استان گلستان

دیدار رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر با مادر شهید عباس میرعرب
همزمان با آغاز چهلمین سالگرد بزرگداشت دفاع مقدس رییس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل خانواده شهید عباس میرعرب با مادر این شهید بزرگوار دیدار و از صبر و مجاهدت وی تجلیل کردند.
جلوه ای از حضور  و فعالیت اهالی فرهنگ و هنر گلستان ویژه دفاع مقدس به نمایش در آمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس و چهل سالگی جنگ تحمیلی، گفت: نمایشگاه «اقتدارچهل» صبح امروز دوشنبه 31 شهریور ماه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در تالارفخرالدین اسعد گرگانی گشایش یافت.
نمایشگاه «اقتدار چهل» در تالارفخرالدین اسعد گرگانی گشایش یافت
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ، نمایشگاه «اقتدار چهل» با حضور استاندار گلستان و جمعی از مسئولان و یادگاران هشت سال حماسه و مردم شریف گرگان و گلستان، در تالارفخرالدین اسعد گرگانی گشایش یافت.
برنامه های فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ویژه چهل سالگی دفاع مقدس تشریح شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس ، برنامه های آن دستگاه های اجرایی ویژه این ایام را تشریح کرد.
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گلستان در سال جاری تشکیل شد
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گلستان و نخستین جلسه شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان در محل استانداری گلستان برگزار شد.
آیین اختتامیه مجازی جشنواره شعر و داستان مدافعان سلامت گلستان برپا شد
شب‌شعر و آیین اختتامیه جشنواره شعر و داستان مدافعان سلامت به‌صورت مجازی در استان گلستان برپا شد.
زندگی ما با شعر و ادب جان می‌گیرد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان علی آباد کتول باور دارد: شعر در زندگی‌ ما جاری و ساری است.
آغاز کارگاه دو روزه «بازنگری در عناصر فیلم کوتاه با تاکید بر کارگردانی» در گرگان
با حضور «مجید برزگر» فیلمساز، تهیه کننده و مدرس سینما، کارگاه آموزشی «بازنگری در عناصر فیلم کوتاه با تاکید بر کارگردانی» با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به مدت در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزارشد.
عادله کشمیری به دیدار 2 شاعر گرگانی رفت
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه به مناسبت روز ملی شعر و ادب فارسی (27 شهریور ماه) به دیدار 2 شاعر گرگانی رفت.
از 13 موسسه قرآنی استان گلستان در ایام کرونا حمایت مالی شد
در پی شیوع ویروس کرونا و به همت معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 13 موسسه قرآنی فعال و دارای پروانه زیر نظر فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت مالی شد.
دو هنرمند گلستانی به جمع پذیرفته شدگان نهایی جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران راه یافتند
با اعلام دبیرخانه بیست وهفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، 2 هنرمند گلستانی به مرحله نهایی پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله کارگاهی راه یافتند.
مهلت 6 ماهه برای صاحب امتیاز نشریات پس از صدور پروانه
رییس گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: صاحب امتیاز نشریات موظفند ظرف مدت شش ماه پس از صدور پروانه، نشریه مربوطه را منتشر کنند که در غیر اینصورت، مجوز آن نشریه لغو خواهد شد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از دو واحد صنفی چاپی در گرگان و آق قلا
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه از یک چاپخانه در گرگان و یک شرکت چاپ در شهرک صنعتی آق قلا بازدید کرد و با مسئولان آن ها دیدار و گفت و گو کرد.
تاکنون 857 پرونده اهالی فرهنگ و هنر و رسانه گلستان در سامانه کارا ثبت شد
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: 857 پرونده الکترونیکی از اهالی فرهنگ و هنر و رسانه گلستان در سامانه کارا ثبت شد.
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت روز ملی سینما
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در پیامی 21 شهریور ماه روز ملی سینما را تبریک گفت.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از 3 سینما در گرگان
در آستانه ۲۱ شهریور روز ملی سینما، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان و هیات همراه از 3 سینما بازدید و با مدیران آن ها دیدار و گفتگو کرد.
فیلم «در میان تپه ها» برای جشنواره اسکرین پاور لندن 2020 حاضر شد
فیلم مستقل «در میان تپه ها» ساخته ی «محمد رضا کیوان فر» هنرمند گلستانی در هشتمین حضور بین المللی خود راهی جشنواره اسکرین پاور لندن 2020 شد.
دومین جلسه هم اندیشی برپایی نمایشگاه دفاع مقدس در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برپا شد
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: در صورت قرمز نشدن وضعیت استان به خاطر ویروس کرونا، به مناسبت نمایشگاهی به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس در محل تالار فخرالدین اسعد گرگانی برپا شود.
عادله کشمیری به دیدار مدیر و کارکنان خبرگزاری مهر در استان گلستان رفت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه به دیدار مدیر و کارکنان خبرگزاری مهر در استان گلستان رفت.
بازدید «حسن دیلم» از دو دفتر توزیع نشریات در استان گلستان
«حسن دیلم» رئیس اداره رسانه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گلستان از دو دفتر توزیع نشریات در استان گلستان بازدید کرد و با مسئولان آن به گفت و گو نشست.
چهارمین جلسه نمایشگاه دفاع مقدس با عنوان «اقتدار چهل» تشکیل شد
چهارمین جلسه نمایشگاه دفاع مقدس با عنوان «اقتدار چهل» در محل اداره کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس استان گلستان تشکیل شد.
پیام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت درگذشت «روح الله خالقی»
عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در پیامی در گذشت روح الله خالقی (روحی خالقی) از هنرمندان پیشکسوت هنرهای نمایشی و شعر و ادب استان گلستان را تسلیت گفت.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به عنوان دستگاه برتر در اقامه نماز شناخته شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: پس از اعلام امتیازات کسب شده ی دستگاه های اجرایی از سوی ستاد اقامه نماز استان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان حائز کسب رتبه برتر و تقدیر ویژه شد.
جلسه کمیسیون بند 5 سالن سینما عصر جدید گرگان تشکیل شد
معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل جلسه کمیسیون بند 5 سینما عصر جدید در صبح سه شنبه 18 شهریور ماه خبر داد.
پنج شهرستان استان گلستان به مرحله نهایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور راه یافت
پس از اعلام فراخوان در تابستان ۱۳۹۸ و اعلام آمادگی ۳۶۷ شهر کشور برای پیوستن به شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر؛ سرانجام اسامی شهرهای راه یافته به مرحله نهایی مشخص شد.
صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰