استان گلستان

نشست خبری سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان برگزار شد
نشست خبری سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان با شعار «کتاب هدیه ماندگار» در صبح سه شنبه 19 آبان ماه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و جمعی از اصحاب رسانه ی استان در سالن اجتماعات آن اداره کل برگزار شد.
جلسه ستاد استانی برگزاری نمایشگاه کتاب گلستان تشکیل شد
با حضور هادی حق شناس استاندار گلستان و جمعی از مدیران و مسئولان، جلسه ستاد استانی برگزاری نمایشگاه کتاب گلستان در صبح یکشنبه 17 آذر ماه ماه در استانداری گلستان برگزار شد.
هیات منصفه مطبوعات استان گلستان تشکیل جلسه داد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل جلسه هیات منصفه مطبوعات استان گلستان در صبح پنج شنبه 14 آذر ماه خبر داد.
بانوی حراست فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان مدیر نمونه سال جاری شد
از سوی مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رییس اداره حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به عنوان مدیر حراست نمونه در سال جاری انتخاب شد.
برپایی 12 کارگاه آموزشی مهارت های زندگی به روش قصه و بازی
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی 12 کارگاه آموزشی مهارت های زندگی ویژه کودکان به روش قصه و بازی خبرداد.
سی و سومین جلسه شورای قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تشکیل شد
رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل سی و سومین جلسه شورای قرآنی اداره کل با حضور اعضای شورا در صبح دوشنبه 4 آذر ماه خبر داد.
نخستین جلسه کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی تشکیل شد
با حضور عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ونمایندگان دستگاه ها و نهاد های مدعو، نخستین جلسه کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی در صبح یکشنبه 3 آذر ماه تشکیل شد.
آیین اختتامیه سی امین جشنواره تئاتر گلستان با معرفی برگزیدگان برگزار شد
آیین اختتامیه سی امین جشنواره تئاتر استان گلستان با حضور استاندار گلستان در عصر پنج شنبه 30 آبان ماه در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.
اهدای کتاب به شهروندان گرگانی در روز کتابگردی
آیین کتابگردی با حضور جمعی از مسئولان و فعالان کتاب و کتابخوانی با شعار «من هم می‌آیم» در عصر پنجشنبه 30 آذر ماه در شهرستان گرگان برگزار شد.
آیین تجلیل از فعالان کتاب و کتابخوانی استان گلستان برگزار شد
آیین تجلیل از فعالان کتاب و کتابخوانی استان گلستان با حضور استاندار گلستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی و فعالان حوزه کتاب و کتابخوای در تالارفخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.
کارگاه آموزشی «پیشگیری از جرم» در گرگان تشکیل شد
با حضور مشاور و دبیر ارتقاء آگاهی های عمومی و اطلاع رسانی و افکار سنجی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی کارگاه آموزشی «پیشگیری از جرم» در صبح پنح شنبه 30 آبان ماه تشکیل شد.
دیدار با مدیر کتابخانه ی غیر دولتی و مستقل فرهنگ
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در روز چهارشنبه ۲۹ آبان از کتابخانه مستقل فرهنگ واقع در روستای بالاجاده بازدید کردند .
پویش کتابگردی با شعار «من هم می آیم» در گرگان برگزار می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، از برپایی پویش کتابگردی با شعار «من هم می آیم» در شهرستان گرگان در عصر پنج شنبه 30 آبان ماه خبر داد.
دیدار و بازدید از «صحافی کوروش» در شهرستان گرگان
مدیرکل و معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از «صحافی کوروش» بازدید کردند و با مدیرش به گفتگو نشستند.
برپایی نشست کتابخوان با حضور جمعی از فرهیختگان گلستانی
نشست کتاب‌خوان ویژه فرهیختگان گلستانی با حضور عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و آخوند میرزاعلی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان و جمعی از مسئولان، نویسندگان، اساتید دانشگاه و پیشکسوتان و فعالان فرهنگی و ادبی در شامگاه دوشنبه 26 آبان ماه در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی میرفندرسکی برگزار شد.
«رویاهای آبی مردان صلیب سرخ» در آسمان گرگان محقق شد
در شب پایانی نخستین روز از سی اُمین جشنواره تئاتر استان گلستان، نمایش «رویاهای آبی مردان صلیب سرخ» در سالن نگاه تالارفخرالدین اسعد گرگانی اجرا شد.
شور آفرینی نقال های دانش آموز در جشنواره تئاتر استان گلستان
همزمان با برپایی سی امین جشنواره تئاتر استان گلستان، دو مجلس نقالی در سالن انتظار تالارفخرالدین اسعد گرگانی اجرا می شود.
گنبدی ها با «پرواز پروانه ای» به گرگان آمدند
در دومین نوبت اجرای سی اُمین جشنواره تئاتر استان گلستان ، هنرمندان گنبدی نمایش «پرواز پروانه ای» را در سالن اصلی تالارفخرالدین اسعد گرگانی اجرا کردند.
آغاز جلسات نقد و بررسی سی اُمین جشنواره تئاتر گلستان
با برپایی جلسه نقد و بررسی نمایش «متساوی الساقین» جلسات نقد و بررسی سی اُمین جشنواره تئاتر گلستان آغاز شد.
چراغ سی اُمین جشنواره تئاتر گلستان با «متساوی الساقین» روشن شد
سی اُمین جشنواره تئاتر گلستان با اجرای نمایش «متساوی الساقین» به قلم و کارگردانی «عمادالدین رجبلو» در صبح دوشنبه 27 آبان ماه آغاز به کار کرد.
دیدار با مدیر و کارکنان چاپخانه ی مکی در گرگان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی در صبح یکشنبه 26 آبان ماه به دیدار مدیر و کارکنان چاپخانه ی مکی رفتند و به گفتگو نشستند.
اسامی داوران سی امین جشنواره تئاتر استان گلستان اعلام شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان اسامی داوران سی امین جشنواره تئاتر استان گلستان را اعلام کرد.
از کتابخانه کانون فرهنگی و هنری فاطمه الزهرا(س) مسجد بیت الحزن بازدید شد
مدیرکل و معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه از کانون و کتابخانه ی کانون فرهنگی و هنری فاطمه الزهرا(س) مسجد بیت الحزن گرگان در روز شنبه 25 آبان ماه بازدید کردند و با مدیر آن به گفتگو نشستند.
تولید محتوای پاک و سازنده و مشارکت همه دستگاه ضروری است
دومین جلسه ی پیشگیری و کاهش آسیب های فضای مجازی گلستان در صبح شنبه 25 آبان ماه به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد.
محفل انس با قرآن کریم در کانون اصلاح و تربیت گرگان
رییس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برپایی محفل انس با قرآن کریم در کانون اصلاح و تربیت گرگان در صبح شنبه 25 آبان ماه خبر داد.
صفحه ۱ از ۲۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰