یکی از اساتید حوزه خوشنویسی و مدیر آموزشگاه خوشنویسی است که در ایام نمایشگاه کتاب گلستان به مدت دو روز در غرفه هنرمندان این نمایشگاه حضور داشته است؛ در گفت و گویی کوتاه از حضورش و استقبال مردم گفت.
غرفه هنرمندان در سیزدهمین نمایشگاه کتاب گلستان برپا شد
معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: با هدف آشنایی مردم با هنر و اقتصاد هنر غرفه هنرمندان در سیزدهمین نمایشگاه کتاب گلستان برپا شد.
امکان نظرسنجی الکترونیکی ویژه نمایشگاه کتاب گلستان مهیا شد
بازدید کنندگان از سیزدهمین نمایشگاه کتاب بزرگ گلستان می توانند به صورت الکترونیکی در نظر سنجی این رویداد فرهنگی مهم شرکت کنند.
گرگان از پیشینه شعر فارسی در سطح ملی چیزی کم ندارد
عضو هیات امنا انجمن آثار و مفاخر فرهنگی استان گلستان گفت: دیرینگی شعر و شاعری در سرزمین گرگان از پیشینه شعر فارسی در سطح ملی چیزی کم ندارد.
اجرای نقالی با هنرمندی دو نوجوان فرهیخته ی گلستانی
با همکاری اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان یک مجلس نقالی در غرفه ی برنامه های جنبی سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان اجرا شد.
بعد از پایان نمایشگاه هم امکان خرید کتاب با بن کارت میسر است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در حاشیه سومین روز از برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان، گفت: بعد از اتمام نمایشگاه هم امکان خرید کتاب با بن کارت میسر است.
۵ ۶ ۷ ۸ ۹ صفحه ۱۰ از ۲۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴